supertest: zmiany na mapie Prochorowka

Zmiany na mapie Prochorowka.

Powody przeprojektowania:
1. Wzgórze zostało przerobione z powodu silnego braku równowagi na korzyść drużyny o niższej bazie na tym froncie.
2. Była możliwość łatwego dostrzeżenia drużyny przemieszczającej się na wzgórze i ostrzelania graczy z centrum mapy. Z tego powodu dokonano następujących zmian:

Mini Map

Rework Reasons Hill Changes

Zmiany we wzgórzu:
1. Dodano zagłębienie w ziemi, aby drużyna z górnej bazy mogła osłonić się przed ostrzałem z centrum mapy.


2. Dodano bezpieczne miejsce, które pozwala graczom strzelać w środek mapy (jeśli nie zostali wypatrzeni).


3. Łańcuch krzaków został zmniejszony i obrócony, aby niemożliwe było dostrzeżenie stamtąd drużyny przeciwnej podczas pobytu w bezpiecznym miejscu. Teraz konieczny jest aktywny zwiad.

4. Podczas ataków na wzgórzu drużyny z górnej bazy jeśli wróg zostanie zauważony w krzakach, czas na odwrót będzie dłuższy dzięki zmianom terenu w tym obszarze, co powinno pozytywnie wpłynąć na wsparcie drużyny z górnej bazy ze środka mapy.
4

Drobna zmiana:
Niektóre drzewa z widocznością na górę zostały usunięte, aby poprawić możliwość celowania.

Minor Change


9 Odpowiedzi do “supertest: zmiany na mapie Prochorowka

 1. Mapa stara jak świat.. Czy zmiany w tej chwili oznaczają, że zmieniły się „średnie” charakterystyki ogółu czołgów, co daje niewielką przewagę jednej stronie ? Czy to kołowce mają wpływ na te zmiany ?
  Macie jakieś teorie ?

  1. jeśli mam być szczery ta zmiana sprawi że nie będzie się za bardzo opłacało medem od południa wjechać agresywnie do przodu na wzgórze i spotować, bo środek zwyczajnie nie będzie mógł pomóc, co może wpłynąć na długość bitew, zrobi się tam kampi kurwidołek i nikt nie będzie chciał pusznąć flanki, przez co bitwa owszem będzie trwała dłużej tylko czy wydłużanie bitew przez uniemożliwianie jakiejkolwiek inicjatywy jest dobre?
   także myślę że tak kołowce plus chęć wydłużenia bitew spowodowała te zmiany

    1. Jak pisałem – bez różnicy. To już wyłącznie subiektywna ocena. Ktoś inny stwierdzi, że mu lepiej wygląda i lepiej się czyta „wyżej”, „niżej”. W tym kontekście jest to w takim samym stopniu zrozumiałe i poprawne.

  1. No… Lepiej zrobić 30 nowych map. Pewnie! To co, że gra się słabo. Nowe mapy! Może lepiej jak dadzą z 50 na start… Wyjaśnię Ci, bo może ciężko zrozumieć. Robią to, żeby grało się lepiej. Pożyjemy zobaczymy czy tak będzie

Dodaj komentarz