Przełęcz: zmiany w rozgrywce

Nowe zmiany na mapie.

Minimapa:Mountain Pass minimapObszar zmian:Mountain Pass location of changes

Przełęcz została dopasowana pod względem bilansowania, przyjrzeliśmy się zwłaszcza zaletom dolnej (południowej) bazy. Co więcej, przeprojektowaliśmy kilka dolnych pozycji, by poprawić ogólną rozgrywkę na mapie.

Ponieważ trudno było zaatakować ten obszar ze względu na dużą ilość krzaków, znacząco zmniejszyliśmy ich liczbę. Dodatkowo, wzgórze nieopodal rzeki zostało spłaszczone i poszerzone, by przesunąć punkty odradzania się w tym obszarze, poprawiając ogólne czasy dostępu na mapie. Możliwość zaatakowania tej bazy z obszaru lodowca została poprawiona dzięki przeprojektowaniu stoku, co umożliwiło bardziej różnorodne możliwości taktyczne.

 

Umieszczenie skały nieopodal głównego punktu bitwy zostało zmienione, by otworzyć dodatkowe linie obserwacji i ostrzału dla manewrów drużyny południowej.

Pozycja, która poprzednio dawała bazie północnej dogodne linie ostrzału w kierunku lodowca – coś, czego nie było w bazie południowej – została zablokowana. Od czasu do czasu to miejsce stawało się potencjalną pułapką, co wymagało poprawek.

Wysokość wzgórza w tym obszarze została nieznacznie poprawiona, by zagwarantować porównywalne możliwości.

 

3.6 10 votes
Oceń wpis:
4 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze
witoldk65

kurde a miały być zjazdy przy moście
https://www.dom1n.com/newsy/supertest-mapa-przelecz/

2 – Dodano możliwość zjazdu bez otrzymywania uszkodzeń w pobliżu mostu.

Edytowany 10 dni temu przez witoldk65
Grytek1

Dwa razy obiecać, to jak raz dotrzymać!

Jisaburo Ozawa

Zamiast wyjebać tą wodę z urwiskiem i spłaszczyć górę na przeciwko to bawią się w kolejny rebalans, balansu rebalansu który za rok będą balansować. Jebać WG!

Edytowany 10 dni temu przez Jisaburo Ozawa
Sinecode

Czyli co, kosmetyka na lodowcu i wokół górnej bazy? Na lodowcu widzę że porobili przestrzały lepsze, czyli klepanie się na odległość, bardzo dobrze, tego trzeba było w tych tunelach… Wokół górnej bazy wycięli krzaki to teraz na CW nie będzie kamperiady takiej bo wystarczyła jedna prawidłowo ustawiona Manticore’a z TD-kami i kampa na całego. Co i tak nie zmienia faktu że ta mapa jest wybitnie okrutna i nieprzemyślana.