sklep premium: AMX M4 mle. 49

Francuskie pojazdy z reguły są lekko opancerzone, ale istnieje parę wyjątków. Jednym z nich jest AMX M4 mle. 49, francuski czołg ciężki VIII poziomu. Dzięki mocnej przedniej płycie pancerza ten czołg może odbić większość pocisków, nawet te X poziomu! Ale to nie wszystko, bo może się zwrócić ogień z wielką precyzją i dobrą penetracją. Dodajcie go do Waszej kolekcji już teraz, a także sprawdźcie pozostałe oferty z przydatnymi surowcami.

814138ed3d4d4e32a63721d3364d1149

Zestaw standardowy za 170PLN:
• AMX M4 mle. 49 + miejsce w garażu
• załoga wyszkolona w 100%
• konto premium WoT: 30 dni
• 15× misja: PD x5 za zwycięstwo
• 5x rezerwa osobista: +300% PD załogi przez 2 godziny

10 Odpowiedzi do “sklep premium: AMX M4 mle. 49

 1. ten czołg może odbić większość pocisków, nawet te X poziomu!

  zabawne, mam ten czołg tylko w wersji liberte i jakoś nie widziałem żeby dużo odbijał nawet na t8, a na t10 też zdarza mi się grać i tam 9 na 10 czołgów gra na złocie, nawet td z penetracja 300 na srebrze :{

  a złoto przebija ten czołg na wylot :{

   1. ja wiem że czytanie ze zrozumieniem w dzisiejszych czasach dobrej zmiany nie jest promowane, ale ….

    NIE widziałem żeby dużo odbijał nawet na t8

    „nie” robi różnice

    a mało dobija bo:
    1. max po 2 strzale przeciwnik przełącza się na złoto
    2. od razu strzela ze złota
    3 trafiasz do bitwy gdzie są t9 i t10 które na topowej armacie ( t9 ), lub t10 przebijają cię ze srebra,

    niestety ale jak gram ostatnio na t10 to nawet jak jadę leo, czy jakimś lt, to 9/10 pocisków które do mnie leci to złoto, a wtedy ten liberte przestaje mieć pancerz zupełnie :{

    czołg był fajny w chwili wprowadzenia, teraz jest jedną ze średnich premek, zresztą widać to na randomach, jak często go widzicie ?
    bo ja dość rzadko :{

    1. Grając takim klocem jak Ferdynand na IX i X odbijam nim po kilka tysięcy hp i zrobię uszkodzeń po 3k-4k. Jak to mówią? Że baletnicy to nawet…

 2. AMX M4 mle. 49 ma pancerz nie do przebicia dla większosci czołgów VIII tieru a jednak są tacy co nie potrafią się w nim odnaleźć. Ja potrafię odbijać samym jarzmem w papierowym STA-2 a zdarzyło się też sporo odbijać VIII tierową brytyjską artą.

 3. Ok patrząc na powyższe komentarze. Mam ten czołg z rekruta którego sam wbiłem XD. Pytanie, fajnie mi się nim gra itd. rozumiem kątowanie i chowanie w nim dolnej płyty ale proszę o radę. Jak nim można się ustawić żeby policzki nie były wystawione na 100% przebicie (chodzi o to że jak się katuje to policzki są odsłonięte a jak policzki są pod kątem to przód jest mniej skatowany). Oraz jeżeli nie mamy nigdzie w pobliżu jakiejś ściany żeby schować połowę wierzy na której jest garnek to jak sobie pomodz żeby przeciwnikom było trudniej w niego trafić.
  Dziękuję z góry

  1. Ten czołg posiada słaby pancerz boczny a do tego te policzki, które nie są najmocniejsze.
   Jeśli nie strzelają do Ciebie z „lepszej” amunicji możesz wyjeżdżać skątowany przodem, chowając jeden z policzków – drugi jest wtedy pod dobrym kątem, a dolna płyta wcale nie jest taka słaba.
   Co do garnka – po wystrzale ruszaj wieża i lufę kieruj do góry żeby zakryć nią garnuszek. ;)

Dodaj komentarz