sklep premium: zestawy stylizacyjne 3D „Bogatyrzy”

Słyszeliście o bogatyrach i ich niesamowitych przygodach? Wiele słowiańskich ludowych opowieści traktuje o tych dzielnych bohaterach i wojownikach o ich nieopisanej sile, odwadze i męstwie. Uśmiercają oni smoki, ratują księżniczki i chronią ojczyste ziemie przed złem.

Najsławniejszymi i najmężniejszymi bogatyrami byli błyskotliwy Aljosza Popowicz, dzielny Dobryna Nikiticz i niezłomny Ilia Muromiec.

Zdobądźcie pełny pakiet stylów bogatyrów dla poniższych trzech pojazdów, ze wspaniałą zniżką:

Jeśli nie możecie się zdecydować, który styl najbardziej do was pasuje i chcielibyście mieć wszystkich trzech bogatyrów w garażu, kupcie pełen pakiet stylów po znacznie obniżonej cenie.

Wyprzedaż stylów – Bogatyrzy

Dostępne od 23 października, 07:00 CEST, do 2 listopada, 06:00 CET (UTC+1)

Styl Ilia Muromiec za 75,67 PLN
  •  Styl 3D: Ilia Muromiec dla ST-II
Styl Dobryna Nikiticz za 75,67 PLN
  •  Styl 3D : Dobryna Nikiticz dla Object 705A
Styl Aljosza Popowicz za 75,67 PLN
  •  Styl 3D: Aljosza Popowicz dla Object 268
Pakiet stylów 3D: Bogatyrzy za 140,29 PLN
  •  Styl 3D: Aljosza Popowicz dla Object 268
  •  Styl 3D : Dobryna Nikiticz dla Object 705A
  •  Styl 3D: Ilia Muromiec dla ST-II

Aljosza Popowicz

Przebiegły, zwinny i cwany. Zawsze próbuje przechytrzyć swoich wrogów. Jeśli to także Twój styl, pokaż światu świeże malowanie dla XObject 268, z tym dzielnym bogatyrem.

+12 zdjęć

Dobryna Nikiticz

Mąż znany ze swoich manier i sprytu. Jako zaufany doradca królewskiej rodziny, podejmował się dyplomatycznych misji, ale też nie wzdrygał się przed walką ze smokiem. Jeśli potraficie wyczuć, kiedy należy podjąć pokojowe negocjacje, a kiedy negocjować za pomocą pocisków, wymalujcie tego szlachetnego bogatyra na swoim XObject 705A.

+12 zdjęć

Ilia Muromiec

Krążą pogłoski, że za młodu Ilia Muromiec przeszedł chorobę, która osłabiła i sparaliżowała jego ciało. Jednak dwóch pielgrzymów cudownym sposobem ozdrowiło bohatera, a umierający rycerz obdarzył go nadludzką siłą i wtedy to nasz bogatyr rozpoczął swoją drogę pełną przygód. Używał swojej nowo nabytej mocy, aby chronić słabszych i w walce o dobro i sprawiedliwość. Jeśli chcecie czerpać inspirację i siłę z przykładu tego niezłomnego bohatera, ozdóbcie swój XST-II jego legendarnym wizerunkiem.

+12 zdjęć

ź: WoT

0 0 votes
Oceń wpis:
2 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze
Rain

A gdzie trofiejne ?

Lowca

Wiejskie czarodziejskie, jeszcze za tyle kasy. Powariowali