supertest: mapa Granica imperium

Dla mapy Granica imperium wprowadzony zmiany balansu: poprawiono strefę spotkań czołgów ciężkich i zmieniono lokalizację baz.

Minimapa:

minimap asia

Obszar zmian:

location asia

Opis zmian:

  1. Poprawiono główną strefę spotkań czołgów ciężkich. Dodano kilka pozycji do gry z użyciem drapania boków i z ukrytym kadłubem (sektory H3–G3).

  1. Zbalansowano pozycję w sektorach J3–K3. Teraz drużyna południowa może walczyć na równych prawach przeciwko drużynie północnej.

  1. Poprawiono pozycję niszczycieli czołgów w sektorze K6. Niszczyciele czołgów mają teraz linię ognia na czołgi ciężkie w sektorze G4 podobną do linii drugiej drużyny.

  1. Zmieniono lokalizację baz. Są teraz zlokalizowane odpowiednio w sektorach F8–G8 i C5– D5. Bazy przesunięto na bardziej otwarte obszary, aby umożliwić graczom szybsze dotarcie do nich i ułatwić uniemożliwienie zajęcia przez przeciwnika.

4 2 votes
Oceń wpis:
2 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze
Jisaburo Ozawa

No nareszcie jebane żółwie to dokończą.

pikawka

Teraz wszyscy będą pchać się po zielonym w pobliże capów i w ten sposób jakieś 40% mapy będzie praktycznie bezużyteczne. OK, przesadzam, na to pustkowie w lewym dolnym rogu pojadą lajty szukające przygody…