supertest: rebalans czołgu Leopard Prototyp A

Wraz z poprawą charakterystyk niektórych czołgów średnich, zoptymalizujemy też parametry innego popularnego niemieckiego pojazdu – Leopard Prototyp A.

Najpierw zawita do Supertestu, gdzie sprawdzimy jego poprawione osiągi.

Leopta

Oto lista zmian, jakim zostanie poddany ten pojazd:

 • Czas celowania: z 1,9 do 2 s;
 • Rozrzut pocisków podczas obrotu kadłuba: z 0,16 do 0,2;
 • Rozrzut pocisków podczas obrotu wieży: z 0,1 do 0,12.

Prosimy zauważyć, że zmiany te nie są ostateczne.

22 Odpowiedzi do “supertest: rebalans czołgu Leopard Prototyp A

  1. Ostatnio jakoś Wg POPRAWIA czołgi pogarszając im paramerty dziwne te BUFFY . Hipokryzja peła gębą .A jak widzę filmiki czołgach Premium jakie one to nie są zajebiste yyyyymmmmm i wtedy taki co nie wie kupi i go na polu bitwy czeka rozczarowanie ale co?? Kasa już powędrowała do WG XD.Miszczowie maktereringuuingu uru ;)

 1. Ogólnie to większość graczy się zachwyca Leosiem pta i również większość graczy uważa go za przyjemniejszego od leosia 1. Ja pta chciałem jak najszybciej przejść do leosia 1 bo mi się nim słabo grało. Tak nie maksowałem go bo chciałem 1 jak najszybciej 🙂
  Sumując mam pytanie:
  Wymaksowac leosia pta i wtedy może będzie hit czy sprzedać go

  1. czego nie zbadałeś w pta ? działa czy silnika jak działa to chyba oczywiste ze jest lepszy jak silnika to może bo z silnikiem zasuwa jak light. ten nerf jest bezsensu. tym że nie ma pancerza nadrabiał ok działem, a mimo ok dziala też się zdaża że pociski lecą w ziemię mimo “celności”

    1. nie pamiętam drzewek postępu na pamięć a nie chciało mi się tego sprawdzać w kliencie dlatego zapytałem

    1. z doświadczenia wiem że lepiej zadać takie pytanie nie chodzi tu o Ciebie po prostu Cię nie znam. W mojej ocenie zbalansowana maszyna i jest czymś wyjątkowym w żadnej mierze nie op. nie wiem kto płakał na pta ale jak mu jeszcze pogorszą to działo które tez jest kapryśne to kto będzie sobie tym grał, weźmie ob 430 i będzie wszystkich trollował bo standarda b znerfili i jakoś znacznie mniej się ich widzi. czy o to tylko chodzi żeby po mapie jeździły tylko czołgi zsrr.

    2. Moim zdaniem Leo są fajne. A 430 nie mam. Wystarczy się nauczyć je kontrować

    3. 430 gralo mi sie zle, pancerz slaby i celownik na pol ekranu a tu jeszcze go znerfili..

    4. do Marcyśka: co do ob 430 moge się zgodzić że pancerz nie jest wcale aż tak op jak mówią jak gra się 8 tierem wzwyż przeciwko niemu, ja nie mam większych problemów z penetracją ale na pewno nie jest to słaby pancerz to jest przesada w drugą stronę, jest to trochę trolujący pancerz, ogółem to bardzo solidna maszyna w dobrych rękach. a i w słabych nie jest zła.
     do Dawida: Też uważam że leo jest fajny ale żadną miarą op to że pojazdem można dużo zrobić grając odpowiednio do jego charakterystyk nie znaczy ze jest op. Ludzie którzy wybierają leo do zabawy mają zazwyczaj lepsze umiejętności w grze, pozycjonowaniu dlatego mogą te czołgi wypadać lepiej no i styl gry w 2 3 lini też poprawia wyniki
     moje staty na leo wr 56.7% wn8-2,338.16 średni dmg-2,124.5 średnie kile-1.50
     moje staty na 430 wr 60.7% wn8-2,162.37 średni dmg-2,095.2 średnie kile-1.33
     moje staty na t54e1 wr 62.5% wn8-2,833.18 średni dmg-2,443.3 średnie kile-1.56
     t54e1 jest dla mnie medem i zawsze będzie i tak nim gram
     Myślę, że patrzenie przez wg po samych wynikach średnich ze wszystkich graczy jest nie dokońca miarodajne
     aby stwierdzić czy maszyna jest op lub pc powinno się wziąć np. grupę graczy z podobną ilością bitew na danych czołgach z wn8 (recent) około tysiąca albo 1500 i w dwóch czy trzech takich przekrojach graczy sprawdzić jak się maszyna sprawuje i wziąć uśrednione dane z przekroju i w ten sposób porównywać dane z innymi maszynami konkretnie utworzonymi przekrojami

  2. z tego co pamiętam każdy moduł w pta dawał ogromny boost w swojej kategorii, na początku męczyłem się bez niczego poza działem, silnik jest jak nitro boost, gąski na dłuższą metę dają skrzydła, a wieża ucina sporo rld i jest dużo celniejszy, musiałbym mocno pomysleć czy grałem jakimkolwiek innym czołgiem który aż tak się różni pomiędzy stockiem a topem :)

Dodaj komentarz