sklep premium: zestawy 5x PD

Zestawy 5xPD za 40PLN, 80PLN, 100PLN lub 180PLN.

Czy wypróbowaliście już nowe pojazdy kołowe? Czy może nowe szwedzkie czołgi średnie? Słyszeliście coś o ostatnich zmianach w czołgach średnich? Jakkolwiek nie brzmiałyby odpowiedzi na te pytania, na pewno macie dobry powód do spojrzenia na te oferty, zawierające wystarczająco dużo premii 5x PD za zwycięstwa, by pomóc Wam osiągnąć szczyt ulubionych drzewek technologicznych i dodać do garażu nowe pojazdy.

Ważne: Aby zapobiec zmarnowaniu misji 5x PD, premia wykorzystywana jest tylko wtedy, gdy znajdziecie się w pierwszej dziesiątce graczy w drużynie pod względem zdobytego bazowego doświadczenia.

Zestaw standardowy za 40PLN:
• 25× misji zapewniających pięciokrotnie więcej doświadczenia za każde zwycięstwo.

Zestaw kompletny za 80PLN:
• 50× misji zapewniających pięciokrotnie więcej doświadczenia za każde zwycięstwo.

Zestaw supreme za 100PLN:
• 75× misji zapewniających pięciokrotnie więcej doświadczenia za każde zwycięstwo.

Zestaw potencjometr na 11 za 180PLN:
• 75× misji zapewniających pięciokrotnie więcej doświadczenia za każde zwycięstwo
• złoto: 7.000
• konto premium: 30
• 5× miejsc w garażu

Uwaga: Pamiętajcie, że każdy zestaw można zakupić tylko raz na konto. Jeżeli nabyliście któryś z nich przy poprzedniej okazji, ograniczenie „raz na konto” zostało wyzerowane.

0 0 votes
Oceń wpis:
19 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze
Xenlin

Misje dla desperatów?
Rly… kto kupuje MISJE?

Laknat Tanker

Debile kończący bitwę w pierwszych 3 minutach z DMG na poziomie 0+. Czyli ulubiony target Skisłego i jego speców od marketingu, programistów i całego tego barachła tworzącego WG.

Czolg E100

Czemu każdy musi pisać to samo… Każdy wydaje pieniądze jak chce, zbiedniejesz od tego? Jak tak policzyć to wychodzi dużo taniej niż jakbyś miał zrobić tą samą drogę goldem i wolnym expem

WeCarry

Dlatego że zależy mu na losie gry w którą włożył ileś godzin swojego życia?
Przez politykę WG obecnie w WOT średnia IQ nieustannie spada, niedługo to większość „team’u” będzie czerwona jak cegła…

Jisaburo Ozawa

A ten spadek inteligencji widać wyraźnie na LF. Bo co to za gracz co zrobi tylko 500-1500 damage grając pięcioma czołgami.

Xenlin

Ja nie mówię, kto jak ma żyć albo swoje pieniądze wydawać. Tylko na miłość boską… misje od LAT były tym „bonusem”, dla którego się wchodziło i grało, żeby coś zgarnąć.
Teraz najwidoczniej nie będzie już x4, x5 na weekend – przecież możesz sobie kupić.

Nie wiem, jeszcze trochę czasu minie i za zalogowanie się będzie trzeba wysłać SMSa 2,46 PLNów brutto.

Czolg E100

Trzeba było tak od razu, jestem już trochę przyzwyczajony do krytyki ludzi którzy płacą jak i samej gry. Ale w sumie zapomniałem że tutaj to nie rykoszet ^^

Wicu

Powiem Ci na moim przykladzie kto kupuje misje. Troche gram, mam pojecie o grze, ale nie mam czasu aby tluc na potege kolejne bitwy. Gram max po 45min co dwa dni, a chce odblokowac kolejne tanki.
Wiec gdy bedziesz mial zone i dzieci, obowiazki zawodowe i spoleczne, wtedy zaczniesz doceniac czas jako wartosc. I te pare zlotych wydanych na misje x5 aby szybciej cos osiagnac wcale nie bedzie takim duzym wydatkiem.

