Społeczność World of Tanks gra z WOŚP!

Siema! Już w niedzielę 28 stycznia odbędzie się 32 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy! W tym roku orkiestra zbiera fundusze na walkę z chorobami płuc!

Jak dołączyć do zabawy? Zapraszamy na charytatywn stream Chudego niedziel ę 28 stycznia od godziny 10:00! Cały dzień streamu, podczas których rozdamy mnóstwo, mnóstwo nagród! 

Pośród wszystkich wpłacających rozlosuję wyjątkowe nagrody:

wpłać min 20zł -3x 2500 Golda w World of Tanks!

Wpłać min 50zł – bierzesz udział w losowaniach powyżej, a dodatkowo do wygrania jest podkładka do myszki od SteelSeries, plastikowy model czołgu „Pz V Panther” w skali 1:72, oraz puzzle World of Tanks!

Wpłać min 100zł – bierzesz udział we wszystkich losowaniach, a dodatkowo do wygrania jest sprzęt od SteelSeries klawiatura Apex 3 oraz myszka Aerox 5.

Wpłać min 1000zł – szalone czyny wymagają szalonych nagród! Wierzysz, że „ocenianie statystyk” ma jakikolwiek sens? Ja nie będę Cię wyprowadzał z błędu, ale w zamian za tak dużą wpłatę – dożywotnio na twoją prośbę na streamie ocenię statystyki Twojego konta w World of Tanks! Do końca świata i jeden dzień dłużej! Dodatkowo oczywiście bierzesz udział we wszystkich losowaniach 😉

Ważna adnotacja – powyższe nagrody są „planem minimum” – jest to dość prawdopodobne, że uda się zwiększyć ich pulę!

Pamiętajcie, żeby w komentarzach wpłat wpisywać swój nick z Twitcha oraz World of Tanks!

SKARBONKA WIDZÓW CHUDEGO

Dodatkowo, aktualnie trwa aukcja WOŚP, na której licytujemy unikalnego majonezowego pada do PC/XBOX z autografami moimi i VDRa!

MAJONEZOWY PAD Z AUTOGRAFAMI

Mało? No to w trakcie moich streamów odbędzie się również malowanie wyjątkowego obrazu na płótnie – przedstawiającego charakterystyczne dla moich streamów motywy. Obraz ten również zostanie zlicytowany na aukcji!

OBRAZ CHUDEGO

Dla prawdziwych fanów mocnych wrażeń – rusza aukcja z licytacją obiadu ze mną. Bo czy może być coś lepszego niż pizza, zimna perełka i ja po drugiej stronie stołu? Tak, jest dużo takich rzeczy, ale dzisiaj nie o tym! Dobra wiadomość jest taka, że ja stawiam – ale za to widzimy się w Katowicach 😉

OBIAD Z CHUDYM

3.3 28 votes
Oceń wpis:
30 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze
Jisaburo Ozawa

Kolejna edycja futrowania złodzieja i jego rodzinki pod pretekstem zbierania na „chorom curke”.
PS
W tym roku Juras buduje nowy basen więc się postarajcie frajerzy aby go nie zawieść

Piotr

Jak zwykle znajdzie się taki co podwyższa sobie swoje EGO…

Ranger

Ta i wyślą pieniądze na całą zrównaną z ziemią i całą stojącą w ogniu biedną ukrainę tak jak w zeszłym roku. W tym roku gówno dam

boberus3000

Damn 1000 zł za ocenę konta to nawet mulit nie bierze

Piotr

Analitykom co tylko nawijają nie daje..

piotrek8585

wspierałem od zawsze ale od 2 lat nic!!najpierw że nie szczepieni to źli ludzie a rok temu kase na upaine oddał!

Ranger

dokładnie

bez-bek

Szkoda pieniędzy na fajnopolactwo zaangażowane politycznie. Pokonajmy to ZŁO i nie dawajmy Owsiakowi.

Kloss

Jaka pogoda w Królewcu?

bez-bek

ty mi powiedz

piotrek8585

ale tu gamoni minusujących nasze komentarze które mówią że nie powinno sie rozdawać pieniedzy dla owsiaka z różnych powodów a sami nie skomentują haha

Wild_Butter

wygraMY! xD

Badger

Odkąd wmieszał się w politykę i wydał kilkanaście milionów na plakaty niby pod szyldem walki z sepsą a wiadomo o co tak naprawdę chodziło , i mając to że nie kupuje sprzętu tylko bierze w leasing wolę wesprzeć dzieci na siępomaga niż tej łajzie i jego rodzince

Marcin Włodarczyk

Mowa miłości i Polska uśmiechnięta😆

Guy Micki

Każdy lewak powinien wpłacić 1000 zł na samochód dla Owsiaka!

