Przepustka bitewna: Sezon X – odpowiadamy na pytania

Pierwszy pełny sezon Przepustki bitewnej w 2023 roku jest już z nami!

Sezon X wprowadza nowe progresywne style 3D dla pojazdów XRinoceronteXMaus oraz XUDES 15/16, mnóstwo innych cennych nagród oraz sposobność na uzyskanie BZ-58-2, KPz 3 Projekt 07 HK i innych pojazdów IX poziomu!

Zapoznajcie się z poniższą listą często zadawanych pytań i dowiedzcie się, jak możecie dołączyć do walki i zdobyć góry fantastycznych nagród.

Czym jest Przepustka bitewna?

Przepustka bitewna to sezonowe wydarzenie w grze, w którym zdobywacie punkty postępu w bitwach losowych i wypełniacie kolejne etapy.

W miarę wypełniania etapów będziecie zdobywać cenne nagrody, jak np. unikalnych członków załogi, naklejki, dni konta premium WoT, obligacje, kredyty, rezerwy osobiste, dyrektywy, fragmenty schematów, podręczniki dla załogi, miejsca w garażu, żetony oraz wyposażenie standardowe i z nagród.

SEZON X: PRZEWODNIK PO WYDARZENIU

Jak wziąć udział?

Przejdźcie do menu wyboru rozdziału i zdecydujcie, na których nagrodach zależy Wam najbardziej. Następnie przejdźcie do menu tego rozdziału i kliknijcie przycisk „Aktywuj rozdział”. Potem po prostu oddajcie się grze, wypełniajcie etapy i zbierajcie nagrody!

W tym samym menu rozdziału będziecie mieli również możliwość zakupu ulepszonej przepustki. Dzięki tej przepustce za te same działania otrzymacie znacznie więcej dodatkowych nagród. Gracze, którzy chcą otrzymać nagrody natychmiast, będą mogli zakupić dodatkowe etapy postępów, co pozwoli im zebrać wszystkie nagrody na początku sezonu. Opcja ta jest dostępna dla graczy, którzy zakupią ulepszoną Przepustkę bitewną.

Interaktywna grafika na oficjalnej stronie WoT

1

Czym Sezon X różni się od poprzednich?

Podstawowe mechaniki Przepustki bitewnej w X Sezonie pozostaną bez zmian. Pojawi się jednak kilka nowych funkcji:

  • Za żetony Przepustki bitewnej będziecie mogli kupić dwa nowe pojazdy (BZ-58-2 i KPz 3 Projekt 07 HK), a Wzmocnienie z nagród znajduje się pośród nagród za poczynione postępy i za żetony.
  • Wszystkiego o przygodach naszej nowej trójki bohaterskich czołgistów dowiecie się z opisów nagród za etapy i rozdziały sezonu. Style, naklejki, medale i członkowie załogi tworzą Kolekcję (element, który zostanie wprowadzony później w sezonie). W zależności od zebranej liczby elementów kolekcji, w X sezonie można zdobyć do 3 dodatkowych żetonów.
  • Style i członkowie załogi z sezonów VII i IX będą dostępne w sekcji nagród w sklepie gry.

Zobaczcie nasz film z premiery X Sezonu Przepustki bitewnej, aby zapoznać się z ogólnym zarysem sezonu:

Czy w Sezonie X pojawi się rozdział tymczasowy?

Kwestia rozdziału tymczasowego jest nadal rozstrzygana i zapadnięcie decyzji o jego uruchomieniu jeszcze chwile potrwa. Na chwilę obecną nie mamy jednak planów ogłoszenia rozdziału tymczasowego rozdziału dla X sezonu.

Kiedy jest ostatni dzień na wydanie moich punktów Przepustki bitewnej?

Na wydanie punktów Przepustki bitewnej macie czas do 30 maja, czyli do końca sezonu. Wszystkie niewydane punkty Przepustki bitewnej zostaną utracone.

Jak mogę wykorzystać swoje żetony?

Żetony można wydać w dziale Sklepu za żetony w grze lub zachować je i wydać później w kolejnym sezonie Przepustki bitewnej w 2023 roku. Żetony kumulują się w ciągu roku, a wśród dostępnych za nie przedmiotów znajdują się pojazdy premium, wyposażenie z nagród, obligacje i rezerwy osobiste.

Za żetony dostępnych jest teraz dziewięć rzadkich pojazdów IX poziomu. Tymi nowymi znakomitościami są BZ-58-2 i KPz 3 Projekt 07 HK, które są wyposażone w standardowe duże zestawy naprawcze (rodzaju „bez ograniczeń”).

8

9

10

11

12

13

14

15

16

Zauważcie, że koszt KPz 3 Projekt 07 HK wynosi 27 żetonów. Zbierając kolekcję, zdobędziecie 3 dodatkowe żetony, oprócz 21, które są nagrodami za postępy. To już znacznie przybliży Was do uzyskania pojazdu. Oszczędzajcie żetony, a będziecie mogli zgarnąć niszczyciela czołgów wkrótce po rozpoczęciu kolejnego sezonu.

Ile żetonów mogę zdobyć w tym sezonie?

W X sezonie, można otrzymać do 21 żetonów Przepustki bitewnej (12 z nagród podstawowych oraz 9 z nagród ulepszonych), a dodatkowo do 3 żetonów za skompletowanie elementów kolekcji (Kolekcje będą stałym elementem każdego sezonu w 2023 roku).

Czy moje postępy w Przepustce bitewnej są śledzone, nawet jeśli nie kupię jej od razu?

Tak, ale aby odebrać nagrody, musicie aktywować rozdział przed końcem sezonu.

Jeśli posiadam już styl 3D niższego poziomu z poprzedniego sezonu, to czy mogę jeszcze dokupić kolejne jego szczeble aż do poziomu IV?

Tak, używając złota. Proszę sprawdzić ceny w kliencie gry.

Macie pytania? Udajcie się na forum lub kanał Discord, gdzie nasz zespół chętnie Wam pomoże.

ź: WoT

0 0 votes
Oceń wpis:
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze