sklep premium: Krupp-Steyr Waffenträger

Cierpliwość nie jest jedynie cnotą, ale też kluczem do sukcesu, szczególnie, jeśli walczycie w VIIKrupp-Steyr Waffenträger.

Zaprojektowany przez firmę Steyr w 1944 roku jako nowy środek transportu artylerii, która mogłaby też przeprowadzać ostrzał z podwozia. Wybudowano tylko jeden prototyp tego pojazdu. Ten nieuchwytny niszczyciel czołgów pokazuje swój pełny potencjał, gdy na polu bitwy stosuje rozwagę i spryt. Dokładnie przeanalizujcie teren i mapę, znajdźcie najlepsze kryjówki, skoordynujcie atak na przeciwnika i zastawiajcie na niego zasadzki.

Prototyp Waffenträgera od firmy Steyr. Wiosna 1945 roku

Doskonała wartość maskowania ukryje Was przed wzrokiem przeciwników, szczególnie, jeśli ulepszycie ją umiejętnościami załogi i wyposażeniem. Będziecie mogli zdejmować nieprzyjacielskie pojazdy z dowolnej odległości celnym działem 8,8 cm Pak 43 L/71 z szybkimi pociskamiW pełni obrotowa wieża pozwoli Wam śledzić przeciwnika, podczas gdy cienki pancerz i podatny silnik pozostaną ukryte.

Oferta: Krupp-Steyr Waffenträger

Dostępna od 13 października, 07:00 CEST (UTC+2) do 20 października, 07:00 CEST (UTC+2).

Poziom VII tygodnia za 84,04 PLN

  • VIIKrupp-Steyr Waffenträger
  • Załoga wyszkolona w 100%
  • Miejsce w garażu
  • Konto premium WoT: 14 dni
  • 6×Rezerwa osobista: +300% do doświadczenia załogi za bitwę na 1 godzinę
  • 15×Misja: 5x PD dla Krupp-Steyr Waffenträger

ź: WoT

0 0 votes
Oceń wpis:
6 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze
Thome

Mam pytanie:
Dobre to? Jak to tam wygląda w dzisiejszej mecie? I czy przypadkiem to cudo nie ma pref. MM?

KosmoKaczka

Jak przystało na Niemiecką precyzję armat, nawet przy pełnym skupieniu, odbębnieniu dwóch zdrowasiek, oraz celowaniu na jedno oko w przykucu, potrafi zasiać niesamowite kartofle.
Pancerza toto nie ma, spotkanie takiego kołowca na HE kończy się gwałtem, to samo zresztą po spocie. Kamo jest na zadowalającym poziomie, tylko niestety na paru mapach dasz radę je jedynie w pełni wykorzystać.
Mobilność – taka se, nic dodać, nic ująć.
Działo 88 nie przeraża wroga, gdyby miało dojść do starcia 1 na 1, to ty skubniesz za teoretycznie 280 (zazwyczaj mniej) a przeciwnik pociśnie ci z HE, co robi sieczkę w tej maszynie.

Zdzisław

Losowania ma do dziewiątek. Nie mam go, ale na pytanie czy dobre to? Warto zadać drugie pytanie, ile tego spotykasz w grze? Ja bardzo sporadycznie trafiam na tego TD, czyli z pewnością koks to nie jest.

Sinecode

Zabawka o wartości kolekcjonerskiej i tyle. Nie warto.

Jisaburo Ozawa

Nie mam tej premki ale po wartości kamuflażu widzę że gra się nim podobnie jak drzewkową VIII z pełną siatą i lornetą. Jego cena w złocie wynosi właśnie tyle ile obecna oferta więc te 14 dni premium to bonus dla kupującego. Gdyby VII były dopuszczone do LF to kto wie…

Kowalski02

Powiem tak. Mam ten pojazd od bodajże dwóch lat (zdobyłem go w jednym z tank rewards). Na samym początku byłem bardzo sceptycznie nastawiony, ale po zagraniu kilku bitew bardzo go polubiłem, choć słyszałem niezbyt pochlebne opinie na jego temat. W skrócie jak zachowuje się u mnie (na pokładzie 5 perkowa załoga z E25 – może to sprawia, że mój steyr jest grzeczny, dosyłacz, siata i lorneta) -Działo szybko ładuje i skupia; -Celne (Nie zauważyłem, żeby jakoś często trafiało nie tam, gdzie powinno); -Pancerz 404 not found; -Mobilność nie powala. 35 na godzinę – spodziewałbym się czegoś więcej przy fakcie ogólnej,… Czytaj więcej »