serwer NA: kody na wypożyczenie M48A2 Räumpanzer

Krótkie info: na serwerze NA można otrzymać (np. poprzez CC) kody na wypożyczenie M48A2 Räumpanzer na 25 (sic!) bitew, tymczasem na serwerze EU ani widu ani słychu…

09xqrqpiyxf2

SPOILER
512223549185064962

9 Odpowiedzi do “serwer NA: kody na wypożyczenie M48A2 Räumpanzer

  1. Widziałbym ten czołg jako maszynę do tworzenia niewielkich pagórków. Tylko w określonych miejscach na mapie można byłoby takie coś zrobić. Stworzenie takiego pagórka byłoby strategicznym miejscem dla czołgów ciężkich. Na mapach typowo miejskich np. Himmel, gdzie większej połaci gruntu w zasadzie brak, można byłoby burzyć odpowiedni fragment budynku tylko tym spychaczem i z gruzu stworzyć niewielki stos do osłony. Jakby ich nie było dużo w mieście, ale na mapach otwartych ta mechanika byłaby moim zdaniem świetna. Gorzej z mapami np. Ruinberg, gdzie jest trochę tej ziemi, ale nie za wiele, ale w porównaniu z Himmlem, to tego tam jest aż nadto. Byłby podział np. jedno miejsce do zburzenia w mieście, drugie miejsce gdzieś na zielonym do stworzenia z ziemi małego pagórka.

   Klawisz X aktywowałby lemiesz i podświetlał fragmenty do tworzenia oraz burzenia.

   A tak to mamy jakiś czołg pokraka, wprowadzany dla szybkiego hajsu (jak zwykle? XD )

   1. Obawiam się, że przenikalny lemiesz to problem programistyczny i na razie wg pracuje na urealnieniem tego bloku stali. Twoje (przecież logiczne) pomysły to niestety marzenie wobc problemów w pełni zmyslonego trybu Halołin, w który można wszystko i którego nigdy nie zobaczymy.
    Btw. ciekawe, czy w lemiesz wchodzi w boku (za zero?), czy to wirtualna ścianka o grubości 20 mm brana pod uwagę TYLKO do obliczeń penetracji.

Dodaj komentarz