sklep premium: 105 leFH18B2

OMFG, leFH w sklepie premium; za 120PLN lub 201PLN!
Jestem daleki od polecania czegokolwiek, ale ta arta to po prostu mistrz w swoim fachu i jeśli lubisz grać „kwadratami” to musisz ją mieć. Przeładowanie trwa ~8 sekund, a od biedy możemy robić za spotera, bo zasięg widzenia wynosi aż 390 m.

E957f529bdb34a108f7f760bc9a43c84

Zestaw standardowy za 120PLN:
• 105 leFH18B2 + miejsce w garażu
• załoga 100%
• 3.000G
• 15× misja: 5x PD za zwycięstwo
• 30× rezerw osobistych: 200% więcej PD dla załogi przez 2 godziny

Zestaw kompletny za 201PLN:
• 105 leFH18B2 + miejsce w garażu
• załoga 100%
• 6.500G
• konto premium: 30
• 30× misja: 5x PD za zwycięstwo
• 30× rezerwa osobista: +300% PD załogi przez 2 godziny
• 10× rezerwa osobista: +50% kredytów przez 2 godziny
• 10× rezerwa osobista: +300% wolnych PD przez 2 godziny
• mechanizm dosyłający do haubic średniego kalibru
• ulepszony system naprowadzania
• siatka maskująca

F4159eaa2399d8120fcbf7b36e512503

0 0 votes
Oceń wpis:
30 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze
Maras1410

Niedawno Defender, teraz LeFH, czyżby wot się kończył już na dobre? Do szczęścia brakuje jeszcze IS-3A i e25, które zapewne do końca maja pojawią się także w ofercie

Arushat

Koniec będzie jak dadzą Typa 59 w sklepie.

kwarcium

Jak już dali w paczkach na święta to pojawienie się typka w sklepie jest tylko kwestią czasu 🙂

Maras1410

Dokładnie tak 🙂 Miało nigdy już nie być Defendera, to dali 252U, później wersję z malowaniem w paczkach, po świętach już normalnie Defender w sklepie, tak więc czas Typka też nadejdzie, ciekawe czy w wersji gold z lepszymi dopałkami do srebra

xman2200

Mam LeFHa i wcale ta arta nie jest jakaś OP. Fakt szybko przeładowuje ale ma bardzo małe pole rażenia i musisz centralnie trafić cel by zadać obrażenia, nie ma również efektu ogłuszenia. ISa-3A tez mam fajny czołg ale głównie sprawdza sie w mapach miejskich i do walki na krótkim dystansie. Sam fakt że jak Defendera zobaczysz praktycznie w każdej bitwie na 8 tak IS-3A pojawia sie dość rzadko o czymś świadczy.

Woj Corsz

Nie zgodzę się. Owszem nie pokrywa całej mapy, ale zasięg ostrzału jest prawie maksymalny, porównywalny z Grile (V thier niemiecka SPG). Bardzo małe pole rażenia to ma Bishop ~ 500m.
Arta LE FH jest OP z kilku względów, jeżeli złapiesz kogoś na gąsce… jest już pozamiatany. strzelasz aż pojawi się wrak.
Zasięg wykrywania maksymalny (która inna arta z tego bądź sąsiednich thier-ów ma taki? W walce 1 na 1 wyświetli Cie na ogół wcześniej niż ty ją.
Zbudowana na podwoziu czołgu ciężkiego (B1) Próby taranowania zazwyczaj kończą się przykro dla taranującego, + czasem coś się odbije od kadłuba.

Crini

Biorąc pod uwagę, że wyżej wymienione wpadały w skrzynkach świątecznych to jakoś zbyt dużo nie widuje się ich na bitwach. Zresztą tiery 5, 7 i 9 w grach klanowych nie biorą udziału więc pozostają randomki. A lefH może i fajny ale bez pocisków przeciwpancernych to nie ten sam co 3 lata temu. I jeszcze brak ogłuszenia…

Ten_warrior_

przecież ma ppance

Woj Corsz

Dokładnie Sexton I i LE FH to jedyna arty które zachowały PPanc (jako premki)

altair1970

WG musi się jakoś ratować przed ucieczką graczy. Zważywszy na to co ostatnio się w WoT wyprawia (kołowce które rozpieprzyły balans), wcale się nie dziwię że ludziska odchodzą. Ja sam już pół roku w WoTa nie gram bo przerzuciłem się na WoWs. Tam przynajmniej gra się (jak na razie) z przyjemnością.

