Rywale klanowi: zapiszcie się już teraz

Jeśli myślicie, że lato oznacza pokój między klanami World of Tanks, to nie możecie się bardziej mylić! Rosnąca temperatura podgrzewa atmosferę rywalizacji między najlepszymi spośród wszystkich czołgistów. Przygotujcie się więc na pierwszą edycję naszego nowego turnieju: Rywale klanowi. Epickie starcie 15 kontra 15 ze wspaniałymi nagrodami.

Przebieg turnieju

Harmonogram

Kwalifikacje: 20 lipca

Etap grupowy: 21 lipca

Ćwierćfinał: 27 lipca

Półfinały i finały: 28 lipca

Drużyny

Oto jak drużyny mogą dołączyć do pierwszej edycji Rywali klanowych. 10 najlepszych klanów z wydarzenia Szlak ognia automatycznie zakwalifikuje się do etapu grupowego, gdzie dołączy do nich 6 zwycięskich drużyn z kwalifikacji.

Mecze pokazowe

Ale to nie wszystko: zabawa nie skończy się na finałach Rywali klanowych. Zwycięzcy tego turnieju będą tym razem reprezentowali serwer UE nie w jednym, ale w dwóch meczach pokazowych! Najlepsi europejscy czołgiści polecą do Mińska na imprezę WG Fest, gdzie spotkają się ze swoimi odpowiednikami z WNP. Przedtem jednak, w sierpniu, będą musieli zawalczyć z najlepszymi graczami z serwerów północnoamerykańskich! Ekscytujące, nieprawdaż? Trzymajcie rękę na pulsie i wypatrujcie szczegółów w kolejnych artykułach!

Zasady

Zapoznajcie się z pełnym wykazem zasad w pliku PDF, które pobierzecie klikając poniższy przycisk:

POBIERZ  

Rejestracja

Jeśli sądzicie, że podołacie wyzwaniu walki z weteranami mapy globalnej i absolutną czołówką najlepszych graczy, przed walką musicie zrobić tylko jedno: zarejestrować swoje drużyny za pomocą poniższego przycisku.

REJESTRACJA  

Jeżeli macie jakieś pytania, nie zapomnijcie przejrzeć naszej strony z pytaniami i odpowiedziami, zapraszamy również do śledzenia rozwoju tego nowego wydarzenia na stronie z informacjami i aktualizacjami!

Nagrody

1. miejsce 2. miejsce 3. miejsce
100 euro na gracza

Specjalna bluza z kapturem World of Tanks (z nazwą i logo klanu)

450 000

100 000

Czołgi Cobi

300 000

75 000

150 000

50 000

  • 4. miejsce: 150 000 + 50 000
  • 5.–8. miejsce: 100 000 + 25 000
  • 9.–12. miejsce: 50 000
  • 13.–16. miejsce: 20 000

Stream z wydarzenia

Nasi dzielni dowódcy będą potrzebowali widowni, która będzie śledzić ich wyczyny! Na szczęście będziecie mogli oglądać całe wydarzenie w serwisie Twitch, razem z naszymi specjalnymi prowadzącymi: still_mojo oraz GoHard_ANIALLATOR. Mailand również tam będzie, nadając na żywo ze swojego domu, specjalnie dla niemieckiej społeczności!

Oczekujcie dodatkowych szczegółów, ponieważ ten artykuł będzie z czasem aktualizowany: dodamy dokładne godziny transmisji oraz parę niespodzianek! Wspomnieliśmy już o upominkach, które rozdamy?

Jedna odpowiedź dla “Rywale klanowi: zapiszcie się już teraz”

Dodaj komentarz