Przepustka WŻN: Zestawy z ekskluzywną treścią!

W samym sercu miejskiej dżungli, tam, gdzie cienie odgrywają swoją nocną symfonię, nieustraszona reporterka April O’Neil rusza na kolejną dziennikarską wyprawę przez pulsujące ulice.

W oświetlonych mdłym światłem uliczkach April wyczuwa ruch powietrza – niemożliwe do pomylenia z czymkolwiek innym sylwetki Bebopa i Rocksteady’ego wyłaniają się z mroku.

Wyostrzając swoje reporterskie instynkty jest gotowa, by rozwiązać tę rozwijającą się z każdym podstępnym krokiem historię. Są już bardzo blisko, a tej nocy ulice będą sceną nowego rozdziału odwiecznej sagi…

 

 

 

 

 

 

 

Alarm: Przygody Bebopa, Rocksteady’ego i April czekają!

Zestawy Wojowniczych Żółwi Ninja będą dostępne od 6 marca 2024 o 04:00 (CET) do 5 czerwca 2024 o 02:30 (CEST)

„O rany! Rozpoznaję ich – to te typki – Bebop i Rocksteady! Są coraz bliżej. No proszę, i nie są sami; jadą w jakimś dziwacznym czołgu! Jest podobny do XST-II , ale jest w nim coś odmiennego – nigdy wcześniej czegoś takiego nie widziałam!

Łańcuchy, rakiety, szpikulce – to nie jest zwykły czołg, to jakiś chaos na kołach! Współczuję każdemu, kto trafi na to ohydztwo!”

 

”No ludziska, dzieje się – gdy ich spotkacie, wyłapiecie echa ich głosów w bitwie, tak, jak ja to robię właśnie teraz, dodając coś unikalnego do tego chaosu bojowego!

Oj, wyglądają na naprawdę wkurzonych! Co teraz będzie?! Trzymajcie rękę na pulsie, będzie się działo!”

 

 

Zestaw Bum! Bebop i Rockstedy znowu uderzają za 65,30 PLN

 • Styl 3D:Krążownik Stóp
 • +50% do kredytów zdobywanych w bitwie na 1 godz.
 • 10×Misje 5x PD

Zestaw Bebop i Rockstedy zjazd awanturników za 74,66 PLN

 • Członek załogi: Bebop
 • Członek załogi: Rocksteady
 • 6 naklejek Bebop i Rocksteady

Ocal April, by zdobyć żółwiastyczny, progresywny styl 2D i inne nagrody!

Zestawy Wojowniczych Żółwi Ninja będą dostępne od 6 marca 2024 o 04:00 (CET) do 5 czerwca 2024 o 02:30 (CEST)

Pora ruszać jak najszybciej na ratunek April! Działajcie teraz i zdobądźcie zestaw Ocalić April, co nie tylko wyciągnie ją z opresji, ale również przyniesie Wam mnóstwo cennych elementów do Waszych arsenałów!

Ten zestaw daje dostęp do serii misji, za których nagrody to m.in. April O’Neil jako załogantka z atutem zerowym Braterstwo broni, unikalną ścieżką głosową i wystarczającą liczbą PD załogi na dwa dodatkowe atuty.

Zestaw zawiera też niesamowity progresywny styl 2D Żółwia moc. Nasyćcie swoje oczy tym żółwiastycznym okazem piękna, przygotowując się do bitwy!

Progresywny styl 2D: Żółwia moc!

+5 zdjęć

Ratując April, zdobędziecie też:

 • 500 obligacji
 • 1000 punktów Przepustki bitewnej
 • 3 książeczki szkoleniowe dla każdej nacji
 •  Podręcznik uniwersalny
 • Osobisty podręcznik szkoleniowy

Serię misji będzie można kupić do zakończenia wydarzenia.

 • Seria misji: Ocalić April! Posiłki
 • Progresywny styl 2D: Moc Żółwi!, Poziom 1

SZCZEGÓŁY

Łapcie ten niesamowity zestaw zawierający styl 3D w tematyce Bebopa i Rocksteady’ego dla ST-II z łańcuchami, rakietami i kolcami! Z pewnością zasieje strach w sercach rywali. Ale to nie wszystko. Otrzymacie też 5 rezerw osobistych +50% kredytów przez 1 godzinę i 10 misji 5× PD zdobywanych w bitwie. No to kto ma ochotę na zupę żółwiową?

©2024 Viacom Overseas Holdings C.V. All Rights Reserved.

Cena zawiera VAT i odpowiedni podatek od sprzedaży. Cena końcowa może się nieznacznie różnić w zależności od metody płatności. Aby zobaczyć ostateczną cenę, kliknij przycisk pożądanej metody płatności. Sprawdź dokumenty prawne, by poznać więcej szczegółów. Wargaming Group Limited jest sprzedawcą internetowym zarejestrowanym pod adresem 105, Agion Omologiton Avenue, Nikozja 1080, Cypr

ź: WoT