sklep premium: Strv S1

Odłóżcie swoje klucze imbusowe, młotki i ołóweczki, ponieważ ten niszczyciel czołgów został już złożony za Was i jest gotowy do walki od razu.

Model Stridsvagn S1 należy do ekskluzywnej grupy niszczycieli czołgów zdolnych do działania w dwóch trybach: jazdy i oblężenia. Dzięki temu ostatniemu, zapewniającemu świetne wartości kamuflażuzwiększoną celność, szybkie pociski podkalibrowe i wyjątkowo dobry współczynnik penetracji, pojazd ten może atakować przeciwników z ukrycia, a w razie potrzeby potrafi szybko wycofać się z zajmowanej pozycji w trybie jazdy, która pozwala na manewrowanie z wysoką prędkością. Dodajcie ten solidny szwedzki pojazd bojowy do swojej kolekcji i nie zapomnijcie uzupełnić swoich zapasów, korzystając z dodatkowych, równie atrakcyjnych ofert.

Poziom VIII tygodnia za 159,45 PLN

  • VIIIStrv S1
  • Załoga wyszkolona w 100%
  • Miejsce w garażu
  • Konto WoT Premium: 30 dni
  • 15×Misja: PD X5 za zwycięstwo
  • Rezerwa osobista: +300% PD załogi przez 2 godziny

6 Odpowiedzi do “sklep premium: Strv S1

  1. Mam ten sprzęt, bardzo fajny, camo bardzo dobre, ale mam wrażenie że pomimo tych samych parametrów co e25 łatwiej go wykryć, ale to może kwestia tego że po strzale ma mniej camo? Natomiast co do celności to w czasie jazdy ma 0.4, w trybie oblężniczym podobno 0.3, i jakoś bardzo często posyła kalafiory. Do plusów dodam jeszcze to że nieposiada takiego parametru jaknczas celowania w trybie ostrzału, działo zawsze jest skupione, nawet w czasie obrotu.

Dodaj komentarz