supertest: Carro Combattimento 45t

Włoski czołg średni X poziomu, Carro da Combattimento 45t.

Podobnie jak pozostałe wysokopoziomowe włoskie pojazdy, Carro da Combattimento 45t wyposażony jest w mechanizm automatycznego przeładowania. Jego 122 mm działo posiada magazynek na 4 pociski i zadaje 400 uszkodzeń na strzał. Na przeładowanie pierwszego pocisku potrzeba 16 sekund, a ostatniego – 10 sekund, przy czasie automatycznego przeładowania wynoszącym 4 sekundy na pocisk. Jego standardowe pociski przeciwpancerne mogą przebić 248 mm pancerza, a specjalne pociski pełnokalibrowe – 320 mm. Jego precyzja sięga 0,38, czas celowania to 3 sekundy, kąt opuszczenia działa jest wynosi –9 stopni, a jego pula żywotności to 1900 PW.
Dobra grubość przedniego i górnego płata wieży jest w przybliżeniu taka sama i sięga 300 mm. Prędkość maksymalna to 55 km/h, z masą na tonę 16 KM.
Carro da Combattimento 45t wymaga opanowania i samokontroli. Mechanizm automatycznego przeładowania daje wysokie uszkodzenia, ale poza tym czołg ten nie cieszy się najbardziej ekscytującymi parametrami ostrzału. Jednak jego doskonałe kąty opuszczenia działa i przyzwoite opancerzenie dadzą wystarczająco dużo czasu na obranie celu. Dynamika tego pojazdu pozwala na zajęcie korzystnych pozycji na początku bitwy i na szybką reakcję w zależności od zmieniającej się sytuacji na polu walki. Uwolnienie pełnego potencjału tego wysokopoziomowego włoskiego czołgu leży w rękach grającego nim dowódcy.

WoT Template New Tank Carro Combattimento 45t EN

Wstępna charakterystyka:
Tier: X, MT Włochy
DMG: 400/400/515
Penetracja: 248/320/60 mm
Czas pełnego przeładowania: 10/12/14/16 s
Czas przeładowania pocisku: 4 s
Pocisków w magazynku: 4 szt
Celność: 0,38
Czas celowania: 3 s
Obrót wieży: 31 °/s
Wychył pionowy działa: -9/+15°
Magazyn amunicji: 60 szt.
V-max: +55/-23 km/h
Moc silnika: 720 KM
Stosunek mocy do masy: 16 KM/t
Obrót kadłuba: 43 °/s
Ilość HP: 1.900
Pancerz kadłuba: 80/70/30 mm
Pancerz wieży: 230/80/50 mm
Zasięg widzenia: 400 m
Liczba załogantów: 4

1

2

3

4

5

6

7

11 Odpowiedzi do “supertest: Carro Combattimento 45t

 1. Ouu…
  Czyżby pierwszy, nieśmiały i bardzo powolny świt obwieszczający pojawienie się maszyn z bardziej nowożytnej ery? :>
  Zresztą, to było raczej do przewidzenia, prędzej czy później, to raczej jedyna droga rozwoju tej gry jaką można się spodziewać.
  Cóż, zobaczymy.

   1. To nie o to chodzi.
    Ja już abstrahuje od tego czy ten pojazd będzie w drzewku, czy będzie nagrodą za jakiś event itp. Chodzi o to że w ogóle coś takiego się pojawia.

    A co do pojawienia się prędzej czy później nowszych pojazdów, to jest to tylko kwestia czasu, rzecz nieunikniona dla dalszego życia tej gry. : )

    1. Moze w jakims osobnym trybie bo nie wyobrazam sobie takiego mausa na przeciw abramsa np

   2. Jak WG może zrobić 11 tier i wprowadzić nowoczesne pojazdy? Własnie tak to sobie wyobrażam że będą wrzucać na 10 tier coraz to lepsze (nowsze) pojazdy jako nagrody za misje za CW itp a jak już ich troszkę w grze będzie przeniosą je na 11 tier.
    Inna opcja to nowa aktualizacja i kilkanaście czołgów 11tieru z każdej nacji – ale wtedy by nie zarobili tyle na graczach. A tak każdy ciśnie do nowego pojazdy jak najszybciej się da. Konta premium schodzą jak świeże bułeczki gold lata na polach bitew racje bojowe dyrektywy itpitd wszystko dla jednego pojazdu.
    PS nowy włoch jest w/g mnie śliczny

Dodaj komentarz