przeżyjmy Tankfest Online 2020 jeszcze raz

Dziękujemy wszystkim Wam, którzy dołączyliście do Tankfest Online – pierwsze streamowane na żywo wydarzenie z udziałem historycznych czołgów.

Minął już miesiąc, ale nadal możecie obejrzeć najciekawsze momenty, zacięte walki i mnóstwo zabawy, które towarzyszyły Tankfest Online, wydarzeniu zorganizowanym z The Tank Museum w Bovington. Dla wszystkich pancernych fanów z każdego zakątka świata odtworzyliśmy i rozbudowaliśmy największą wystawę działających historycznych pojazdów opancerzonych, podczas wydarzenia online!

Podczas tego wydarzenia zebraliśmy 62 100 EUR ze sprzedaży charytatywnych ofert Tankfest Online, a suma ta została bezpośrednio przekazana The Tank Museum, w celu konserwacji działającego Tiger 131 i wspierania misji tego muzeum. W imieniu World of Tanks i The Tank Museum, dziękujemy Wam wszystkim za wsparcie!

Zobaczcie, jak wyglądała impreza Tankfest Online i obejrzyjcie film podsumowujący! Usiądźcie wygodnie, odprężcie się i podziwiajcie.

Najciekawsze momenty:

  • Ponad 1 000 000 łącznych obejrzeń na platformach społecznościowych The Tank Museum i World of Tanks
  • 34 400 obejrzeń na żywo na platformach społecznościowych The Tank Museum i World of Tanks
  • 2 500 000 osób, które zapoznały się z The Tank Museum
  • 7 muzeów czołgów na całym świecie
  • 4000 wirtualnych jednostek Tiger 131 i 6000 kamuflaży Tankfest Online sprzedanych w celu wsparcia The Tank Museum
  • 10 000 Graczy WoT, którzy wzięli udział w wydarzeniu charytatywnym Tankfest Online
Ogromnie się ucieszyliśmy, że w tym roku, pomimo wyzwań, jakie postawił przed nami Covid 19, [Tankfest] nas nie zawiódł. Z pomocą naszych przyjaciół z World of Tanks nie tylko mogliśmy podtrzymać tradycje Tankfest, podzielić się naszymi zbiorami i wiedzą, ale także zebrać bardzo potrzebne fundusze, które ogromnie pomogą muzeum w jego działalności!
Dyrektor The Tank Museum, Richard Smith
0 0 votes
Oceń wpis:
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze