supertest: mapa Mirny

Prototyp nowej mapy o roboczej nazwie „Mirny”, która trafiła na supertest 11 grudnia 2018. Test przerwano już po pierwszym dniu, a po przeróbkach wznowiono testy dopiero w styczniu 2019.
Oto przelot nad mapą.

You-funny-guy-you-make-me-laugh

XcTuVhgh20Q

8OI90tbmoYM

ź: WoT Express

0 0 votes
Oceń wpis:
12 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze
Roophert

Taka se ta mapa. Nic nowego, standardowy układ, taki trochę Ensk…

Czemu nie chcą wprowadzić Meksyku i Sawanny… https://imgur.com/a/3zwYg

Vdr

Trochę jak Mińsk? Wcale nie jak Mińsk…

Na Mińsku cała centralna część mapy jest praktycznie nieużywana, dając jednocześnie przestrzały w każdą stronę. Tutaj masz budynki i obiekty ograniczające strzelanie ze wschodu na zachód i północy na południe. Do tego wschodnia część mapy jest połączona tylko dwoma mostami, a nie jak na Mińsku, gdzie rzekę można przekraczać w aż 5 miejscach…

Milosz

Drogi Vdr koledze Roophert chodziło o Ensk…

Vdr

No tak…. Tak to jest jak się nie umie czytać… 😀

Co nie zmienia faktu, że z Enskiem to ta mapa też nie ma wiele wspólnego 😉

Bardziej to przypomina Himmelsdorf, pozbawiony centralnej części 🙂

Roophert

Ha, i tu się mylisz 😉

Co do Enska… moje pierwsze skojarzenie, subiektywna opinia (na lewo zielone z małą ilością osłon, bazy w części miejskiej z kilkoma uliczkami)… Po dogłębniejszej analizie zmieniam zdanie. Nawet ciekawie to wygląda, jest dużo ścieżek, co +.

Wastar

dlaczego wg nie zrobi mapy miejskiej 1kmx1km?

Girshak Fenrir

Zeby sie pomidory nie pogubily XD

Ten_warrior_

Znowu jakieś otwarte gówno, gdziekolwiek zaatakujesz wpadasz w krzyżowy od kamperów

majo174

Aha, bo lepiej robić tunele, gdzie jedynie ruskie ufo tanki (ewentualnie ciężkie japońce) wyładowane goldem po dach są w stanie coś zrobić?

esenpe

Przyznam racje Wariorowi. Tak samo jest na Erlebergu. Raz wjechałem w samo centrum miasta w najmniejszy kąt a tu bum od jagody za ponad 1k, miejsce wystrzału nieznane. Ot takie nieziemskie przestrzały z końca mapy w samo jej centrum!

Ten_warrior_


wszytko jest lepsze, wszystko byle dało by się coś pograć, POGRAĆ, postrzelać, pojezdzić i takie tam… bez bezsensownego stania i czekania, aż coś się stanie.

majo174

no właśnie, a w tunelach co zrobisz? Pojedziesz po jedynej słusznej trasie, bo nie zrobisz nic odstającego od normy, gdyż mapa nie pozwala. Mapy powinny pozwalać graczom na walczenie każdą klasą pojazdów, dlaczego wycofali taki Stalingrad? Bo tam nie dało się grać niczym innym jak htkiem. Takich map jest coraz więcej, a tych, na których można się wykazać myśleniem strategicznym z każdą aktualizacją jest mniej