Przedstawiamy: Kolekcje

Wprowadzamy nową funkcję gry o nazwie kolekcje. 

Za jej sprawą Wasze ukontentowanie z gry w sezonach Przepustki bitewnej wzrośnie, a zanurzenie w atmosferze sezonu i jego otoczce fabularnej będzie głębsze. Kolekcje zapewnią Wam również natychmiastowe nagrody premiowe i posłużą jako pamiątki Waszych wyczynów na polach bitwy.

Pierwsza kolekcja pojawi się podczas X sezonu Przepustki bitewnej, a sezony XI i XII również będą miały swoje kolekcje. Dostęp do nich będzie można uzyskać z ekranu Przepustki bitewnej.

Ekran kolekcji zostanie dodany w aktualizacji 1.20.1. Znajdą się na nim wszystkie elementy kolekcji i przyznane zostaną wszelkie dodatkowe żetony, które zdobyliście do tego czasu.

Kolekcja sezonu X Przepustki bitewnej

Kolekcja X sezonu powstała w oparciu o dzienniki bojowe bohaterów, w których znajdziemy notatki, odręczne szkice i fotografie. Dzięki tym elementom kolekcji dowiecie się więcej o pochodzeniu bohaterów i ich przygodach w odległych krainach.

1

Przez cały X sezon zdobywanie pewnych nagród etapu (zarówno podstawowych, jak i ulepszonych) zwiększa Wasze postępy w kolekcji. Rzeczone nagrody to:

  • style 2D
  • ukończone style progresywne
  • naklejki
  • członkowie załogi
  • medal.

W miarę czynienia postępów w kolekcji, zostaniecie nagradzani elementami, które stanowią nagrody fabularne, nadające głębi fabule X sezonu. Należą do nich:

  • rzeczy osobiste każdego bohatera
  • szczegółowe opisy każdego stylu progresywnego
  • dossier bohaterów
  • tajna korespondencja i zdjęcia.

Kolekcja X sezonu: dodatkowe nagrody

Na kolekcję X sezonu składa się 13 elementów. Osiągnięcie określonej liczby elementów kolekcji zapewni Wam dodatkowe nagrody:

Naklejka Oda do pancerza

Tym samym ukończenie sezonu X z ulepszoną przepustką zapewni Wam 3 dodatkowe żetony poza 21 żetonami z nagród postępu, co umożliwi Wam zakup pierwszego z dwóch nowych pojazdów-nagród IX poziomu IXBZ-58-2.

Ukończenie sezonu X zapewnia Wam 10 elementów kolekcji, a kolejne 3 elementy możecie zdobyć dzięki ulepszonej przepustce. Jeśli nie uda Wam się ukończyć kolekcji w bieżącym sezonie, będziecie mogli nadal to zrobić w kolejnych. Pamiętajcie jednak, że dodatkowe żetony są przyznawane tylko za zebranie elementów kolekcji w przypisanym im sezonie.

Mamy nadzieje, że nowe kolekcje przypadną Wam do gustu.

Niechaj każda Wasza przygoda będzie warta zapamiętania, Dowódcy!

ź: WoT

1 1 vote
Oceń wpis:
6 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze
Jisaburo Ozawa

Jak zwykle skupiają się na nic nie znaczącym gównie a w tym czasie poziom graczy przebił płaszcz, minął jądro ziemi i dochodzi do Chin Ludowych. W każdej bitwie 3/4 składu to kompletni kretyni z WR 30-45% których jedyną umiejętnością jest doczłapać się do pierwszego krzaka i w skupieniu robić stolca.

vandallo87

Czekaj, stop. Przy setkach tematów, za które można i trzeba winić deweloperów, które zawalili koszmarnie, Ty masz im za złe jedną z niewielu rzeczy, na które akurat nie mają wpływu, czyli poziom graczy, czy coś źle rozumiem?

Tommy_Gun

WG ma wpływ (niewielki, ale ma) na poziom umiejętności graczy. Obecnie do wyższych tierów można dojść wręcz za szybko. Kiedyś spędzało się troszkę czasu na 4 – 5 – 6 – i taki gracz czegoś się tam nauczył. Dzisiaj w miarę nowy gracz ląduje dość szybko na 8-kach. 10 tier można spokojnie odblokować i nawet żadnego perka nie mieć na załodze. WG mogło by to naprawić… no ale no właśnie. Hajs by im się nie zgadzał.

Edytowany 1 miesiąc temu przez Tommy_Gun
Jisaburo Ozawa

Reklamy wota wylewają się z każdej dziury a to oznacza masowy dzienny napływ tysięcy graczy. Widać to na randomach jak stoją w nowych gówno wartych premkach które właśnie zakupili, jednocześnie widzimy skutki rozdawania schematów na prawo i lewo co skutkuje kompletnymi kretynami na dychach. Rok temu nie miałem w drużynce 50% składu z WR 30-40%!!! Teraz tak. Jak jest aż 5 graczy z WR powyżej 50% to można świętować bo to się staje wyjątkiem. WG postawiło na maksymalizacje zysków kosztem rozgrywki. Za rok będzie po 90% graczy z WR 20-40% a bitwy będą się kończyć po 15 minutach remisami. Zadowolony?

vandallo87

Niezadowolony, bo to matematycznie niemożliwe. Jeśli twierdzisz, że część graczy ma 20% WR to z kolei inni powinni mieć 80%. Wybacz, sam pluję na niezbalansowany MM względem rozkładu czołgów i braku doboru graczy względem umiejętności, ale taki układ składów drużyn jak przedstawiasz może się przytrafić jedynie sporadycznie, nie kupuję tego, że tak Cię gra krzywdzi. Też w nią gram.

Jisaburo Ozawa

Wiecie jak WG wali w dupę graczy w takiej kwestii jak mapy? Na konsolowym wocie jest 15 nowych map randomowych które nigdy nie były na pc, jednocześnie konsolowcy są pozbawiani map które są na pc ale też mają dostęp do map które zostały usunięte z pc przed 2018 rokiem. Tak się bawią te kurwy z WG.