Przepustka bitewna: edycja specjalna

Diamentowy przekręt.

Od 11 stycznia o 06:00 CET do 25 stycznia o 04:30 CET (UTC+1)

Na 14 dni, od 11 do 25 stycznia, stańcie się częścią skomplikowanego planu z udziałem pięciu znanych postaci ze słynnego filmu „Przekręt”, zestawu pamiątkowych elementów personalizacji, mnóstwa innych kosztowności i specjalnie podkręconą furę Nomad (ma statystyki jak Charioteer), którą na pewno doceni każdy prawdziwy koneser czołgów.

AKCJA.

Chłopaki: Potrzebujemy siana z powodów, których nie chcemy ujawniać. I mamy spersonalizowanego Nomada. Rzadka okazja. Kupcie go od nas, żebyśmy mieli potrzebną gotówkę. Wystarczy nam 3500 depozytu, żebyście mogli wejść do wyścigu o Nomada. Potem właściwa cena fury będzie zależeć już od was: macie dwa tygodnie, żeby ją dopaść – i zrobić sobie kilku wrogów. Uczciwa oferta. Zgódźcie się!

FURA.

Do wzięcia: stalowy potwór, wasza wędrowna rezydencja! Nomad! Przebieg: 4000. Jak nowy. Pełna historia służby (poczekajcie, aż ją usłyszycie!). Trzech właścicieli (trzecim jesteśmy my). „Oryginalny” wygląd. Blachy z „projektami artystycznymi” na zamówienie. Można się potargować, warunki do negocjacji. Umawiamy się na oglądanie. Przejażdżka na pewno się wam spodoba!

Interaktywna wersja z opisem na oficjalnej stronie wydarzenia

ZAŁOGA.

Turek i Tommy
Choć Turek ma śmieszne imię jak na Anglika, to jest jak najbardziej poważnym gościem. Promotor bokserski, właściciel salonu z maszynami hazardowymi, wszechstronny człowiek do zadań dyskretnych – jest głosem rozsądku w sytuacji, gdy sprawy przybierają zły obrót. Uzbrojony w umiejętności negocjacyjne i typowo angielskie, ironiczne poczcie humoru Turek ma plan – i kilka ostrych słów – na każdą sytuację.

Jego ksywka pochodzi od broni – a NIE tancerza baletowego. Tommy to kombinator, z którym lepiej nie zadzierać. Ten koneser przyczep kempingowych i miłośnik piesów jest zawsze w odpowiednim miejscu, ale w złym czasie. Albo w złym miejscu, ale w odpowiednim czasie. Tak czy inaczej, ma to, czego potrzeba, by rządzić na polu bitwy. Przynajmniej tak mu się wydaje.

Franky Cztery Palce
Cztery palce. Tak, cztery, nie pięć. Ten profesjonalny gangster i amator diamentów znany ze swojej słabości do hazardu stracił swój palec w wyniku nieporozumienia związanego z długami. Ale to nie powstrzymało go od pociągania za spust. Uprzejmy, oczytany i z nienagannym poczuciem stylu Franky Cztery Palce to przestępczy ekspert.

Borys „Brzytwa” Jurinow
Borys Brzytwa, tudzież Kuloodporny, tudzież Borys Rzeźnik. Wystarczająco przerażające? Te przezwiska niewzruszonego handlarza bronią powinny Wam powiedzieć wszystko, co trzeba o nim wiedzieć. Przeszłość Borysa jako tajnego agenta pozostaje tajemnicą, ale dość powiedzieć, że zmieniła go w wyrachowanego, opanowanego i bardzo kompetentnego człowieka. Lepiej nie stać się przyczynkiem do jego następnej ksywki.

Kulozębny Tony

„Kula” i „ząb” to dwa słowa, które raczej nie idą w parze. Ale Kulozębny Tony to człowiek, który nie gra konwencjonalnie. To człowiek, którego postrzelono sześć razy pozłacanymi kulami i który kazał sobie potem przerobić te kule na złote zęby – i stąd ksywka. Ten doświadczony łowca nagród ze skłonnościami do ekstremalnej przemocy w napiętych sytuacjach roztacza wokół siebie niemal złowrogą aurę spokoju. Metody Tony’ego może nie bywają subtelne, ale zdecydowanie warto wierzyć w ich skuteczność.

ŁUP.

Oto co możecie zyskać na układach z tymi szacownymi dżentelmenami. Zwróćcie uwagę, że współpraca ma dwa poziomy.

Nagrody podstawowe

414888509 6982019648585036 4867238290412484195 n

Nagrody ulepszone

415033474 855557822922419 8416679730699322571 n

ZESTAWY.

Wasi partnerzy mają jeszcze więcej ekscytujących fantów poza podstawową, a nawet ulepszoną współpracą. Zobaczcie, co mają do zaoferowania!
Każdy zestaw można kupić do trzech razy na konto.
414937309 287247450599816 6079122918971680923 n

ROBOTA NA BOKU.

Ekipa z „Przekrętu” to doświadczeni zawodowcy robiący równolegle na kilku frontach. Dołącz do innych przedsiębiorczych aktywności, które prowadzą! To wszystko uczciwy biznes.

TM & © 2024 Columbia Pictures Industries, Inc. All Rights Reserved.

 

ź: WoT
2.3 4 votes
Oceń wpis:
13 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze
Jisaburo Ozawa

WG jak żyd – sprzedaje za gotówkę frajerom czołg z drzewka.

ybsone

dzień bez antysemityzmu dniem sytraconym?

Jisaburo Ozawa

Antysemitą jest ten kogo nie lubią żydzi a nie ten kto nie lubi żydów.

ybsone

foliarz prawda?
„antysemityzm [gr.-łac.], wynikająca z różnego rodzaju uprzedzeń postawa niechęci, wrogości wobec Żydów i osób pochodzenia żydowskiego; prześladowania i dyskryminacja Żydów jako grupy wyznaniowej, etnicznej lub rasowej oraz poglądy uzasadniające takie działania. „

Edytowany 2 miesięcy temu przez ybsone
Jisaburo Ozawa

„Polska w cieniu żydostwa” nie jest jak widać tylko tytułem książki.

ybsone

Jaki szur tacy „bohaterowie”

„Polska w cieniu żydostwa. Wielcy Polacy o ŻydachAutor: Jacek Międlar”

„Antysemita Jacek Międlar został wyrzucony ze Stowarzyszenia Dziennikarzy Polskich. Wcześniej dostał legitymację, bo zarząd kierował się „wolnością słowa”, a były ksiądz nie ma wyroków za rasistowskie wypowiedzi. ”

„Jacek Międlar został prawomocnie skazany za nawoływanie do nienawiści. Sąd wymierzył mu rok ograniczenia wolności z koniecznością świadczenia prac społecznych. Jego uniewinnienia chciała prokuratura, która wcześniej umorzyła śledztwo w jego sprawie.”

Jisaburo Ozawa

Wesołe towarzystwo żyda Epstaina na jego wyspie też walczyło z antysemityzmem mordując i gwałcąc nieletnich. Smacznego.

ybsone

podaj współrzędne tej „wyspy”. Czy ta „wyspa” jest teraz z tobą w pokoju?

Jisaburo Ozawa

Tak kochasz żydów czy sam nim jesteś?

ybsone

tak nienawidzę faszystów takich jak ty i inne hajlujące bosaki.

Jisaburo Ozawa

Ale ty jesteś głupi jak lewy but ze śmietnika. Nienawiść zalewa ci mózg. Wydaje ci się że walczysz z mitycznym faszyzmem samemu siejąc nienawiść.

ybsone

antysemita pitolący o „mitycznym” faszyźmie. Niezły fikołek…

pikawka

W filmie „Snatch” w pierwszej scenie oglądamy skok na żydowskiego jubilera, a rabusie są przebrani za ortodoksyjnych Żydów.
Zamiast grać w czołgi, obejrzyj przynajmniej początek, Ozawa – zrobi ci się naprawdę miło, nareszcie to my „ich’ kroimy, a nie „oni” nas 🙂