sklep premium: T92

Według Roberta Baden-Powella, założyciela skautingu, „być przygotowanym” znaczy „być zawsze w stanie gotowości, mentalnie i fizycznie, aby wypełnić swój obowiązek”. VIIIT92, amerykański czołg lekki został zaprojektowany według tej filozofii. 

Pojazd ten miał być przystosowany do transportu lotniczego, co tłumaczy jego niewielki i kompaktowy rozmiar, który pozwalałby mu na błyskawiczne wejście do walki, gdziekolwiek byłby potrzebny.

Mimo że jego prototyp nigdy nie uświadczył wymiany ognia, możecie dodać tego nieuchwytnego skauta do swoich kolekcji już teraz i przygotować się na bitewne wyzwania.

Prowadźcie rozpoznanie i dostarczajcie informacji o taktyce przeciwnika z podstawowym zasięgiem widzenia wynoszącym 400 m. Zakradajcie się do dział samobieżnych w okamgnieniu, wykorzystując swoją prędkość maksymalną 60 km/h, niższy opór gruntu i wybitne wartości kamuflażu. Zaskoczcie nieprzyjacielskich dowódców błyskawicznymi strzałami w ruchu, wspieranymi wyjątkowym prowadzeniem działa, szybkimi pociskami i wspaniałą celnością.

Oferta: T92

Dostępna od 13 stycznia, 06:00 CET (UTC+1), do 20 stycznia, 06:00 CET (UTC+1)

Poziom VIII tygodnia za 90,94 PLN

 • VIIIT92
 • Załoga wyszkolona w 100%
 • Miejsce w garażu
 • Konto premium WoT: 14 dni
 • 15×Misja: 5X PD za zwycięstwo
 • Rezerwa osobista: +300% PD załogi przez 2 godziny

Uwaga: T92 jest teraz dostępny nie tyko w Sklepie premium, ale także w ramach programu rekrutacyjnego. Zwerbujcie znajomych, grajcie razem, zbierajcie punkty i zdobądźcie pojazd premium za darmo.

ź: WoT

5 Odpowiedzi do “sklep premium: T92

 1. Tylko jako kolekcjonerski.

  Co do wielkości, to jest on niemały. Francuskich light prem z VIII tieru można ze trzy za niego schować.
  Cena pocisku goldowego większa niż przy 152 mm dla isu, a penetracja i damage jest bliższa raczej tierowi szóstemu.

  Odradzam wyrzucania pieniędzy.

 2. Nie rozumiem…. Mam ten czołg i świetnie mi się nim gra. Chyba, że tylko w “statystyki” czołgu patrzycie i już wszystko “wiecie” – albo że macie zamiar od przodu wszystko przebijać lajtem to faktycznie się nie nadaje :-)
  Ja zrobiłem ten błąd przy Excelsiorze, popatrzyłem w staty i pomyślałem, że to wyjątkowo kiepski czołg bez penetracji. Teraz gram Excelsiorem i nie mogę się nadziwić, że kiedyś go skreśliłem bo mi staty się nie podobały. Ale jakimś cudem gram nim i jestem zadowolony bo gdyby było inaczej to bym go z garażu wywalił na złom :-)

Dodaj komentarz