Przepustka bitewna: sezon VI

Przepustka bitewna powróciła i jest to Wasza ostatnia szansa w tym roku, aby zdobyć mnóstwo fajnych nagród podstawowych i jeszcze cenniejszych ulepszonych!

Szósty sezon, trwający od 6 września 2021 roku o godzinie 07:00 CEST (UTC+2) do 8 grudnia 2021 roku o godzinie 01:30 CET (UTC+1), składa się z trzech rozdziałów. Nie przegapcie szansy – wskakujcie z powrotem i chwytajcie nowiusieńkie style progresywne, wyposażenie z nagród, unikalnych członków załogi i inne łupy. Ponadto, ten sezon to ostatnia okazja, aby otrzymać żetony Przepustki bitewnej i wymienić je na rzadkie pojazdy IX poziomu. Korzystajcie z sezonu i dokonajcie ostatniego wysiłku, aby zdobyć niesamowite pojazdy i inne nagrody!

W nowym sezonie są dostępne trzy nowiuteńkie style progresywne dla trzech pojazdów podstawowych. Możecie otrzymać te unikalne skórki za darmo jako nagrody podstawowe i ulepszać je od I do IV poziomu, zbierając punkty Przepustki bitewnej i osiągając określone poziomy postępu.

Interaktywne obrazy na oficjalnej stronie WoT

1

2

3

W każdym rozdziale tego sezonu czekają na Was góry nagród podstawowych, a także mnóstwo nagród ulepszonych. Oprócz trzech stylów progresywnych możecie zdobyć cztery sztuki dowolnego istniejącego wyposażenia z nagród, do trzech spersonalizowanych członków załogi, sporo narodowych fragmentów (z możliwością wyboru nacji) i nie tylko. Sprawdźcie sami.

Nagrody podstawowe

4

Nagrody ulepszone

5

7

JAK ZDOBYĆ ULEPSZONĄ PRZEPUSTKĘ

Ulepszona przepustka jest dostępna za 2500 szt. złota za każdy rozdział tego sezonu na ekranie Przepustki bitewnej w Waszym garażu lub w sklepie w grze, albo jako element zestawu specjalnego. Ulepszoną przepustkę dla jednego z rozdziałów możecie kupić jedynie w miarę postępów w aktywności i ich stopniowego wypełniania. Nie możecie kupić ulepszonej przepustki dla dwóch lub trzech rozdziałów naraz, ani dla kolejnego rozdziału do momentu ukończenia poprzedniego.

Chcecie zaoszczędzić trochę złota i od razu zapewnić sobie dostęp do wszystkich nagród podstawowych i ulepszonych? Żaden problem! Przyjrzyjcie się dwóm zestawom specjalnym Przepustki bitewnej dostępnym za prawdziwe pieniądze. Zawierają one ulepszoną przepustkę dla wszystkich trzech rozdziałów, dzięki czemu możecie maksymalnie wykorzystać szósty sezon. Drugi zestaw zawiera również misję specjalną, która zapewni Wam złoto.

Dowódcy, do boju!
Ruszajcie na pole bitwy, atakujcie przeciwnika, chwalcie się swoimi umiejętnościami pancernymi i zdobywajcie góry słodkich nagród w VI sezonie Przepustki bitewnej!
ź: WoT
4.1 9 votes
Oceń wpis:
1 komentarz
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze