Recenzja Lago M38: Łapcie swojego zabawnego i darmowego Szweda

Nowiuteńki, szybkostrzelny, szwedzki czołg lekki premium zaszczycił Waszą ulubioną grę pancerną online na 12. jubileusz World of Tanks, przywożąc ekscytujące wyzwanie, misje i mnóstwo fajnych nagród. 

Aby go zdobyć po prostu ukończcie dowolne 3 jubileuszowe misje dzienne w dniach 12–22 sierpnia.

Aby pomóc Wam jak najlepiej wykorzystać ten pojazd podczas gry w pełnych akcji bitwach niskich poziomów, przygotowaliśmy przewodnik, który zgłębia jego kluczowe atrybuty. Czy dopiero dołączyliście do gry, czy jesteście weteranem World of Tanks szukającym trochę wrażeń na III poziomie, Lago M38 jest dla Was.

Siła ognia

Podejmijcie walkę z przeciwnikiem i niech Wasze bitwy przebiegają sprawnie dzięki 2.9 sekundom przeładowania i solidnym 1252 punktom uszkodzeń na minutę. Przyzwoita penetracja i 60 PW uszkodzeń jednym strzałem nie pobijają rekordów, ale pozwolą Wam stale nękać przeciwników z daleka.

Co więcej, -10° opuszczenia lufy tego czołgu przyda się podczas wyglądania zza grzbietów lub zza przeszkód, ale miejcie na uwadze, że niektóre pociski mogą nie trafić w cel z idealną precyzją. A więc wybierzcie swój moment na natarcie, używajcie szybkostrzelnego działa na swoją korzyść i postarajcie się, aby te strzały nie poszły na marne!

Żywotność

Czołgi to z natury mocno opancerzone pojazdy, ale żaden pojazd III poziomu w grze nie szczyci się szokującymi wartościami pancerza. Lago M38 prezentuje trochę pancerza, ale poza 34/24/24 mm pancerza boków wieży i kadłuba, jest w nim bardzo mało części, których przeciwnik nie przebije.

Pula 465 PW czołgu jest wysoka jak na ten poziom i porównywalna z czołgami średnimi, a 320 m zasięgu widzenia jest na górnej granicy dla tego typu i poziomu. W związku z tym, mądre manewry, dobra osłona i -10° opuszczenia lufy będą Waszymi najlepszymi sprzymierzeńcami.

Mobilność

Czołgi lekkie nie są znane z opieszałości, a Lago M38 nie jest tu wyjątkiem. Ale nie jest też demonem prędkości. Ten czołg osiąga prędkość maksymalną 45 km/h, a jego stosunek mocy do masy jest poniżej średniej dla tego typu i poziomu, ale niech to Was nie przygnębia. Mądry dowódca poradzi sobie z tą drobną niedogodnością i wykorzysta szybkostrzelność pojazdu, aby dorwać przeciwnika, zanim przeciwnik dorwie go.

Szybsi przeciwnicy z łatwością okrążą ten pojazd, jeśli dostaną się wystarczająco blisko, ale trochę środków zapobiegawczych zapewni Wam dłuższe przetrwanie na polu bitwy. Uważajcie na ciężkie uderzenia, w szczególności pojazdów IIIFCM 36 Pak 40 , IIIPz.Kpfw. 38 (t) i IIIPz.Kpfw. III Ausf. E , bo wszystkie one wożą pocisk specjalnie na Was!

Wyposażenie

Wykorzystajcie poniższą konfigurację, by Wasz czołg osiągnął maksymalny potencjał.

ZALECANA KONFIGURACJA
Ulepszona wentylacja Turbosprężarka
ALTERNATYWNA KONFIGURACJA
Ulepszona wentylacja Ulepszone wzmocnienie

 

Umiejętności załogi

DOWÓDCA
CELOWNICZY
KIEROWCA
ŁADOWNICZY

Użyjcie Napraw, aby wydostać się z kłopotów
Przede wszystkim będziecie potrzebowali Naprawy, aby jak najdłużej pozostać w grze. Nie powinniście prowadzić natarcia ani walczyć w pierwszej linii, ale nawet w drugiej Wasze gąsienice mogą zostać zniszczone, a nie chcielibyście zostać zaskoczeni bez nich. Szukajcie osłony przed przeciwnikiem, a sprawna załoga naprawi Wasze gąsienice w ciągu 5,5 sekundy. Po prostu bądźcie przygotowani na szybki odwrót lub objęcie dogodniejszej pozycji.

Zwiększcie swoją ogólną skuteczność
Dodatkowe atuty i umiejętności, takie jak Braterstwo broni, poprawią zarówno prowadzenia działa, jak i sprawność w bitwie.

Lago M38 ma skład załogi inny od pozostałych czołgów szwedzkich. Zawsze będzie potrzebował dodatkowego ładowniczego, którego można przenieść z innego szwedzkiego pojazdu.

Zdobądźcie Lago M38 i ukończcie wyzwanie

Wydarzenie 12. jubileusz WoT odbędzie się od 12 sierpnia do 22 sierpnia i jest wypełnione po brzegi całymi dziesięcioma dniami zniżek, promocji, misji i świetnych ofert! Zdobądźcie Lago M38, kończąc dowolne trzy dzienne misje jubileuszowe. Ukończcie pięć misji, a otrzymacie również premię w postaci stylu 2D Łagodna fala.

Weźcie Lago M38 na przejażdżkę podczas naszego Wyzwania z okazji 12. jubileuszu i zdobądźcie świetne nagrody, w tym zabawny, nowy, jubileuszowy styl i rezerwy osobiste. Sprawdźcie poniższe linki, aby zapisać się na wyzwanie i poznać szczegóły. Na co czekacie?

PRZEWODNIK PO WYDARZENIU JUBILEUSZOWYM 

WYZWANIE JUBILEUSZOWE 


Szturmujcie pole bitwy i zaznaczcie swoją obecność w Lago M38. Do dzieła!

ź: WoT

0 0 votes
Oceń wpis:
3 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze
Wild_Butter

w AW jest podobny event, codziennie trzeba wygrać 3 bitwy w jakim kolwiek trybie i dostajesz premke 5 tieru 😀 kłade lache na wot 😀

pikawka

Wszędzie potrzebują mięsa armatniego, w AW też 🙂

Wild_Butter

tak to prawda, skąd wiedziałeś, zapraszam do pierwszej linii :*