WG Store: przygotujcie się do Wyzwania Bourrasque

Nadchodzi nowe wiosenne wyzwanie. Czy jesteście gotowi na maraton do nowego francuskiego czołgu średniego VIII poziomu? A może musicie się bardziej wczuć we francuski klimat? Sklep Wargaming ma coś właśnie dla Was.

Zapraszamy do sklepu, w którym przygotowaliśmy dla Was 40% rabatu na naszą francuską kolekcję, obejmującą między innymi wygodną koszulkę World of Tanks we francuskich kolorach, koszulkę AMX Off Duty, a także mechaniczną klawiaturę KONIX K-70 MK z francuskim układem AZERTY.

Z tych wspaniałych rabatów można korzystać do 4 marca 2020 r.!

Ale chwila, to jeszcze nie wszystko! Możecie zakupić też poduszki lub kubki ze wspaniałym motywem graficznym Wyzwania Bourrasque. Oba te produkty są produkowane na żądanie i dlatego będą dostarczane oddzielnie od innych zamówień złożonych w Sklepie Wargaming.

DO SKLEPU WARGAMING 

4 Odpowiedzi do “WG Store: przygotujcie się do Wyzwania Bourrasque

  1. Na waszym miejscu przygotowałbym suche info typu: Wargaming na stronie głównej umieścił nową propozycję zakupową na odzież i gadżety, tu link do strony – a nie copypaste które powiela propagandowo-marketingową ściemę Wargamingu. Kiedy widzę te ich propozycje, to często puchnie mi bania od przekłamań lub naciągania klienta, byle tylko kasę dał. A wy to jakby „polecacie”.

    W tym przypadku opychają za 200 zł klawiaturę o bezużytecznym układzie klawiszy AZERTY, którą jeszcze jakiś rodzic skrzywdzi dziecko kupując jako prezent.

Dodaj komentarz