sklep premium: Strv S1

Do sklepu premium wjechał Strv S1 wraz z 30 dniami premium za 159PLN.

2d9214a75f7e4320af3360a247d43763

Zestaw za 159PLN:
• Strv S1 + miejsce w garażu
• załoga 100%
• konto premium: 30 dni
• 15× misja: PD x5 za zwycięstwo
• 5× rezerwa osobista: +300% PD załogi przez 2 godziny

0 0 votes
Oceń wpis:
5 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze
Matrrix

Dobry tedek pod przyszłe Frontline’y. Nieźle nim można kredytów nafarmić w końcowej fazie bitwy w tym trybie. Dobrze ustawiony STRV przy ostatnim dziale na linii C jest w stanie naklepać pokaźną ilość DMG zanim bitwa się skończy.

Tylko… Oferta taka trochę dziwna… Po co ktoś będzie wydawał 160 zł jak może czołg z drzewka za Golda kupic? Taniej, szybciej i bez pierdol w postaci rezerw, za które WG sobie dodatkowo liczy.

pestek

fajny syf nie tak fajny jak X ale nadal fajny, szkoda ze nie w wersji udesa który syzbciej się chowa (jak się wie co trzeba zorbic )

ale i tak lepszy jest chinczyk …. jest to dosłownie dinginium doskonałe do farmienia kredek i mozna wyjechac bez wiekszego strachu na inne czolgi

esenpe

Pestek jak się umie STRv grać to nie można narzekać na niego. Mam na nim 3 MoE i rekord ponad 8k dmg i zaraz po Skorpionie jest to najlepszy TDek VIII tieru. Jeżeli nauczysz się czytać bitwę i będziesz ustawiał się w obronie na padającej flance to jesteś w stanie natłuc sporo DMG. Jeżeli twoje flanki wygrywają to nie można czekać tylko szybko przeć do przodu. Taki oto styl tego czołgu i nie każdy umie go odczytać.

pestek

wiesz co to RNG i mm ?
a no to jest cos takiego co niszczy nawet gracza majacego 9999999999999 dmg na T1
ja jestem w teamach non stop co przetrwaja 2–3min . najeb w 2-3min 8k dmg mistrzu nie mając botów po drugiej stronie i będąc osłoniety po swoje stronie przez boty – to rozumiem że wyjdziesz powyżej 4k

esenpe

Wiem co to RNG i MM. Nie musisz się tak unosić honorem. Nie raz miałem słabe bitwy ale udało się wbić 3 MOE i nawet ładny rekord DMG ponad 8k. Też jestem zdania, że obecny random jest tragiczny i naprawdę wymaga dużo wysiłku żeby robić przyzwoite wyniki na jakimkolwiek czołgu. Od jakiegoś czasu nie gram lub gram sporadycznie np HT oraz czołgami co strzelają ponad 11 sek, bo w obecnym czasie random, tak jak napisałeś trwa 2-3 min i nie zrobisz swojego DMG.