staty nowych art

To jak sobie radzą nowe arty na serwerze RU?

www.wot-news.com

9 Odpowiedzi do “staty nowych art

  1. Jak sobie radza troche ciezko powiedziec, to ze ma tam 50% win to o niczym nie swiadczy mogli by podac np sredni dmg. Bo mozna miec 50% win i miec 3k dmg i jest sie gosciu a mozna miec 50% win i miec mniej jak 1k dmg i sie dupy nie urywa.

    1. No właśnie podobno w ten sposób widać jaki wpływ ma dany czołg na losy bitwy. A tu widać, że podobny do Mausa czy IS-4 – wpływ podobny do czołgów X tieru, które są jakoby w porządku. Tylko, że co to jest za próba po 1 tygodniu.

      Co do wpisu o Bat chacie – to są nowe arty, które trzeba dopiero odkryć. Liczba bitew podzielona przez liczbę posiadaczy mówi, że każdy zagrał średnio 10 razy, podobnie do GW Tiger P i M44. M55 to chyba już coś koło 12,4, Su-14-1 raptem 8,5. Najniżej ma akurat GW MkVIe – 3,4 bitwy na właściciela.

  2. Jak dla mnie jest ok (gram na dwóch artach m18 i lorr 155) i uważam że jest ok. Nareszcie HT wyjeżdzają i można je spotkać tak gdzie ich nie było. Dobrzy gracze już nie siedzą za chatkami kamieniami. E100 da się już wyjechać z garażu :) Moim zdaniem najlepszy path od długiego czasu.

  3. Dziwią mnie trochę statystyki SU-122A. Przetestowałem wszystkie artylerie na test serwerze i jak dla mnie SU-122A było nie tylko jedyną radziecką artylerią do VI tieru nie odstającą od innych nacji ale też najlepszą artą V tieru.

Dodaj komentarz