Rzeka Perłowa powraca do World of Tanks!

Taktyczne manewry, walka w zwarciu, wymiana ognia na dużym dystansie…ten bujny, różnorodny krajobraz umożliwia każde z tych działań.

W aktualizacji 1.10 Rzeka Perłowa, mapa usunięta z gry w 2015 r., powróci do World of Tanks w bitwach losowych w znacznie odmienionej postaci.

Powrót Rzeki Perłowej

Rzeka Perłowa była jedną z map, które zostały usunięte z World of Tanks przed wejściem przełomowej aktualizacji 1.0 na serwery zwykłe. Mapy te zostały wyłączone ponieważ wykazywały pewne problemy, które nie pozwalały graczom na wykorzystanie pełnego potencjału bojowego różnych typów pojazdów. W szczególności, gracze skarżyli się na zbytnią linearność, a także zbyt zawiłe ścieżki na mapie.

Jednak dzięki swojemu unikalnemu krajobrazowi, Rzeka Perłowa pozostała jedną z najbardziej popularnych map pośród usuniętych lokacji i wielu graczy prosiło o przywrócenie jej do gry. Teraz, po jej przeprojektowaniu, nadaliśmy jej nowe życie i nadszedł czas, aby ta ulubienica fanów naszej gry powróciła w chwale!

Piękno przyrody

Ta mapa letnia o wymiarach 1000×1000 m została zainspirowana krajobrazem malowniczego powiatu Yangshuo w południowych Chinach. Obecnie jej klimat jest znacznie cieplejszy i bogatszy w tropikalne elementy, w porównaniu z poprzednią jej wersją.

Chcieliśmy dać graczom okazję do zagrania w najbardziej malowniczych zakątkach Chin, jednocześnie zachowując nostalgiczne, charakterystyczne elementy starej mapy: most, kompleks tradycyjnych świątyń oraz niepowtarzalne młyny wodne. Wszystkie te elementy krajobrazu zostały odtworzone od zera.

Podróżując wśród tych wspaniałych pejzaży, będziecie mogli podziwiać takie cuda natury jak:

  • Bambusowy gaj
  • Urodzajne pola ryżowe
  • Zachwycający wodospad, gdzie żyją królewskie ptaki
  • Zielona grota, pokryta pnączami
  • Typowe dla tego regionu krasowe wzgórza, które znalazły się na 20-juanowym banknocie.

Specjalnie dla tej przeprojektowanej mapy odtworzyliśmy charakterystyczną dla tego regionu roślinność. Bambusowe gęstwiny, wończa, liany i wiele innych gatunków roślin, które w grze pojawią się po raz pierwszy, na mapie Rzeka Perłowa.

Aby dodać autentyczności tej lokacji, dodaliśmy do niej 20 drobnych elementów krajobrazu, takich jak kamienne latarnie, bambusowe tratwy i wiele więcej.

Poświęciliśmy szczególną uwagę lśniącemu, majestatycznemu wodospadowi, który z pewnością rozpali Waszą wyobraźnię. Zachwycająca jest także sama Rzeka Perłowa, której szmaragdowe wody otulają całą mapę.

Przeprojektowaliśmy tę mapę w pełnym HD. Zobaczcie sami, jak bardzo zmieniła się i niesamowicie wypiękniała Rzeka Perłowa!

 

 

 

 

 

 

Rozgrywka

Mapa Rzeka Perłowa będzie dostępna jedynie w bitwach standardowych i spotkaniowych, w pojazdach poziomu III i wyższych. Mapa podzielona została na sześć głównych stref walk.

Obraz przykładowy, interaktywna mapa na oficjalnej stronie WoT

Perł Int

Muzyka Dalekiego Wschodu

Ścieżka dźwiękowa Rzeki Perłowej wykorzystuje chińskie flety, takie jak dizi oraz xiao, instrumenty smyczkowe, takie jak pipaerhu i guzheng, a także subtelne głosy kobiece, które współgrają z pięknem i wzniosłością tej poetyckiej mapy.

2 Odpowiedzi do “Rzeka Perłowa powraca do World of Tanks!

  1. Pogramy, zobaczymy. Pewnie jeszcze nie raz będą przestawiane kamienie albo wyrównywane górki.

  2. A gdzie reszta map.Podniecaja się jedną mapą a usunęli tak że dwanaście (nie chce mi się liczyć),bo ruscy gracze się skarżyli.A jak powszechnie wiadomo tylko ich zdanie się liczy.

Wyłączono możliwość dodawania komentarzy.