sklep premium: styl 3D “Pike”

Świetnie dziś wyglądacie! Ten strój naprawdę do Was pasuje. No i te fryzury! Wyraźnie zmieniacie się na lepsze, więc nie przestawajcie, a przy okazji może zadbajcie też o swoje czołgi i pulpit.

Jeśli potrzebujecie wskazówek dotyczących stylizacji, koniecznie obejrzyjcie następną transmisję Eekeeboo w piątek, 21 lutego o godz. 15:00 na Twitchu lub YouTube, gdzie zaprezentowany zostanie zupełnie nowy styl 3D dla IS-3, radzieckiego czołgu ciężkiego VIII poziomu i jednego z najpopularniejszych modeli w grze. Jeśli Wam się spodoba, zapraszamy do zakupów w sklepie premium.

Styl 3D „Szczupak” dla czołgu IS-3 za 39,89 PLN

KUP

Ale IS-3 to nie jedyny czołg, który jest gotowy zabłysnąć. Dodać do swojej kolekcji możecie dodać jeszcze jeszcze dwa nowe, niesamowite style 3D. Jeden dla AMX 50 B, który wita Was w dżungli, i jeden szykowny w stylu afrykańskim dla popularnego Progetto M35 mod. 46. Oba style są obecnie dostępne za złoto bezpośrednio w grze, ale tylko do czasu wprowadzenia aktualizacji 1.8. Później style zostaną przeniesione do sklepu premium.

Sprawdźcie poniżej wszystkie style w akcji i pobierz swoje ulubione czołgi jako tapety na pulpit!

 

4 Odpowiedzi do “sklep premium: styl 3D “Pike”

Dodaj komentarz