Marcin Włodarczyk

Oraz na basen👌

Tommy_Gun

A ja z kolei uważam że najgorsze to jest takie wzajemnie „szczucie” i wytykanie że ten to dał Owsiakowi, a ten Owsiak to to i tamto i że to lewek a jak lewak to na pewno jeszcze lgbt. A Caritas to też to i tamto a ksiądz to pewnie w ogóle na nowe BMW zbiera. A koniec końców wszyscy jesteśmy ludźmi. Jak jest jakaś zbiórka to patrzę na co, a nie kto zbiera. Owsiakowi dawałem, jak Caritas zbierał to też dawałem, a jak w Lidlu przy kasach była zbiórka na chorego Maciusia to też się coś wrzuciło. I pewnie, były… Czytaj więcej »

Edytowany 2 miesięcy temu przez Tommy_Gun
Marcin Włodarczyk

Caritas przeważnie organizuje zbiórki żywności i różnych rzeczy. Przynajmniej ja się z takim zbiórkami spotykam. Owsiak żyje z dzieci stojących na mrozie i żebrzących o kilka groszy. Ja nie widzę uzdrawiania służby zdrowia przez Owsiaka, niektórzy twierdzą że NFZ istnieje dzięki niemu😆

Edytowany 2 miesięcy temu przez Marcin Włodarczyk
Jisaburo Ozawa

Caritas nie tylko zbiera żywność od randomowych obywateli ale jest głównym operatorem i organizatorem Pomocy Żywnościowej dla najuboższych w Polsce. Jest to specjalnie zamawiana przez nich żywność w ilościach przemysłowych która jest rozdawana w ramach lokalnych mopsów. Niestety ale wojna wUkrainu zatrzymała pomoc Caritasu dla Polaków bo przeznaczona dla nich żywność pojechała futrować banderowców.

Guy Micki

Owsik to agentura POlityczna. Sam nic nie daje, ale zarabia kasę na WOŚP i
reklamuje partie POlityczne pod płaszczykiem dobroczynności.
Jego kumple partyjni dali mu wojsko, policję i telewizję.
Inne organizacje charytatywne RAZEM WZIETE nie dostają nawet 1 godziny TV,
a Owsik dostaje ponad 100 godzin.

Sinecode

To czy ktoś popiera WOŚP czy nie to kwestia osobistego podejścia, sam nikomu nie życzę żeby jego życie było ratowane sprzętem zakupionym dzięki właśnie tej akcji… Jednak nie zmienię zdania i podzielę opinię niektórych że ta wielka zrzutka na sprzęt nie powinna mieć miejsca bo to zapyziały NFZ powinien kupować szpitalom co trzeba. Inna sprawa że WOŚP funduje sprzęt ale niekoniecznie potem daną placówkę stać na jego serwis, eksploatację a w skrajnych przypadkach nawet nie ma kto tego obsługiwać bo nie ma wykwalifikowanego personelu. Już mniejsza o to co dokładnie dzieje się z zebranymi pieniędzmi, bo myślę że wobec tego… Czytaj więcej »

Badger

Kolego drobna poprawka. On nie kupuje tego sprzętu tylko bierze w leasing i nie przekazuje go szpitalowi na zawsze a tylko wypożycza i w każdej chwili może go zabrać . To raz , dwa zeszło roczna zbiórka leży na oprocentowanym koncie przez cały rok i dopiero teraz po roku będą wybierać sprzęt który zostanie wzięty w leasing . Co się dzieje z procentem z kilkudziesięciu milionów złotych – nie pytaj bo on nie jest brany pod uwagę w fundacji , zresztą mbank sam milczy w tej sprawie gdzie procent od leżących milionów na koncie idzie…. Tego roczna zbiórka też przeleży… Czytaj więcej »

Sinecode

Już nie chciałem drążyć tematu wysokooprocentowanych lokat na które wrzuca się pieniądze ze zbiórki a za procent organizuje woodstocki czy inne imprezy… Ale to chyba każdy wie co się bardziej interesuje tematem.

Marcin Włodarczyk

Ja nie daję Owsiakowi już od czasów kiedy to jeszcze nie było w modzie. Odkąd zacząłem interesować się tym człowiekiem i polityką to stwierdziłem że warto jednak pomagać ludziom bezpośrednio i lokalnie, bo przynajmniej wiesz komu pomagasz. Każdy ma swój rozum, chcecie dawać Owsiakowi żeby uratował Polska służbę zdrowia wasza sprawa. Ja nie wspieram dzieci SBeków.

Kloss

Ale wysyp kolaborantów ruSS (konfa czy kamraci)

bez-bek

Zabawne jest to doszukiwanie się agentów w ludziach o odmiennych poglądach, może z tobą fajnopolaczku jest po prostu coś nie tak? xD

Kloss

Przecież to określenie „fsjnopolactwo” to wymysł ruSSkich kamratów od olszańskiego. Bezmyślnia kopiujesz i nawet nie wiesz skąd? Do tego to xd, musisz być wybitnie wykształcony….

bez-bek

Widzę się mocno interesujesz Olszańskim, jakaś niespełniona miłość? Fajnopolak wzięło się od książki „My fajnopolacy” Piotra Stankiewicza, ale skąd możesz o tym wiedzieć, lepiej siedzieć we własnych ograniczonych horyzontach. „xD” to wyznacznik wykształcenia? Nie wiedziałem. Patrząc po twoich wypowiedziach nieskalanych inteligencją, z wykształceniem tez ci nie jest po drodze.

Kloss

Trafiony – zatopiony!