serwer RU: rekompensaty za wczorajszą awarię serwerów

Wczoraj miała miejsce ogólnoświatowa awaria serwerów WG, więcej informacji TUTAJ.

Informacje o rekompensatach dla klanów
Zbierzemy informacje o bitwach w których mogły uczestniczyć klany na danym froncie i zrekompensujemy punkty chwały klanu poprzez dodanie średniej liczby zdobytych punktów od 11 lipca.
Przykład: klany nie walczyły w pierwszej rundzie aukcji na zaawansowanym froncie (w sumie na zaawansowanej aukcji mogło być 5 rund). Klan otrzyma średnią liczbę punktów sławy, które zdobył na zaawansowanym froncie za 5 walk. Wszystkie zwycięskie oferty w aukcjach na frontach zaawansowanych i elitarnych, w których brakowało bitew, zostaną zwrócone.
Niedługo dodamy klanowe punkty chwały.

Informacje o rekompensatach dla graczy
Nie jest fizycznie możliwe by zebrać informacje o wszystkich graczach, którzy mogli uczestniczyć w bitwach podczas problemów technicznych, dlatego nie jesteśmy w stanie zrekompensować punktów chwały. W zamian za to zwiększymy liczbę możliwych do zdobycia pojazdów z 21.500 do 23.000 oraz zwiększymy liczbę pojazdów z aukcji z 3.000 do 3.500.
Informacje o liczbie nagród na stronie z zasadami wydarzenia zostaną niebawem zaktualizowane.

Tymczasem serwer EU:
Serwer EU

3 Odpowiedzi do “serwer RU: rekompensaty za wczorajszą awarię serwerów

    1. Trzeba pisać tickety i już. Jeden g-wno da, ale kilkadziesiąt tysięcy może coś wskóra.

      PS. Dawno tego nie robiłem, więc zdziwiłem się, jak to teraz jest pięknie zorganizowane – wszystkie tematy do wyboru, do koloru, czytelnie, ale ni-wuja nie ma zaczepki n.t. rekompensat za problemy techniczne po stronie WG. Wrzuciłem zgłoszenie do działu problemów technicznych z niedziałającym klientem, ciekawe, czy cokolwiek odpiszą paniska.

Dodaj komentarz