Jisaburo Ozawa

Dzięki okazjonalnym graczom którzy brak doswiadczenia nadrabiają kasą, ta gra nie jest już przyjemnoscią tylko walką z zawałem i udarem. 50% graczy nie potrafi nawet oddać jednego celnego strzału w całej bitwie, nie znają map, nie potrafią wykorzystać potencjału swojego wozu, nie przejawiają inicjatywy i sprytu, itp. Tacy powinni grać między sobą i męczyć siebie nawzajem.

Czolg E100

A gracze z wysokim kolorem więcej luzu w bitwach. Ostatnio stwierdziłem niepodważalny fakt podczas FT. I zostałem zwyzywany przez fioleta

Ten_warrior_

potem taki dojdzie w tydzień do X i nic nie ogarnia…. z resztą bez sens tłuc się przez to wszystko tylko dla X, grind powinien być też częścią funu z gry, a nie byle dalej, byle następny, a potem załoga pół perka lightem gra i ginie w pierwszej minucie…

pikawka

Nie sądzę, żeby czerwone barony korzystały z tego rodzaju bonusów. Jak już ktoś zainwestuje te 40 plnów, to chyba świadomie i z myślą o podciągnięciu kilku linii, niż o jednym czołgu. Porządna lufka dla IX tieru to często ponad 60 000 expa, kto nie chce się bujać (ja np. ja teraz ze stokowym działem na Emilu II) i strzelać tylko goldem, szuka drogi na skróty. Choć sam nie skorzystam, nie krytykowałbym pomysłu.

Czolg E100

Ja chcę szybko zrobić STB-1. To będzie moja dziesiąta X. Pozostałe 9 sztuk zrobiłem normalnie

Laknat Tanker

To kupujesz taki zestaw, odpalasz konto premium, włączasz rezerwy osobiste i od razu masz gwarantowaną jedną wygraną na 15 bitew. 😀 No chyba, że będziesz miał gorsze losowanie MM i RNG to wtedy wygrasz raz na 20 bitew. Ale najważniejsze, że sklep premium działa prawidłowo ;P A, bo prawie bym zapomniał … ta wygrana to będzie akurat wtedy gdy bitwa Ci wyjątkowo źle pójdzie i nie nagrasz nic, bo RNG będzie tak ustawione, że nie trafisz do celu dotykając go lufą, za to w ciebie wejdzie wszystko, rozwalając po drodze wszystkie moduły i na wszelki wypadek podpalając jednym pociskiem twój… Czytaj więcej »

pikawka

Chyba się przeceniasz, Laknat Tanker 🙂 Naprawdę sądzisz, że kogoś (albo coś) tak bardzo obchodzi Twoje granie, że uruchamia specjalnie program „prześladowczy” ?? A może grasz dupowato i potrzebujesz winnego swoich niepowodzeń ?

Mój rekord zwycięstw POD RZĄD, każde innym czołgiem, to 14 razy. Rekord przegranych z podobnego okresu to 11 pod rząd (to było ze 2 lata temu). Podczas „bicia” rekordów ani nie miałem premium, ani wykupionych jakichś bonusów – ot, zwykłe grindowanie. Może dorobisz jakąś teorię ??

marigo42

Jak można mieć pojęcie o grze grając 45minut co dwa dni? Przez takich okazjonalnych graczy, ta gra schodzi na psy… Potem takie „boty” na dychach jeżdżą i nie wiedzą co ze sobą zrobić…

Wicu

Ojp…marigo, a skad wiesz jak dlugo gram? Wiecej pykalem przed drugim dzieckiem, teraz sprawy maja sie jak maja.
Widze uogolnienia i czytanie bez myslenia nie tylko na rykoszecie.
Gratuluje 🙂

Jisaburo Ozawa

Uogólnienia są niesprawiedliwe. Ale… zawsze sprawdzam po bitwie historię graczy inteligentnych inaczej. Często są to gracze mający ponad 30k bitew i wieloletni staż w grze a grają jak niedorozwinięci umysłowo. Dlaczego?

Laknat Tanker

Pewnie po 2365431 próbie zdjęcia gwiazdek z wybranego czołgu mają już głęboko w dupie jakikolwiek wysiłek, bo nie mają złudzeń, że w tej grze ustawek i manipulowanego RNG, MM, mikrolagów itp. itd. i tak nie warto się wysilać, bo wynik bitwy jest z góry przesądzony ….