Skifbaca: HADES

Uwaga: GIMBOHUMOR niskich lotów! Zostaliście ostrzeżeni.
Lepiej późno, niż wcale.

12 Odpowiedzi do “Skifbaca: HADES

    1. No popatrz… Ded czy VDR jakoś nie sępią od dzieci 5 zeta za sprawdzenie statystyk w stylu „nooo, musisz trochę więcej grać czołgami ciężkimi i będzie lepiej”. Baa, jak Ded i Cygan komentowali bitwy to nie sępili od widzów hajsu. W przeciwieństwie do Multiego który jest tak łachy na kasę że na kanale WoT Polska na Twitchu podczas streama sprawdzał statystyki za donejty.

     Pomijając już fakt że poza WoT nie istnieje.

    2. Wiem że to słabe porównanie, bo wiem że produkt jest mało popularny na stronach, ale w AW to by został wymazany w bitwie jak węgielek, porównuje akurat to bo też jest hp itd. Jakby WoT nagle upadł to multi został by bez gry, musiałby sobie szukać nowej gdzie byłby niszczony jak właśnie wspomniany węgielek i zmieniał by produkt co chwile :). Też nie wiem o co ta jazda na Hallacka, prócz WoTa na kanale można znaleźć masę innych rzeczy i to ciekawych. A multi tylko clickbajtowe filmy o jednym od lat xd. A autor filmu niech się tak nie galopuje bo różne już akcje widziałem jako efekt takich filmików

 1. Jak widzę nie brakuje naiwniaków, którzy myślą, że „filmiki na jutuba” robi się za darmo i celach edukacyjnych. Informuję – niektórzy żyją tylko z odsłon (reklam), ale inni dodatkowo dorabiają a to zgarniając po 5 zł, a to lokując flachę łyski, a to zbierając donejty „na działalność kanału”. KAŻDY jutuber czerpie kasę ze swojej działalności. Takie życie.
  Multi – to fakt – jest wk…jący, gdy doradza z całą powagą kolesiowi, który ma czarne statystyki, żeby „grał ostrożniej”, ale jednak potafi grać w wota i potrafi robić biznes. I pamiętajcie starą zasadę, że pieniądz nie smierdzi – każdy „klient” jest ważny, nawet ten najgłupszy.

Dodaj komentarz