sklep premium: letnia wyprzedaż, cz.IV

Letnia wyprzedaż trwa i powiększa się o kolejne oferty! Jeśli lubicie niszczyciele czołgów, zaskakująco mobilne lub wytrzymałe pojazdy, to skorzystajcie z poniższych ofert od 14 lipca o 7:00 do 16 lipca o 7:00.

Zestaw kompletny:
• pojazd z powyższej listy + miejsce w garażu
• załoga 100%
• 10× misja: 5x PD za zwycięstwo

Zestaw najlepszy:
• pojazd z powyższej listy + miejsce w garażu
• załoga 100%
• 30× misja: 5x PD za zwycięstwo
• konto WoT premium: 30
• 10× rezerwa osobista: +300% PD załogi przez 1 godziny

12 Odpowiedzi do “sklep premium: letnia wyprzedaż, cz.IV

 1. Kanone – próba zrobienia karalucha E 25 na sterydach. Wyszło połowicznie.
  T26E4 Super Paździerz – rebalansowany tyle razy, że idzie się pogubić. Poza mułowatością wciąż w miarę dobry i o dziwo często frontem problematyczny dla noobów.
  Siemka-6 – Co tu gadać. Był buff, było fajnie, potem model HD i już nie jest fajnie. Ogółem na chwilę obecną ciężko polecić. Defender zjada to na śniadanie. Is-3A to samo.
  Karton gips CDC – ktoś jeszcze tym jeździ? Mobilny, armata powiedzmy, że jak na francuza przyzwoita i do tego cholerne pudełko tekturowe. Trafia cię arta, nie ma co zbierać. Trafia cię KV-2, nie ma co zbierać, trafiasz na TDka z trollem, nie ma co zbierać, trafiasz na jakiegokolwiek innego gościa, który potrafi załadować obucha – nie ma co zbierać.
  Su-122-44 – cień samego siebie. Niegdyś na swoim tierze twardy orzech do zgryzienia z mocnym DPM i przeciętną peną. Dzisiaj tak samo ofiara ciężkich trolli, kołowego raka, arty i braku penetracji.

  Z całej tej gromadki można polecić Paździerza i Kanonke 105. Paździerz nie jest może idealny ale przynajmniej przebije po buffie i sam coś dingnie pancerzem przednim. Co śmieszne potrafi z optyką robić za mułowatego spottera. Kanonek niestety padł ofiarą power creepu. Jest szybki, ma niezłą armatę ale Scorpion G i Su-130 PM robią go na DPM. Są lepsi ale ta dwója jest coś w stanie zrobić w bitwie.

Dodaj komentarz