Stalowy Łowca: ustawka klanu [NISZA]

Ostatnio klan [NISZA] miał swoje 5 minut na oficjalnej stronie World of Tanks. Kolejne 5 minut sławy klan zyskał dzięki ustawionym bitwom w trybie Stalowy Łowca. Jednak nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło, bo reakcję dowódcy klanu na ustawianie bitew w trybie Stalowy Łowca należy pochwalić.

W dniu dzisiejszym po analizie screenów z gier w których członkowie klanu Nisza dopuścili się gry nie zgodnej z zasadami fair-play oraz regulaminem wewnętrznym klanu Nisza postanowiliśmy w trybie natychmiastowym podziękować w/w kolegom za grę w szeregach naszego klanu.

Pozdrawiam,
anusiak1990

69857364 3209688249071548 5731728521886171136 N

13 Odpowiedzi do “Stalowy Łowca: ustawka klanu [NISZA]

    1. Nawet gdyby ich rzuciło do jednej bitwy przypadkiem…to przecież mogli grać uczciwie a tutaj ewidentnie widać po zajętych miejscach że nie walczyli między sobą a jechali w stadzie i rozwalali po kolei innych uczestników, bo na koniec tylko oni zostali. Jakby każdy walczył uczciwie i walczyli również między sobą, to pewnie któryś by padł dużo wcześniej. Także nie wierzę w przypadek…odliczali na raz, dwa, trzy a potem grali nie fair tzn. nie nawalając do siebie a rozwalając wspólnie wszystkich pozostałych.

  1. Nie, żeby kogoś bronić, ale jak się wejdzie o późnej porze do bitwy to nawet nie specjalnie polując łatwo trafić do tego samego składu. W nowym trybie nie ma aż tak dużo ludzi, a przy tak licznym klanie a nawet dwóch nie jest wyzwaniem takie wypełnienie składu.
    Fakt taki rozkład w tabeli nie wygląda za dobrze, ale sądzę, że przy takiej ilości innych klanów nie było trudno ich wybić. Jak sam gram to zdarza się zaraz po starcie ubić 3-4 graczy :P

  2. Łał, ustawki klanów w WoT, no kto by pomyślał…

    Pretensje można mieć jedynie do WG, czy to dotyczy misji osobistych i ich idiotycznych zasad (ustawki pod misje na odbijanie przykładowo), czy sytuacji powyżej gdzie MM powinien z automatu nie rzucać graczy z jednego klanu do jednej bitwy. To że wykorzystuje się lukę w systemie to normalne.

Dodaj komentarz