sklep premium RU: SU-122-54, easter egg

Czyżby WG chciało nam coś przekazać i przypadkowo umieściło SU-122-54 na jednej z grafik w sklepie premium?
Wszyscy zastanawiają się co może być tajemniczą IX tierową nagrodą za walki na Linii Frontu…

A8544d571be34da09ed4893ceb3c4d78

Grafika dotyczy zestawu zawierającego zestawy stylizacyjne z okazji Dnia Obrońców Ojczyzny.

16 Odpowiedzi do “sklep premium RU: SU-122-54, easter egg

 1. Szczerze wątpię. SU-122-54 będzie, ale premką ósmego tieru, odpowiednikiem chińskiej WZty (ruscy musza mieć swoje odpowiedniki innych dobrych maszyn, oczywiście odpowiednio lepsze).

  SU-122-54 jest już starym kotletem, dość słabym na IX (dobrym na VIII), WG przedstawi w środku sezonu LF nową, ciekawą maszynę; taką, która zmotywuje i zachęci ludzi do gry i nadrabiania zaległości. Co niby byłoby fajnego w SU? Brak pancerza, brak depresji (4 stopnie XD), takie sobie działo. SU-122-54 na IX to relikt WoT.

  Tak samo nie będzie to WZ-120G FT. Jakie jest zainteresowanie chińskimi klocami-niszczarkami? EMIL 1951 jest do zdobycia przed, a jest całkiem ciekawą maszyną, IX musi to przebić.

  1. Calkiem przyjemnie sie SU gralo kiedys, moze na dzisiejsze czasy to troche faktycznie przezytek, ale nadal moglby byc na 9 tierze.

 2. Ja dam dalej wierzę w to co 5zł pokazał. Że będzie to T-62M, chociaż dla mnie mega żartem będzie jeśli gruntowna modernizacja T-62, będzie gorsza od najsłabszej wersji jaką była T-62A 😀

    1. A źródło tych zdjęć? Bo mi się wydaje że to fejk na potrzeby filmu. Gdyby był taki wyciek to by był po rusku.

     EDIT:
     Na pewno fajk, ktoś zmontował zdjęcie i mu podrzucił, a temat nośny więc wyświetlenia się zgadzają^^

  1. To nie będzie T-62M. Multi wskazał tę maszynę, bo nie ma jak narazie żadnej innej „tajemniczej”, ale znanej maszyny wysokich tierów, a coś mówić trzeba, by było głośno.
   Wbrew pozorom WG kieruje się jakąś logiką (niekoniecznie zrozumiałą dla normalnych ludzi XD), w jakim celu mieliby obniżać „cud radzieckiej myśli technicznej” do IX tieru, skoro mogliby dodać jako X? Da się wszystko zabalansować odpowiednio, ale idąc tym tokiem rozumienia można dodać Leoparda 2 na VIII, bo czemu nie.

   1. Obstawiam że, T62M będzie podmianą obecnego drzewkowego T62a…który mogą wrzucić po rebalansie na 9 tier jako premkę a la t55.

  2. Owa tajemnicza 9 może być dopiero projektowana, gdyż WG nie musi się śpieszyć. Patrząc na wymaganą liczbę punktów prestiżu, to dopiero w lipcu będzie można wykupić wspomniany pojazd 9 tieru. I to w wypadku, jeśli ktoś robi każdego miesiąca wszystkie dostępne poziomy, a nie skusi go żadna inna nagroda. Dlatego za wcześnie, aby się napalać, że będzie to T-62M. Myślę, że tajemnicę mogą nam zdradzić dopiero w okolicy maja lub czerwca, więc czasu jest sporo 😉 Natomiast przechodząc do T-62M. Ten czołg nie pasuje na 9, ale WG jest zdolne do złego przydzielania tierów 😉 Może to nie jest idealny przykład, ale polski 4TP był konstrukcją, która miała zastąpić TKS-a, a jakoś w wocie znajduje się poziom niżej. Jak wiemy historyczność w wot odgrywa rolę drugoplanową ;)

   1. Nie dostaniesz tego czołgu w lipcu. Warunki na IX: 15 pkt i poziom X prestiżu. Czyli spokojnie bierzemy sobie Szweda od razu jak będzie dostępny a na IX czekamy pokornie do września.

 3. po wyglądzie to on bardziej wygląda na T110E3, zobaczcie sobie w drzewku i jeśli porównasz to widać że jest bardzo podobny po mimo tego że jest zasłonięty.

 4. T-62M powstał w 1983 r. WG tak nowych maszyn nie dodawało go gry. Raczej jest to pojazd testowy zaczerpnięty z tej gry co miała niby być WoTem 2.0. Pancerz kompozytowy, 115 mm działo gładkolufowe (gdzie samo WG podawało że datą krańcową drzewek jest wprowadzenie dział gładkolufowych dlatego po T-54 dodało T-62A z 100 mm działem gwintowanym). T-62A zapewne dostanie dodatkowy pancerz w postaci ZET-1, tak by czymś się różniło od Obj. 140 który był protoplastą Obj. 165 czyli T-62A.

 5. Cofnięcie T-62 na IX tier jest bez sensu bo musieli by przemodelować całą linię- albo wywalenie T-54 z drzewka, albo cofnięcie na ósmy tier (co jest mało prawdopodobne), a to z kolei oznacza kolejny bajzel z wcześniejszymi maszynami. Jeśli już to T-62M będzie jakąś nagrodą za kampanię lub ewentualnie zalążkiem przyszłych czołgów premium X tieru (no bo czemu nie). Chociaż i tutaj można by się sprzeczać bo Chieftain to konstrukcja wybitnie powojenna a w WoT jest on zarówno na ósmym poziomie (pod nazwą Chieftain/T95) jak i teraz doszła wersja bardziej rzeczywista T95/FV4201 Chieftain jako nagroda za kampanię, a te czołgi wchodziły do służby od 1967 roku.
  Opcje są 2- albo pójdą na lenia i wstawią coś co już jest lub było (no bo tak naprawdę SU-122-54 nie problem zbalansować na nowo, tutaj przykładowo coś takiego jak IS-3A) albo wstawią coś nowego Made in CCCP bo sami ruscy mieli po wojnie prawie 1000 projektów maszyn bojowych, czy to w fazie projektowej czy już jako jeżdżące prototypy.

Wyłączono możliwość dodawania komentarzy.