sklep premium: T-44-100 i Turtle Mk. I

Nie każda bitwa od razu zapowiada się na wygraną, ale nie martwcie się – najnowsi bohaterowie Sklepu premium są idealnymi kandydatami do organizacji kontrataku!

Poznajcie prężnego VIIITurtle Mk. I, który może zatrzymać szarżującego przeciwnika oraz wszechstronnego VIIIT-44-100, który poprowadzi kontrnatarcie.

Zobaczcie oferty na oba pojazdy poniżej i zgarnijcie je ze Sklepu premium, aby odmienić losy bitwy!

Oferty: T-44-100

Dostępne od 30 sierpnia, 07:00 CEST do 6 września, 07:00 CEST (UTC+2)

VIIIT-44-100 – Ten fachowiec od wszystkiego zawsze znajdzie środek zaradczy na to, co napotka na swojej drodze. Wyprowadźcie solidną ofensywę za pomocą 2000 uszkodzeń na minutę, wygodnych 2 sekund czasu celowania i 8 pocisków na minutę. Do obrony używajcie jego twardej wieży z pancerzem 190/130/100 mm, aby odbijać pociski i wykorzystajcie jak najlepiej fartuchy pancerza dystansowego, a potem kontratakujcie z prędkością maksymalną 52 km/h. Dowiedzcie się więcej na temat zalet pancerza dystansowego tutaj.

• Kredyty: 1 000 000
  • 20×Rezerwa osobista: +200% do doświadczenia załogi za bitwę na 2 godz.
  • 20×Rezerwa osobista: +300% do wolnego doświadczenia za bitwę na 2 godz.
  • 30×Misja: 5x PD dla T-44-100

Oferty: Turtle Mk. I

VIIITurtle Mk. I to niezniszczalny obiekt oraz zaplecze taktyczne drużyny. Ze spokojną prędkością maksymalną 20 km/h ten pojazd nie nadaje się na wyścigi po mapach, więc skupcie się na byciu niepowstrzymaną siłą, za sprawą mocnych 2911 uszkodzeń na minutę o penetracji wynoszącej 224/253/54 mm. Imponujące 40 stopni łuku obrotu, –10 stopni opuszczenia lufy i 370 m zasięgu widzenia dają sporo możliwości ataku, a 254 mm pancerza kadłuba i 1400 PW zapewniają przetrwanie.

• 30×Misja: 5x PD zdobywane w bitwie

Jaki macie plan na zapewnienie sobie zwycięstwa? Dostosujcie się do dynamicznej sytuacji na polu bitwy dzięki wszechstronnemu T-44-100 lub użyjcie siły, aby zwyciężyć z pomocą twardego Turtle Mk. I – oba są dostępne w Sklepie premium do 6 września o 07:00 CEST (UTC+2).