Przepustka bitewna: sezon X

Sezon X Przepustki bitewnej to znaczące wiosenne wydarzenie w grze, trwające od 1 marca, 07:30 CET (UTC+1) do 31 maja 2023.

Wiosna to odrodzenie i wzrastanie, więc Sezon X też taki będzie: wprowadzamy nowe pojazdy podstawowe i style progresywne dla nich, nową drużynę bohaterów na pustynnej misji, więcej żetonów do zgarnięcia, więcej rzadkich pojazdów-nagród do wyboru i premierowe elementy wyposażenia do zdobycia. Ruszajmy w drogę – przygoda czeka!

Dowolna kolejność wypełniania rozdziałów

Interaktywne zdjęcia na oficjalnej stronie WG

1

Zasady działania Sezonu X Przepustki bitewnej są Wam znane. Rozpocznijcie od dowolnego rozdziału, przenoście się między nimi, jeśli chcecie, i wracajcie później bez utraty postępów. Ukończcie każdy rozdział, aby skompletować wszystkie style progresywne, otrzymać doświadczonych i barwnych członków załogi, a także mieć okazję do wydania swoich punktów Przepustki bitewnej na wspaniałe nagrody w dodatku do tych, które otrzymujecie za kolejne etapy.

SZCZEGÓŁY

Zdobądźcie unikatowe style progresywne

Interaktywne zdjęcia na oficjalnej stronie WG

2

3

4

Zbierzcie kolekcję i poznajcie opowieść

Sezon X Przepustki bitewnej ma bogatą fabułę – opowiada o trójce wspaniałych dowódców, którzy poszukują starożytnego i cennego przedmiotu w dalekiej krainie nieskończonych piasków i palącego słońca. Opowieść ta zawarta jest w opisach różnych przedmiotów pamiątkowych zbieranych w ramach nagród podstawowych i ulepszonych. Przedmioty te są elementami kolekcji, która zostanie wprowadzona w środku sezonu. Podczas gromadzenia kolekcji możecie zdobyć do trzech dodatkowych żetonów i unikatową naklejkę.

Interaktywne zdjęcia na oficjalnej stronie WG

5

Korzystajcie z podstawowych i ulepszonych nagród

Każda wspaniała przygoda wiąże się z rewelacyjnym skarbem. W Sezonie X Przepustki bitewnej znajdziecie olśniewające łupy, w tym obligacje, kredyty, rezerwy osobiste, dni konta premium WoT, wyposażenie i o wiele więcej.

Nagrody podstawowe

6

Nagrody ulepszone

7

Przedmioty za żetony

Żetony to specjalna waluta nagród używana wyłącznie w Przepustce bitewnej. Zbiera się je przez cały rok we wszystkich sezonach Przepustki bitewnej, w których bierzecie udział w 2023 roku. W Sezonie X możecie zdobyć do 21 żetonów za postępy (12 jako nagrody podstawowe i 9 jako nagrody ulepszone), plus do 3 dodatkowych żetonów za zbieranie elementów kolekcji. Żetony można wydawać w dziale Przedmioty za żetony sklepu w grze, zyskując cenne przedmioty, takie jak wyposażenie z nagród (w tym długo oczekiwane Wzmocnienie z nagród) czy rzadkie pojazdy IX poziomu. Do tej ostatniej kategorii należy stara ekipa plus dwie warte uwagi nowości: BZ-58-2, chiński czołg ciężki przełamujący, i KPz 3 Projekt 07 HK, niemiecki snajperski niszczyciel czołgów z trybem ostrzału.

8

9

10

11

12

13

14

15

16

DODATKOWE NAGRODY DO ZDOBYCIA!

Po ukończeniu wszystkich trzech głównych rozdziałów Sezonu X otrzymacie dostęp do działu Nagrody w sklepie w grze. Możecie tam wydawać punkty Przepustki bitewnej na obligacje, style progresywne i członków załogi z poprzednich sezonów (w tym Sezonu VII i Sezonu IX).

Sekcja Nagrody w sklepie w grze będzie dostępna do 31 maja 2023.

JAK ZDOBYĆ ULEPSZONĄ PRZEPUSTKĘ

Ulepszoną przepustkę na dowolny rozdział Sezonu X możecie zdobyć za 2500 złota na ekranie Przepustki bitewnej w garażu lub w sklepie w grze, a także w ramach specjalnego zestawu w Sklepie premium. Ulepszoną przepustkę można kupić na więcej niż jeden rozdział jednocześnie. Aby nie stracić nagród, koniecznie wróćcie do zapauzowanych rozdziałów!

Dowódcy, czas na eksplorację!
ź: WoT
5 1 vote
Oceń wpis:
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze