Starcie Drużyn: poznajcie swoich mistrzów

Dla honoru i ducha sportu, ale głównie dla Waszej rozrywki, w tym tygodniu cztery drużyny stoczą pojedynki na polach bitewnych World of Tanks! Jak już wspomnieliśmy w naszym specjalnym artykule poświęconym Starciu Drużyn, będziecie mogli śledzić ich w tej nieprzeciętnej przygodzie z nowym trybem i pochwalić się ekskluznywnymi przedmiotami i nagrodami zainspirowanymi tymi utalentowanymi dowódcami. Ale w przypadku gdybyście potrzebowali dodatkowej motywacji, by wesprzeć któregoś z nich, oto mała prezentacja zespołu zgromadzonego na potrzeby tego wydarzenia.

AwesomeEpicGuys

Ta drużyna jest tak niesamowita, i tak epicka, że potrzebuje aż dwóch mistrzów. Poznajcie AwesomeEpicGuys, najlepszy duet w historii Szwecji (jeśli nie bierzemy pod uwagę sławnej marki producenta mebli wraz z jej pysznymi klopsikami). Ale możecie być pewni, że wniosą oni do tego wydarzenia odrobinę smaczku w postaci korniszonów. Życie jest niczym słoik pełen ogórków!

Jeśli lubicie ich smak i cieszy Was werwa i radość z gry w World of Tanks, przyłączcie się do ogórkowej armii już teraz! Śledźcie ich na YouTube oraz Twitchu.

DezGamez

Nie ma to jak dobra, zamaskowana postać. DezGamez dumnie nosi swoja maskę i pomimo tego, że jego twarz pozostanie tajemnicą, wiemy, że ten typ z pewnością zna się na czołgach. Zawsze gotowy by umieścić przydatną i wysokiej jakości nową zawartość –tajemniczość tego dowódcy dorównuje tylko jego kreatywności.

Jeśli lubicie maski, innowacyjną zawartość i niezawodne, pomocne w grze wskazówki, ten typ Was nie zawiedzie. Śledźcie go na YouTube i Twitchu.

Mailand

Ten dowódca jest uosobieniem słynnej niemieckiej skuteczności. Entuzjazm, lata doświadczenia na polach bitewnych World of Tanks i niezmierzona wiedza o grze są tym co definiuje styl Mailanda, dowódcę, znanego i podziwianego przez wielu niemieckich graczy.

Jeżeli wierzycie w potęgę „Deutsche Qualität”, wiecie już, do kogo się zapisać! Śledźcie go na YouTube i Twitchu.

Skill4ltu

Czy zdradziło go imię? Ten dowódca to przede wszystkim umiejętności. Poznajcie Skill4ltu, który prawdopodobnie posiada więcej czołgów z trzema odznakami biegłości, niż Wy macie czołgów w swoich garażach. Jeśli lubicie, gdy gracze są zarówno ekspertami ale i maja coś z artysty estradowego, nie zawiedziecie się na Skill4ltu i jego sławnym okrzyku „Ree-ee”.

Brzmi obiecująco, prawda? Jeśli tak jest w istocie, przyłączcie się do nazwanej z czułością Armii pawianów (Baboon Army). Śledźcie go na YouTube i Twitchu.

10 Odpowiedzi do “Starcie Drużyn: poznajcie swoich mistrzów

 1. Wyniki z dnia dzisiejszego z godziny 15:50
  1. miejsce Skill4ltu (750000)
  2. miejsce DezGamez (350000)
  3. miejsce Mailand (300000)
  4. miejsce AwesomeEpicGuys (135000)
  WG liczy punkty jak w Wielkim Wyścigu. Wygra liczniejsza drużyna.

 2. dołączyłem do — AwesomeEpicGuys — i zal w h…… 80% totalnych młotków nawet po 1000 bitew nie posiadają żałosne to powinno być że jak posiadasz co najmniej 1 tier X poziomu to możesz grać a nie lecę 5 rozdań i w tym co najmniej 2 osoby na każdym rozdaniu po 200 bitew i 1000 oceny osobistej ,,,,,,, brak słów co to za żałosne

Dodaj komentarz