WoT: Rekompensata za przestój serwera

Ważna informacja!

Napotkaliśmy dziś nieoczekiwany problem z serwerem, który wpłynął na usługi, w tym możliwość logowania do gry. Aby zaradzić tej niedogodności i wyrazić nasze przeprosiny, zapewniamy rekompensatę naszej cenionej społeczności w UE.

Każdy gracz, który zaloguje się do World of Tanks między 28 marca 2024 r. a 4 kwietnia 2024 r., otrzyma 1 dzień konta premium World of Tanks na serwerze EU.

Zaloguj się w ciągu następnych 7 dni, aby automatycznie otrzymać dzień premium! Dzień premium zostanie automatycznie dodany do konta po zalogowaniu.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności spowodowane zakłóceniami i dziękujemy za cierpliwość i zrozumienie.

ź: WoT

4 Odpowiedzi do “WoT: Rekompensata za przestój serwera

  1. Niech se w dupe wsadza ten dzień premium. Od 2-3 lat jest tendencja spadkowa. M? Zjebane. Spierdolili arty nie uproszczając misji do eboli i 260, dalej zaczęli robic syf z mapami usuwając najlepsza z map charków. Choooj z zapazdzialym Mińskiem bo to kwadratowe gówno było i wali mnie to, że to był wizerunek dla założyciela belerusina. Reszta map po ich zjebanych balansach zjebana a będę kolejne. Czolgi – gówniane rebalansy spierdolily wiele czołgów a wiele jeszcze spierdolą m.in minotauro, superqonia i inne. Wierzcholek zjebany – zostały tylko zniżki na gówniane kredyty które można kupić… Przepustka spierdolona z 9 zetonow na etap 8 – ale gówniane nagory nie nabrały wartości. Czat wyjebany żeby ludzie nie mogli ich komentować za co nie jeden dostał bana na czacie – jak u ruskich – za pysk i do łagra. Za mało to forum też trzeba było usunąć bo tam też ludzie ich komentowali a posty nagminnie były usuwane (przypomina to pewnego opozycjonistę z rosji i jego pana). Dzial support zgłoś/odwołaj się też zjebany. Co jeszcze kurwa można zjebac? Co można uciąć, do czego dojebać cenę???? Nie dając nic w zamian????

    1. Teraz chcą jeszcze wprowadzić czasowe rezerwy które wygasają po pół roku…

      WG zarzyna wota, wolałem tego z 2016-2019.

Wyłączono możliwość dodawania komentarzy.