Mokaze

To po huj sie wypowiadasz, idź na forum WoWs i tam sie ślin jak ci sie gra dobrze…

ferreus_eques

Prośba do moderatora o usunięcie Mokaze z komentarzy. Powód – chamskie zachowanie.

Maras1410

Dokładnie, wstyd mi za to, że jeśli ma taki sam nick w grze, to jest z mojego klanu…

Mokaze

a ja sobie nie życzę wypowiedzi osób plujących na moja ulubiona grę które w nią już nie graja..Przeszkadza ci to, mam na to wywalone..

Mokaze

dobre…:)

Ten_warrior_

tak samo ktoś ma wywalone na to co sobie życzysz
PS zebrało mnie na wymioty po słowie „ulubiona”

pikawka

Mój ironiczny komentarz, ale zawierający czystą, wręcz encyklopedyczną prawdę na temat słowa „##uj” użyego przez Mokaze oczekuje na moderarcję. Ciekawe dlaczego… ? No cóż, myślenie tefaunenowskie albo pisowskie rządzi.
Nie wiem, w czym jest problem, drogi Dom1nie, i co jest „nie halo” z tym forum, ale widzę, że nie trzeba tzw. ACTA2, żeby cenzurować kulturalne i rzeczowe wypowiedzi. Pozdrawiam serdecznie Twój mózg.

Ten_warrior_

nie czepiaj się, pewnie poszło z automatu. Wejdz na rykoszeta tam banują co drugi kom. Tutaj czuje wolność wypowiedzi jak nigdzie indziej…

altair1970

Mokaze.
Hamuj język synku.
Jak nie potrafisz normalnie odpisać na posty, to nie pisz nic !!!.

Wastar

kolowce ktore rozpieprzyly balans? a był jakiś? 😀

Jisaburo Ozawa

Jak ktos grał artą i gdy jechał potem HT to wiedział gdzie ma ostrzał a gdzie jest martwe pole. Jak wprowadzili kołowce z betonowymi kołami to nie wie czy przeżyje kontakt z nimi.

Ten_warrior_

gówno dupa i kamieni kupa, martwe pole to mają arciarze w mózgu, powiedz jeszcze, że arta jest fajna i pozytywnie wpływa na balans. Tyle lat płakałem o tą artę, tera mogę się zemścić i pośmiać się z płaczków o kołowce

altair1970

No w sumie masz rację Wastar. Nie było ale kołowce jeszcze bardziej rozwaliły tę grę. To tylko moje zdanie i nikt nie musi się z tym zgadzać 🙂

matsui2

Czekam na type 59 🙂

pikawka

leFH jest fajnym funtankiem, niestety nieprzydatnym do nowego pakietu misji osobistych z powodu tieru. Ale dla odstresowania jest ok, o ile ma się wyszkoloną załogę co najmniej z BiA i żarówą dla dowódcy. Cena niedużo niższa niż Defendera, który był do kupienia kilka dni temu, więc oferta taka sobie. Pomidory mogą się rozczarować.

Jisaburo Ozawa

Oryginalnego B2 WG wykastrowała z haubicy zostawiając mu tylko armatkę 47 mm. Mogli mu wprowadzić tryb artyleryjski i normalny ale to olali. Za to jest niemiecki wynalazek na jego kadłubie.

Sinecode

Bo albo to jest czołg ciężki, albo TD z trollem albo działo samobieżne. Nie można mieć wszystkiego… Idąc tą logiką rozszerzmy misje osobiste artami na japońskie kloce, kilka strzałów i po co się mordować rakiem?

Przemek2095

Lefh wypadł mi ze skrzynki świątecznej za 24 zeta. Walcząc przeciwko niemu zdarzało mi się rzucać gromami. Natomiast gdy sam pograłem nim trochę bitew to jakoś wielce mnie nie oczarował. Niby jest szybkostrzelny, ale z celnością bywa różnie. Obrażenia też szału nie robią. No chyba, że trafi się coś papierowego. W końcu mnie znudził i zakopał się gdzieś w garażu. Nawet na niego nie patrzę 😛 Za ponad stówkę nie opłaca się kupować. Za tyle można ogarnąć 8 premium, która coś nam zarobi i da więcej frajdy, niż nudna gra artą 😉 I to jeszcze na mało wartościowych tierach.

Woj Corsz

Krótko, zwięźle i na temat. Można? Można!

Twardy

Czekam na tą artę jak będzie w sklepie za 50 zł 🙂 No to WG go! Rush!! do dzieła 🙂