Stream charytatywny QuickyBaby’ego

Dropy Twitch w dobrej sprawie.

Podczas gdy World of Tanks jest teraz w pełni zaangażowany w Operacje świąteczne pod kontrolą Vinniego Jonesa, nasz QuickyBaby też korzysta z okazji by szerzyć świąteczną radość. Zjednoczmy się w słusznej sprawie, bo QuickyBaby uruchamia swój coroczny stream charytatywny.

Stream charytatywny QuickyBaby’ego

Dostępne od 15 gru. o 12:00 (CET) do 15 gru. o 23:59 (CET)

Bądźcie razem z QuickyBaby w tym pełnym serca streamie wspierającym Cancer Research UK i SpecialEffect. W trakcie tego wydarzenia doświadczycie nie tylko 12 godzin streamowania i wciągających atrakcji, ale będziecie też mieli okazję wzięcia udziału w wyjątkowym Twitch Drop z niesamowitymi nagrodami. Połączmy nasze siły, by coś zmienić i pokazać nasze wsparcie dla tych ważnych spraw, które mają specjalne miejsce w jego sercu.

KANAŁ TWITCH QUICKYBABY

Gwarantowane dropy

Po 180 minutach:

 •  2 rezerwy osobiste: + 50% PD bojowego przez godzinę
 •  2 rezerwy osobiste: +200% wolnych PD i PD załogi przez 1 godzinę
 •  5 dużych zestawów naprawczych
 •  5 dużych apteczek
 •  5 automatycznych systemów gaśniczych

Po 360 minutach:

 •  5 misji 5x PD za każde zwycięstwo
 •  1 dzień konta premium WoT
Jak zdobywać Twitch Drops

 1. Połączcie swoje konta World of Tanks i Twitch.
 2. Śledźcie swoje postępy dropów Twitch na pasku postępu, który zobaczycie, klikając swoje zdjęcie profilowe w prawym górnym rogu strony Twitch. Pasek ten musi osiągnąć 100%, zanim będziecie mogli odebrać swój drop.
 3. Odbierzcie nagrodę w ciągu 24 godzin od zakończenia kampanii. Aby to zrobić, naciśnijcie przycisk w wyskakującym powiadomieniu w interfejsie streamu lub w osobistym inwentarzu Twitch. Jeśli zapomnicie odebrać swój drop, nagroda zniknie po 24 godzinach od czasu zakończenia kampanii.

O szczegółach połączenia kont dowiecie się, klikając poniższy przycisk, który przekieruje Was do naszego przewodnika po Twitch Drops.

PRZEWODNIK PO TWITCH DROPS

O akcji charytatywnej i wydarzeniu

QuickyBaby:

Moje motywacje są proste: Musimy finansować badania, by umożliwić przeciwdziałanie, wykrywanie i leczenie jak największej liczby rodzajów raka. Cancer Research UK to światowy lider w tym obszarze i wierzę, że zasługują na nasze wsparcie. 20 lat temu mój tata pokonał raka prostaty – nie mogę sobie wyobrazić mojego życia bez niego. Wierzę, że wszystkie rodziny zasługują na więcej czasu razem i na to szczęście, którego ja dostąpiłem.

SpecialEffect to organizacja charytatywna z Wielkiej Brytanii pomagająca ludziom z niepełnosprawnościami dalej grać. Wykorzystując adaptacyjną technologię sprawiają, że granie jest – tak, jak powinno być – dla wszystkich. Cenię sobie nad wszystko możliwość ucieczki i przyjaciół, których dało mi granie w gry. Sama myśl o tym, że dla niektórych ten sposób spędzania czasu jest niedostępny, jest nieznośna. KAŻDY zasługuje na to, by poznać wirtualne światy, w których my żyjemy.

Od 2013 roku udało się nam zebrać 364 000 $ na Cancer Research UK i SpecialEffect i mam nadzieję, że społeczność dalej będzie razem ze mną wspierać te dwie podstawowe sprawy. Strony przeznaczone na przekazywanie datków są oddzielne, więc możecie wybrać, co chcecie wspierać. Czekam na Was na streamie w piątek, 15 grudnia, przez 12 godzin!


Celebrujcie sezon świąteczny w słusznej sprawie z QuickyBaby i zdobywajcie dodatkowe prezenty.

ź: WoT

Jedna odpowiedź dla “Stream charytatywny QuickyBaby’ego”

 1. I didn’t even know you were from the UK. Greetings from Barnsley / South Yorkshire!

Wyłączono możliwość dodawania komentarzy.