Steam: darmowe DLC z czołgiem

Uwaga! TYLKO dla użytwowników WoT Steam (trzeba mieć konto do WoT utworzone przez Steam)

World of Tanks — Holiday Gift Pack

W tym zestawie:

  • Misja specjalna z nagrodą w postaci brytyjskiego czołgu średniego premium VI poziomu Sherman VC Firefly
  • 50× kryształ górski
  • 50× czysty szmaragd
  • 50× ciepły bursztyn
  • 50× żelazo meteorytowe

Warunki misji specjalnej:

  • Zadać łącznie 23 000 PW uszkodzeń w dowolnej liczbie bitew

Nagrody misji specjalnej:

  • Brytyjski czołg średni premium VI poziomu Sherman VC Firefly
  • Załoga wyszkolona w 100%
  • Miejsce w garażu

UWAGA: To DLC można dodać do swojego konta Steam za darmo do 9 stycznia 2023 r., 18:00 UTC.

Opis zestawu:

W World of Tanks trwa zimowa zabawa! Z tym ekskluzywnym, dostępnym tylko przez pewien czas DLCŚwiąteczny pakiet podarunkowy możesz szturmować pole bitwy snajperskim, brytyjskim czołgiem średnim i zgarnąć trochę zasobów Operacji świątecznych, by ulepszyć swoje miasteczko. Dodaj ten zestaw do swojego konta za darmo, a otrzymasz misję specjalną, która pozwoli Ci zaparkować w garażu brytyjski czołg średni premium VI poziomu Sherman VC Firefly z załogą wyszkoloną w 100%. Po prostu wypełnij misję do 21 stycznia 2023 r., 09:00 UTC, a Sherman VC Firefly będzie Twój na zawsze!

Oprócz tego, zaraz po dodaniu tego DLC do swojego konta, otrzymasz garść zasobów, które możesz wykorzystać w wydarzeniu Operacje świąteczne 2023, by podnosić poziom świątecznej atmosfery i wypełniać zadania gości.

O czołgu Sherman VC Firefly

Siła ognia: Nawet pojazdy wyższych poziomów powinny wystrzegać się działa Shermana VC Firefly – jego parametry penetracji są najwyższe wśród czołgów średnich VI poziomu! Imponujące 171 mm penetracji pociskami standardowymi i powalające 239 mm pociskami APCR sprawi, że większość strzałów przebije pancerz przeciwnika niczym masło, nawet w przypadku czołgów o dwa poziomy wyższych! A z dobrą celnością, przyzwoitym czasem celowania i świetnymi uszkodzeniami na minutę (2000 PW) ta bestia stanowi poważne zagrożenie dla każdego pojazdu, który stanie jej na drodze.

Ochrona i mobilność: Sherman VC Firefly nie może pochwalić się dobrą prędkością czy niemożliwym do przebicia pancerzem, więc konieczny jest ostrożny wybór pozycji na polu bitwy. Należy zawsze mieć rozeznanie w sytuacji i zawczasu wycofywać się z potencjalnie niebezpiecznych sytuacji. Mając taki silnik, nie ma się luksusu szybkiej zmiany lokalizacji i szybkich manewrów.

Wspieraj sojuszników na polu bitwy, zalewając ich deszczem swoich przebijających strzałów i nie wyrywaj się do zaciętych potyczek na krótkim dystansie. Ciesz się ze zwycięstw!

DLC możesz dodać do swojego konta tylko raz.
Będziesz mogł użyć tego DLC jednie grając na koncie gry stworzonym na Steam.

ź: Steam

3 4 votes
Oceń wpis:
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze