przygotujcie się do wypróbowania nowego MM, cz.II

Krótkie info: według WoT Express testy nowego MM już trwają, więcej informacji TUTAJ.
Wypróbujcie swoje pojazdy VIII tieru z preferencyjnym MM.

0 0 votes
Oceń wpis:
19 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze
Roman Boski

Is-6 wróci do gry?

esenpe

Super. W końcu WG wprowadza coś, co pomoże w rozgrywce.

moll47u

ktoś już testował ?

Jarek

co tu testowac patrz na mm ja mialem dzis bitwe 4/4/7
4 TIER 6
4 TIER 5
7 TIER 7
Gralem 4 tierem

zubow

Przecież wyraźnie komunikowali, że skupiają się na tierach: 6 i 8 gdyż z nimi był problem.

Jan Kowalski

hym…

dzisiaj zagrałem 4 czy 5 bitew przed pracą, miedzy 8 a 9 rano

grałem linxem 6×6 kołowcem t8, i tylko w 1 bitwie byłem gdzieś w okolicach połowy stawki, w pozostałych okupowałem ostatnie, albo przed ostatnie miejsce w drużynie, więc ten MM coś nie tego :{

Za to w 2 bitwach musiałem czekać 30 i 50s po kliknięciu na bitwa i jeszcze 20s już na mapie, aż licznik ruszył z odliczaniem do rozpoczęcia bitwy :{

1 bitwę rozegrałem leo t8 lt i tu już standardowo też byłem 3 od końca

Jan Kowalski

oczywiście leo to t7, źle się wpisało, a jest tylko 5 min na edycje postu :{

S_A_K_U_L

No i sprawdziłem, a wygląda to tak: Czołg: Jagdtiger 8,8 VIII tier Konto premium: brak. Tryb bitwy: Bitwy Spotkaniowe (tylko). Ilość bitew: 10. Czas: w godzinach 14:30 – 16:00. Bitwy rozegrane jedna po drugiej tym samym czołgiem. 1 Bitwa: 15 x VIII tier (wygrana) 2 Bitwa: 5 x VIII tier, 10 x VII tier (wygrana) 3 Bitwa: 4 x IX tier, 4 x VIII tier, 7 x VII tier (wygrana) 4 Bitwa: 5 x IX tier, 10 x VIII tier (wygrana) 5 Bitwa: 15 x VIII tier (wygrana) 6 Bitwa: 15 x VIII tier (wygrana) 7 Bitwa: 3 x IX… Czytaj więcej »

S_A_K_U_L

I druga tura w godzinach 19:40 – 20:20 Niespodzianka: pojawiły się szóste tiery 🙂 11 Bitwa: 15 x VIII tier (wygrana) 12 Bitwa: 6 x VIII tier, 9 x VII tier (wygrana) 13 Bitwa: 7 x VIII tier, 8 x VII tier (wygrana) 14 Bitwa: 15 x VIII tier (przegrana) 15 Bitwa: 15 x VIII tier (wygrana) 16 Bitwa: 15 x VIII tier (wygrana) 17 Bitwa: 4 x VIII tier, 3 x VII tier, 8 x VI tier (przegrana) 18 Bitwa: 4 x VIII tier, 3 x VII tier, 8 x VI tier (przegrana) 19 Bitwa: 4 x IX tier,… Czytaj więcej »

Pedro Le Sangre

Jak ty rozegrałeś 10 bitew w 40 minut? ….
I to Jagdtigerem…
To nie jest czołg, którym jesteś w stanie spasć po 2-3 minutach bitwy…
No w każdym razie podziwiam szybkosć z jaką rozgrywałeś bitwy.

S_A_K_U_L

Kuźwa sorka 18:40-20:20 😛

Ten_warrior_

nawet jak naprawią MM na 8 to gdzieś idziej pojawi się problem, tak to jest w tej grze…

Maras1410

Powinni wprowadzić MM +1/-1 i w tym samym momencie ograniczyć golda do 10-15% ładowności pojazdu + mniej więcej wyrównać penetracje na danej klasie danego tieru i wszystkie problemy wota by zniknęły w jednym momencie.
+ oczywiście usunąć kołowce ale to już temat na inną rozprawkę

Ten_warrior_

to co napisałeś udowadnia, że zawsze będzie problem. A dlaczego, bo każdy ma inne zdanie na ten temat.
1 gold mi nie przeszkadza,
2 chcę MM +2/-2 bo to różnorodność,
3 nienawidzę równania penetracji dla danej klasy/ tieru, dla mnie 8 tierowy light może i mieć 400mm peny, byle by inne parametry były odpowiednio pogorszone,
4 kołowce są dobrze zbalansowane
Dla mnie problemy wot to
1 Arta
2 RNG
3 balans, a raczej jego brak
4 mapy

Maras1410

Gold Ci nie przeszkadza, bo sam nim nawalasz, tak jak i ja, chodzi mi tylko o to, że znacząco przyspiesza on bitwy i będąc na dole stawki jesteś tłuczony jak leci i nie mówię tego jako słaby czy przeciętny gracz. No i wystarczy, że wylosuje 2 plutony dyszek na ósemki, jedni będą walić goldem i przepchają swoją flankę, a drudzy zrobią max po 1k… Odpowiesz mi, że bez golda można rywalizować z takimi graczami – owszem ale w dobrze ustawiony czołg nie masz prawa się wbić podstawową pestką i musisz wyjechać na niego, żeby coś zrobić, a on Ci odda… Czytaj więcej »

Przemek2095

Ograniczenie ilości golda zabieranego do bitwy, wymusiłoby wybieranie odpowiedniej amunicji przeciwko spotykanym przeciwnikom. Wówczas można by walić z golda nawet w papierowe czołgi, ale trzeba by się liczyć, że potem będzie problem z ciężej opancerzonymi celami. Według mnie jest to lepszy pomysł, niż całkowite usunięcie golda, czy plany WG ze zmienianiem dmg. Tego typu rozwiązanie pogodziłoby wielu. Jednak jak wiemy dla WG nie byłaby to dobra opcja 😉 Oni wolą jak gracze nawalają amunicją nr.2, co zachęca do kupowania czołgów premium i konta premium. Dlatego najbardziej prawdopodobne jest to, że nic się nie zmieni.

hssscooter

Mm gdzie gral SAKUL wyglada dobrze.

hssscooter

Poprawka up .Wygląda to średnio. Ani razu 6 tiery…

pestek

jakw spomnieli zmianka miala byc na 8 i 6
moze wykluczli 6 z 8semek?