rywalizacja klanów: kod bonusowy

Kod z dzisiejszych finałów Buntu Maszyn.

MACHINES20WILLWIN

5x Dodatkowe kredyty za bitwę

8 Odpowiedzi do “rywalizacja klanów: kod bonusowy

  1. No wreszcie ! Gra odinstalowana, już więcej nie będzie mnie wkurzał ten rusko-białoruski syf. I jeszcze życzenia dla WG: jeba… się na ryj WG. Jest tyle innych wspaniałych gier. Żegnam, uff co za ulga.
    Nie oczekuje współczucia.
    A wam drodzy czołgiści życzę wytrwałości i powodzenia na tym czymś, co się nazywa World of Tanks.

  2. Po ostatnim razie nie mam zamiaru wprowadzać żadnego kodu, nawet jakby miał dodać 100000 golda. Wprowadziłem kod na tego historycznego Tigera, a potem na TOGa i co? Pokazało mi się, że kody działały, a nic nie dostałem. Mądrala z supportu napisał mi, żebym mu dał dowód, że wklepałem te kody. No tak, bo normalny człowiek robi screeny, jak wpisuje kody.. żałosne. Ta gra, jak każdy produkt roSSyjski nie działa poprawnie. Problemy z wysokim pingiem i lagami? Nigdzie nie występują, a grałem w tysiąc gier. W wocie to normalka i jeszcze piszą mi, że to moja wina, bo mogę mieć zawirusowany komputer xD Ciekawe dlaczego tylko w WoT mam takie problemy.

    1. ale screeny by Ci nic nie dały musiałbyś nagrywać pulpit bo jak wpiszesz kod to musisz kliknąć i to wyskakujące okienko z potwierdzeniem zasłania wpisany kod a byś musiał mieć i to okienko i kod wpisany na jednym zdjęciu, także aby mieć coś na kształt dowodu musiałbyś mieć ciąg przyczynowo skutkowy na nagraniu pulpitu są do tego nawet darmowe oprogramowania Tylko kto jest tak ostrożny wpisując kod do giereczki i robi takie nagranie chyba tylko osoba która zakłada dwie prezerwatywy :D

Dodaj komentarz