supertest: ST-62 version 2

ST-62 version 2, radziecki czołg średni X poziomu wjeżdża na supertest.

Ten zgrabny pojazd może pochwalić się opływowym profilem, idealnym do skrytych manewrów i śmiałych taktyk flankowania na polu bitwy.

Uzbrojony w niezawodne działo 100 mm z odwróconym automatycznym magazynkiem na 3 strzały, ST-62 zapewnia dobre połączenie siły ognia i elastyczności. Dzięki imponującym wartościom penetracji (260 mm ze standardowymi pociskami APCR), 320 HP obrażeń na strzał i szybkiemu, 2-sekundowemu przeładowaniu, ten radziecki wojownik doskonale sprawdza się w nagłych, niszczycielskich atakach na pozycje wroga.

Ale ST-62 to nie tylko siła ognia; oferuje on również komfortową mobilność. Podczas gdy prędkość maksymalna 50 km/h może nie być zbyt imponująca, jego moc 20 KM/t i dobra manewrowość sprawiają, że jest zwinny i szybki. Może pewnie podążać za ciężkimi jednostkami i zapewniać im istotne wsparcie dzięki szybkostrzelnemu działku z automatycznym przeładowaniem.

ST-62 świeci najjaśniej, gdy jest wykorzystywany w taktyce „uderz i uciekaj”. Wykorzystaj jego prędkość i siłę ognia, by szybko zaatakować i wycofać się, zanim wróg zdąży zareagować. Jego zdolność do szybkiego oskrzydlania pozycji wroga i zadawania prawie 1000 HP obrażeń w ciągu 6 sekund czyni go niebezpiecznym czołgiem szturmowym.

st-62

Wstępna charakterystyka:
Tier: X, MT, ZSRR
DMG: 320/320/420 PW
Penetracja: 260/330/50 mm
Prędkość pocisków: 1320/950/950 m/s
Czas przeładowania pocisków w magazynku: 14/11/8 s
Czas pomiędzy pociskami w magazynku: 2 s
Ilość pocisków w magazynku: 3 szt.
Czas celowania: 2 s
Celność: 0,37
Wychył pionowy działa: -6/+20°
Pojemność magazynu amunicji: 45 szt.
V-max: +50/-20 km/h
Stosunek mocy do masy: 20 KM/t
Obrót kadłuba: 55°/s
Obrót działa: 50°/s
Ilość HP: 1950
Pancerz wieży: 290/150/50 mm
Pancerz kadłuba: 100/70/40 mm
Zasięg widzenia: 390 m
Zasięg radia: 730 m
Liczba załogantów: 4

3 Odpowiedzi do “supertest: ST-62 version 2

 1. Za mało jest ruskich czołgów dajcie jeszcze te co stalin namalował w kiblu na drzwiach

 2. Dla mnie to jest porażające. O tym czołgu jest mowa od ponad roku i WuGje kompletnie nie ma na niego pomysłu. Tak dla przypomnienia:
  Na samym początku miał być czołgiem lekkim IX tieru mającym magazynek. Dosłownie tydzień później został przesunięty na X tier (dalej będąc lajtem). Niecały miesiąc potem został przerobiony na czołg średniu VIII tieru bez magazynka. Od tamtej pory była cisza, aż do wczoraj, kiedy to został ZNOWU umieszczony na X tierze, wracając do formy czołgu lekkiego… z magazynkiem…

  Ja mam takie pytanie – czy WG ma taki problem z tym czołgiem? Będą go chcieli na siłę wrzucić do gry? I czym właściwie jest ten czołg? Lajtem? Medem? To ma ten magazynek, czy go nie ma? Jest w końcu na VIII tierze czy X? Przecież to tylko udowadnia, że ta wspaniała firemka wysysa nowe czołgi z palca. Jeżeli to coś rzeczywiście istniało (XD), to chyba nie było kameleonem, że raz było średniakiem, a raz lekkim.
  Oj Łorgejming, Łorgejming, jaki wy macie problem z tym czołguniem, może ja coś podpowiem, bo się nad nim głowicie od ponad roku i dalej nie umiecie ze samymi sobą dojść do porozumienia…

  1. Bo oni myślą już teraz tylko jak najbardziej zmonetyzowac tą produkcję. Nie obchodzi ich poprawa rozgrywki, balans, bubu które wypomina im się od lat, wprowadzanie nowych map inne niż kalka kolejnego korytarza w scenerii zima/pustynia/lato. Ważne aby dutki się zgadzały i podejście graczy utwierdza ich tylko w podejściu że co by nie zrobili to i tak to przejdzie. Premki 9 tieru? Kupują to może wrzucimy premki X tieru, a czemu by nie?

   A wystarczyło by wzorem niektórych produkcji jednogłośnie i stanowczo powiedzieć nie i przestać wydawać kasę na sklep premium. Zwyczajnie zbojkotować giereczkę to może coś do tych zakutych łbów by dotarło ale i jednego i drugiego nie jestem pewny.

Wyłączono możliwość dodawania komentarzy.