sklep premium: T-28E z F-30

Nie na co dzień widzi się T-28 wyposażonego w potężne działo F-30.

Zatem nie zaskakuje fakt, że IVT-28E z F-30 troszkę odstaje, nie tylko od radzieckich czołgów średnich. Zerwanie z konwencjami ma swoje zalety, przy czym należy też pamiętać o pewnych kompromisach, jak niestandardowy układ załogi.

Warto również wspomnieć o tym, że ten czołg nie grzeszy zwinnością, ale po co być szybkim, kiedy można zadawać tak potężnie ciosy? Działo F-30 kal. 85 mm stanowi najbardziej wyjątkową cechę tego czołgu. Uszkodzenia alfa, przy użyciu pocisków przeciwpancernych, warte 160 pkt. pozostawiają niszczyciele w tyle, a jego wartość przebicia jest jedną wśród najlepszych na IV poziomie. Jednak prawdziwym asem w rękawie i zgubą Waszych przeciwników są pociski OB. Niesamowite uszkodzenia równe 280 PW, połączone z niezłym przebiciem, przyniosą zagładę wszystkim pojazdom na Waszej drodze. Upewnijcie się, że zawsze macie kilka tych wyjątkowych pocisków na pokładzie.

Niestety, czas ładowania nie robi wrażenia, a wręcz jest jednym z najdłuższych. Zatem sprawcie, by każdy strzał się liczył, po tym, jak dodacie tę kolekcjonerską perełkę do swojego garażu.

T-28E z F-30

Dostępne od 13 października, 07:00 CEST (UTC+2), do 15 października, 07:00 CEST (UTC+2)

Perełka kolekcjonera za 119,99 PLN

  • IVT-28E z F-30
  •  30 dni konta premium WoT
  • Złoto: 4 250
  • Miejsce w garażu
  • Załoga wyszkolona w 100%

+3 zdjęcia

0 0 votes
Oceń wpis:
12 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze
Ten_warrior_

wUgIe to złodzieje, wyłudzają kasę, a gra leż i kwiczy

ohboi

A za komuny bylo lepiej

Zdzisław

Czołg całkiem spoko, jak ktoś lubi grać lolkami 3-6 tier to się nada.
Swoją drogą ciekawe czy WG planuje zrobić coś z patologią doboru graczy (MM), aby zminimalizować bitwy 5 minut z wynikiem max 6:15 na 8-10 tierach
To tak zniechęca do gry, że głowa boli. Ciekawe co chcą przez to osiągnąć? Mniejszą ilość aktywnych graczy?

Zdzisław

Bitwy 5cio minutowe i przegrane do 2 lub 3 to nie są ustawione bitwy? Jakieś 2 lata temu tego typu potyczki były sporadycznie, dziś to standard. Wyrównana bitwa to dziś prawdziwa rzdkość. Dobór graczy to nie jest wpływanie na wynik bitwy? Np same mongoly vs ogarnięci?

Ten_warrior_

to problem graczy, 90% jest zbyt głupia by zrozumieć, że sami przegrali bitwę. Nawet nie chodzi o umiejętne strzelanie czy jakieś inne przejawy skilla, co z tego, że gość jest niebieski, gdy spierda*** od razu, gdy robi się niebezpiecznie. Chodzi o rozjazd, użyteczność, dzielenie HP, wystarczy nie ginąć jak ostatnia ciota. Przykładów mam setki. Gram sobie Lisem z gościem, też w Lisie, na hillu na malinowce, gość wychyla się i zbiera, w kółko i w kółko, ja robię dmg i nic nie zbieram. Pisze mu żeby się nie wychylał, żeby najlepiej nic nie robił, a on wyjechał zginą… co dalej?… Czytaj więcej »

Ten_warrior_

a co, mongoł nie człowiek?

pikawka

@... Zdzisław Ale jak ustawione są bitwy, w jaki sposób ? WG steruje czołgami graczy wbrew ich woli ? Blokuje przyciski w myszkach? Zobacz sobie po bitwie staty (chocby te z oceny osobistej z gry) graczy z najsłabszym dmg i przekonasz się, że, ich marny wynik to nie przypadek, tylko norma. Sugerujesz, że WG takiemu kolesiowi ustawia przegrane bitwy? Ostatnio byłem w szoku, gdy zobaczyłem Emila I z mojej drużyny snajpiącego na HE. Oddał 15 strzałów, 10 trafił i zrobił ok 900 dmg. Grał w ten sposób nawet w końcówce 3 na 3 przeciwko 8 tierom. Na czacie po bitwie… Czytaj więcej »

Sinecode

Ale to nie problem WG że bitwy na 8-10 tierach wyglądają jak wyglądają. Mapa step, 9-10 tier. W rów po prawej stronie mapy jadą 4 czołgi, reszta uparcie ciśnie druga stronę za Chieftainem bo przecież to OP czołg z kampanii. LT nic nie spotuje, ich robi sobie co chce. Po 4 minutach zostały tylko czołgi które pojechały tamtą stroną, przeciwnik trzyma za pysk 3/4 mapy. Zamiast się wracać w kierunku swojego kapa, czterej debili ciśnie dalej uparcie na kap przeciwnika, gdzie czekają na nich TD-ki wroga i arta. I takim sposobem z ich full hp robi się 0, nasz T30… Czytaj więcej »

pikawka

G_Kosa
Ostatnio wyskoczył Ci komentarz z dnpy pod moim adresem: „Choroba psychiczna? Schizofrenia?”. Zlałem to, ale zdaje się, że nie jesteś psychiatrą, więc raczej chciałeś cwaniaczku bez skazy zrobić mi niemiło. Także wiesz… trzymaj zwieracze na wodzy.

Zdzisław

WG nie steruje Twoim czy moim czołgiem, ale ma wpływ na: celność, przebicie i co najważniesze, dobieranie graczy do drużyn. Po jednej stronie „goldowi” po drugiej „oszczędni”.
Kosa za mongołów – przepraszam, masz rację nie powinienem tak napisać.

pikawka

Skoro jesteś robiony w wała i wg specjalnie Ci zmniejsza penetrację, uszkodzenia itd. to czemu grasz w wota ?? Proste pytanie i pewnie będzie prosta odpowiedź…

Krzychu

Hej… Ja gram w WOTa bo lubię i nie obchodzi mnie jakieś WN8, kolory, RNG przebicia, losowania, MM i te wszystkie bzdury….
Ja widzę tylko GRĘ. Reszta mnie nie obchodzi. Przyjmuję WOTa takim jakim jest. Jak mi przestanie pasować czy też znudzi się to będę grał w coś innego… A pisanie żali od kilku lat na forach o usunięcie artylerii uważam za niepoważne i stratę czasu. Hej 🙂