Ray Tracing w World of Tanks

Podczas WG Fest 2019 zapowiedziano wprowadzenie technologii Ray Tracing do World of Tanks.

• Ray Tracing zostanie wprowadzony dzięki technologii powstałej przy współpracy WG i Intela
• technologia ta sprawi, że grafika będzie wyglądała bardziej realistycznie, ale jednocześnie nie będzie wymagała kart graficznych ze sprzętowym wsparciem Ray Tracingu
• będzie można przetestować jak poradzi sobie nasz PC z nową technologią już w październiku używając zaktualizowanego programu do testowania wydajności World of Tanks enCore.

0 0 votes
Oceń wpis:
11 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze
Turkina

Nie wiem czy kufajmańskie zestawy komputerowe oparte na procesorze 386SX dadzą radę.

Turkina

Wiesz mój pierwszy piecyk to był AMD 486SX, 2 mega ramu a na dysk i kartę dźwiękową nie starczyło;]. Do dzisiaj wspominam wgrywanie Gunshipa do RAM dysku i jazda na wroga. Po zakupie HDD i dzwiękówki (Gravis Ultrasound) + właśnie s3 Virge grało się ciut lepiej:)

BattlemoveR

W Rosji i na Białorusi już panika po powyższym newsie, ceny procesorów 486DX i kart Riva TNT wzrosły na potęgę, bo każdy chce zmienić sprzęt.

BattlemoveR

Ja katowałem Amigę prawie po kres jej dni, ale u kolegi zobaczyłem na PC X-Com Terror From The Deep i zrozumiałem, że pora sprzedać przyjaciółkę 🙁 I wjechał 486 po krótkim okresie żałoby.

Jisaburo Ozawa

Z mojej perspektywy gdy mam wszystko ustawione na minimum (wolę teksturę zamiast trawy i krzaków) to jest bez znaczenia.

Kamex

W WOT jest o tyle gorzej, że jest parę miejscówek, gdzie na najniższych widzisz przestrzał na wroga, a na wyższych okazuje się, że tego przestrzału nie ma.

Robert

Coś ze mną nie tak !!!
Ja tu nie widzę różnicy ????
Poza tym nie zamierzam podczas walki z tak bliska obserwować grafiki w szczegółach !! poroniony pomysł

RobertK

To jest opcja specjalnie dla graczy kampiących w krzakach wzdłuż drogi na Malinowce, jako że nic się nie dzieje to można obserwować ładne cienie na dupie czołgu stojącego przed nami.

A dla mnie to i tak bez znaczenia, gram artą, a z widoku satelitarnego nie widać cieni.

Lukasz

Ray Tracing wszystkim od razu się kojarzy z najnowszym gforce RTX (który faktycznie daje czadu z renderowaniem, cieniowaniem itp w scenach 3D, ale to w głównej mierze nie o gry chodzi). Zanim to czym chwali się nVidia na dzień dzisiejszy, będzie full scene real time ray tracingiem w grach to jeszcze dużo kupy w Wiśle musi upłynąć i wtedy te dzisiejsze RTX-y będą czymś takim, jak wspomniany 486DX obecnie. Zatem bez obaw.