Sezon IX Przepustki bitewnej już trwa!

Pory roku zmieniają się, lato ustępuje jesieni, a sezon VIII Przepustki bitewnej przekazał pałeczkę sezonowi IX, który pozostanie z nami przez zimę (od godz. 7:00 CEST (UTC +2), 8 września do 1:30 CET (UTC +1) 30 listopada 2022 roku).

Sezon IX ma inny klimat niż jego poprzednik, bo nagrody finałowe jego rozdziałów są z bliższej nam ery: trzy historyczne style 3D i troje wysoce wykwalifikowanych członków załogi. Spodziewajcie się też mnóstwa innych nagród: obligacji, wyposażenia, kredytów i innych – a także żetonów Przepustki bitewnej do wymiany na rzadkie pojazdy IX poziomu i inne wartościowe przedmioty. Pamiętajcie, że wszystkie żetony trzeba wykorzystać przed końcem IX sezonu! W odróżnieniu od dwóch poprzednich sezonów, w tym żetony nie zostaną przeniesione do kolejnego.

1

Znajomość mechaniki Przepustki bitewnej sprawi, że w IX sezonie poczujecie się jak u siebie. Rozpocząć można w dowolnym rozdziale, zapauzować go, gdy chce się przejść do innego, i powrócić w dowolnym momencie bez utraty postępów. Najważniejszą rzeczą jest ukończenie wszystkich trzech rozdziałów – nagrody są tego warte. Co więcej, po rozprawieniu się ze wszystkimi rozdziałami, swoje punkty Przepustki bitewnej można zamieniać na dodatkowe przedmioty, w tym te z poprzednich sezonów.

SZCZEGÓŁY

Style 3D: który zdobędziesz na początek?

Jak zwykle jest po jednym stylu 3D w każdym rozdziale: odblokowują się podczas aktywowania danego rozdziału i stają się coraz bardziej złożone w miarę wypełniania jego etapów. Każdy styl 3D pasuje do pojazdu podstawowego X poziomu dla IX sezonu. Wśród nich znajdują się: polski zawodnik wagi ciężkiej 60TP Lewandowskiego; włoski rewolwerowiec Progetto 65 oraz francuski czołg lekki AMX 13 105 z działem z automatem ładującym. Ten ostatni to pierwszy w historii czołg lekki w roli pojazdu podstawowego. Każdy styl 3D otrzymany w ramach nagrody daje graficzne ulepszenie przypisanemu mu pojazdowi, podkreślając jego technologiczne zaawansowanie.

Interaktywne grafiki stylów na oficjalnej stronie WoT

Progetto M40 mod. 65 ze stylem Cesare
60TP Lewandowskiego ze stylem Bernard

AMX 13 105 ze stylem Le Vizir

Nagrody sezonu

Do odbioru w IX sezonie jest co najmniej 300 świetnych nagród podstawowych i ulepszonych. Każdy etap daje coś wartościowego: od obligacji i kredytów po dni konta premium WoT, wyposażenie i wiele, wiele więcej. Przekonajcie się sami!

*W październiku 2022 roku uporządkujemy mechanikę i interfejs użytkownika rezerw osobistych, czyniąc korzystanie z rezerw wygodniejszym i skuteczniejszym. Wszystkie stare rezerwy osobiste zostaną wymienione na nowe bez utraty wartości.

Nagrody podstawowe

2

Nagrody ulepszone

3

Przedmioty za żetony

Żetony to specjalna waluta nagród używana wyłącznie w Przepustce bitewnej. Zbiera się je przez cały rok we wszystkich sezonach Przepustki bitewnej, w których bierzecie udział w 2022 roku. W IX sezonie można zdobyć do 21 żetonów: 12 w podstawowych nagrodach i 9 w ulepszonych nagrodach. Żetony można wydawać w dziale Przedmioty za żetony sklepu w grze, zyskując cenne przedmioty, takie jak wyposażenie z nagród czy rzadkie pojazdy IX poziomu, w tym Cobra. Ten brytyjski czołg średni z automatem ładującym i pociskami HESH już dowiódł swojej wartości w bitwach i zyskał wielu fanów. Pamiętajcie, by wydać swoje żetony przed końcem IX sezonu, gdyż jest to ostatni sezon 2022 roku, a żetony nie zostaną przeniesione do X sezonu.

2

3

4

5

6

7

8

DODATKOWE NAGRODY DO ZDOBYCIA!

Po ukończeniu wszystkich trzech głównych rozdziałów IX sezonu otrzymuje się dostęp do działu Nagrody w sklepie w grze. Można tam wydać swoje punkty Przepustki bitewnej zdobyte w trakcie sezonu, by otrzymać następujące nagrody:

  • Obligacje
  • Style 3D dla wszystkich pojazdów podstawowych Przepustki bitewnej (sezony I–VI)
  • Unikalni członkowie załogi (sezony IV–VI)

Dział Nagrody sklepu w grze będzie dostępny do godz. 07:00 CET (UTC +1), 30 listopada 2022 roku.

WIĘCEJ INFORMACJI

JAK ZDOBYĆ ULEPSZONĄ PRZEPUSTKĘ

Ulepszoną przepustkę na dowolny rozdział IX sezonu (wartą 2500 szt. złota) można otrzymać na kilka sposobów: na ekranie Przepustki bitewnej w garażu, w sklepie w grze lub w ramach specjalnego zestawu w Sklepie premium. Ulepszoną przepustkę można kupić na więcej niż jeden rozdział jednocześnie. Aby nie stracić nagród, koniecznie wróćcie do zapauzowanych rozdziałów.

ODBIERZ TERAZ

Naprzód, Dowódcy!

Odbierzcie Przepustkę bitewną i ruszajcie ku zwycięstwom i nagrodom!

PRZEWODNIK PO PRZEPUSTCE BITEWNEJ

ź: WoT

0 0 votes
Oceń wpis:
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze