sklep premium: Chrysler K

Stylizowany bardziej na grand tourera z silnikiem zamontowanym z przodu niż na sedana, VIIIChrysler K , ze swoim ryczącym silnikiem o mocy 1200 KM, może być wytworem przemysłu motoryzacyjnego, ale używanie go na drogach z pewnością nie jest legalne.

Zamontowane z tyłu działo jest wręcz stworzone do strzelania zza niezniszczalnych osłon, oferuje dużą celność, jak na swój poziom , i krótki czas celowania, wynoszący 1,9 s. . Odznacza się dobrymi uszkodzeniami na strzał i wysokimi wartościami przebicia z użyciem specjalnych pocisków pełnokalibrowych, które nadrabiają średnie wyniki uzyskiwane pociskami OB. Wyposażcie go w mechanizm dosyłający i stabilizator pionowy, by zmaksymalizować osiągi działa zwiększoną szybkostrzelnością i zredukowanym rozrzutem, zdobywając przy tym więcej kredytów i PD z korzystnych bitew.

Poza kilkoma niewiarygodnie dyskretnymi słabymi punktami na pancerzu przednim, Chrysler K jest fantastycznie chroniony, co sprawia, że sprawdza się doskonale w technice sidescrapingu. Biorąc pod uwagę, że ten czołg, gdy jest dobrze ustawiony, może stawić czoła nawet pojazdom z wyższych poziomów. Warto poznać jego optymalne kąty i wykorzystać 254 mm pochyłego pancerza przedniego. Opierajcie się przeciwnikom jeszcze dłużnej i sprawdźcie wyprzedaże z okazji Czarnego Piątku, by znaleźć nowy styl i zwiększyć swoją wartość maskowania.

Dodajcie tego unikalnego amerykańskiego ciężarka do Waszych kolekcji i korzystajcie z przywilejów posiadania pojazdu premium – od premii dla załogi i zwiększonego przychodu, do łatwego przenoszenia załogantów i elitarnego statusu!

Oferta: Chrysler K

Dostępne od 24 listopada, 06:00 CET (UTC+1), do 1 grudnia, 06:00 CET (UTC+1)

Poziom VIII tygodnia za 123,53 PLN

  • VIIIChrysler K
  • Załoga wyszkolona w 100%
  • Miejsce w garażu
  • Konto premium WoT: 30 dni
  • 6×Rezerwa osobista: +300% do doświadczenia załogi za bitwę na 1godz.
  • 15×Misja: 5x PD dla Chrysler K

ź: WoT

0 0 votes
Oceń wpis:
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze