supertest: SU-122V

SU-122V to radziecki niszczyciel czołgów klasy premium IX z trybem oblężniczym, który można poznać przy szwedzkich pojazdach.

Ten TD ma doskonały pancerz jak na swój poziom i klasę, co pozwala mu skutecznie absorbować większość pocisków wroga, które nadlatują z przodu.

Wyposażony w potężne działo 122 mm, które zadaje niszczycielski cios 440 HP na strzał, SU-122V zadaje prawie 3000 HP obrażeń na minutę.

Podobnie jak jego szwedzkie odpowiedniki, może przełączyć się w tryb oblężenia. Jednak grube płyty pancerne pojazdu ograniczają jego mobilność, pozwalając na maksymalną prędkość 40 km/h i prędkość cofania 20 km/h. Dodatkowo jego niski profil ogranicza zasięg widzenia do 350 metrów.

Ogólnie rzecz biorąc, ten wszechstronny TD snajperski może służyć jako doskonały pojazd wsparcia, a nawet poradzić sobie w aktywnych walkach na pierwszej linii.

su-122v

Wstępna charakterystyka:
Tier: IX, TD, ZSRR
DMG: 440/440/530 HP
Penetracja: 270/315/68 mm
Prędkość pocisków: 940/1180/940 m/s
Czas przeładowania pocisku: 9,1 s
Czas celowania: 2 s
Celność: 0,40
Wychył pionowy działa: -3/+20°
Wychył poziomy działa: -3/+3°
Pojemność magazynu amunicji: 40 szt.
V-max: +40/-20 km/h
Stosunek mocy do masy: 15,1 KM/t
Obrót kadłuba: 30°/s
Obrót działa: 16°/s
Ilość HP: 1600
Pancerz kadłuba: 80/40/30 mm
Maskowanie nieruchomego pojazdu: 42,1/7,58
Maskowanie pojazdu w ruchu: 25,3/4,55
Zasięg widzenia: 350 m
Zasięg radia: 850 m
Liczba załogantów: 4

9 Odpowiedzi do “supertest: SU-122V

 1. Więc już wiadomo co będzie do kupienia za żetony z przepustki bitewnej.

  A co do samego pojazdu to XD.

  Czekamy teraz na niemiecką linię ciężarów z dopalaczami czy na francuskie medy z odwróconym systemem ładowania i chłodzonym działem.

  Skąd to wiem? Bredzę.

  Tak samo jak WG przy tworzeniu tego czegoś XD

  1. Chyba miałeś na myśli rosyjską linię ciężarów z dopalaczami i rosyjskie medy z odwróconym systemem ładowania i chłodzonym działem? :d

   1. Tylko widzisz, tutaj dochodzimy do pewnej kwestii- propozycja była, wizualizacja też jakaś. Ale biorąc pod uwagę rozwój i podejście ówczesnej radzieckiej myśli technicznej, trochę wątpliwe się wydaje że zastosowano by już wtedy w radzieckim pojeździe zawieszenie hydropneumatyczne takie jak w szwedzkich Strv. Nie neguję że mogli coś robić w tym kierunku, że coś próbowali. Jednak miałem w życiu trochę styczności z radziecką techniką wojskową i pomysł takiego pojazdu w wydaniu WG wydaje się dość naciągany…

    1. I na tym polega urok WoT. To co nie działało w rzeczywistości, albo okazało się niewypałem, w grze śmiga aż miło. 🙂

    2. Aż miło albo aż za dobrze. Trochę niezbyt zbalansowanych wpadek mieli. Czy to w drzewku (patrz obiekt 268 v4 przed nerfami…) czy jako premki (Obiekt 252U na samym początku, ostatnio BZ-176…).

    3. Te wpadki akurat wynikają z tego o czym rozmawialiśmy pod innym postem. WG na siłę robi z różnych czołgów premki, a przy tym na siłę kastruje/buffuje maszyny pod dany tier. Taki Object 252U, to nic innego jak usprawniony IS-6. Skoro tak, to powinien trafić na IX tier, ale w tamtym czasie premek IX tieru nie było, a zarabiać trzeba. Ot, cała filozofia. Tego, że na dłuższą metę to zniechęca część graczy zarówno nowych, jak i obecnych do WoT, WG zdaje się nie dostrzegać.

  2. Już pisałem o tym zacieraniu się różnorodności i unikatowości pewnych linii i pojazdów w grze. Ale… mniejsza.

Wyłączono możliwość dodawania komentarzy.