program rekrutacyjny 2.0: regulamin

Pełny regulamin Programu Rekrutacyjnego 2.0 jest już dostępny.

Zaproszenia

Przycisk zapewniający dostęp do programu rekrutacyjnego będzie umieszczony w garażu, w lewym dolnym rogu. Kliknięcie go przeniesie Was do interfejsu programu.

Zaproszenie do uczestnictwa w programie rekrutacyjnym można wysłać potencjalnemu rekrutowi na dwa sposoby:

 • przez wysłanie wygenerowanego odnośnika za pomocą czatu, poczty e-mail itp.
 • przez media społecznościowe.

Kliknięcie w link przeniesie potencjalnego rekruta na stronę z zaproszeniem, gdzie będzie on mógł stworzyć nowe konto lub zalogować się na portalu. Konto gracza jest sprawdzone, by się upewnić, czy może zostać rekrutem. Jeśli rekrut zostanie sprawdzony pomyślnie, musi potwierdzić swój udział w programie rekrutacyjnym u gracza, który przesłał mu odnośnik (wprowadzenie nazwy gracza zapraszającego jest obowiązkowe).

Czy mogę zostać dowódcą/rekrutem?

Każdy gracz, który rozegrał 1 000 lub więcej bitew w grze może zostać dowódcą i zapraszać rekrutów.

Zaprosić można maksymalnie dwóch rekrutów co cztery miesiące. Po upłynięciu czterech miesięcy rozpoczyna się nowy okres i dowódca może zaprosić dwóch nowych rekrutów.

Dowódca może Cię zrekrutować, jeśli spełniony jest jeden z poniższych warunków:

 • Dopiero zaczynasz grę w World of Tanks lub masz mniej niż 200 bitew.
 • Nie grałeś przez ostatnie 60 dni.

Rekrut powinien skorzystać z odnośnika z zaproszeniem wysłanego przez dowódcę i dołączyć do programu rekrutacyjnego. Gdy to się stanie, dowódca otrzyma dostęp do karty rekruta w odpowiednim oknie.

Wypełnianie kampanii rekrutacyjnej

Program rekrutacyjny 2.0 będzie się składał z trzech następujących po sobie etapów. Aby wypełnić każdy z nich, dowódca i jego rekruci muszą współpracować i zdobyć 500 punktów rekrutacyjnych, wypełniając specjalne misje w bitwach losowych. Ogółem we wszystkich trzech etapach należy zdobyć 1500 punktów rekrutacyjnych.

Punkty rekrutacyjne zdobywa się za określone działania w bitwie. Warunki zdobywania punktów rekrutacyjnych są wyświetlane w interfejsie „Sposoby zdobywania punktów rekrutacyjnych”. Możliwe warunki to:

 • Zadanie uszkodzeń, w tym asystowanych, które przekraczają pulę PW własnego pojazdu (dostępne tylko dla rekrutów).
 • Zwycięstwo (dostępne tylko dla rekrutów).
 • Zdobycie nagród z wybranej listy (dostępne tylko dla rekrutów).
 • Zadanie określonej ilości uszkodzeń podczas gry w plutonie rekruta i dowódcy.

Niektóre z misji dla rekrutów można wypełniać niezależnie, a inne są dostępne wyłącznie podczas gry w plutonie z dowódcą, gdyż punkty rekrutacyjne są współdzielone w jednej „skarbonce”. W przypadku misji plutonowych postępy będą szybsze, gdyż zadania indywidualne i plutonowe można wypełniać jednocześnie. Dowódca nie ma misji indywidualnych, ale może pomagać rekrutowi, grając razem z nim.

Grając jako pluton ze swoim rekrutem, dowódca otrzyma 50% więcej kredytów i PD za bitwę, a rekrut otrzyma 100% więcej PD i kredytów. Jeśli rekrut gra sam, również otrzymuje premię – 50% więcej PD i kredytów.

Zakończenie kontraktu rekrutacyjnego

Mówi się, że zrywanie więzi jest bolesne, ale czasem jest to konieczne. Kontrakt rekrutacyjny może zostać przerwany w dowolnej chwili przez jedną ze stron.

Kontrakt rekrutacyjny może zostać przerwany na następujące sposoby:

 1. Kliknąć na miniaturkę gracza w programie rekrutacyjnym, następnie w menu kontekstowym wybrać: Przerwij kontrakt rekrutacyjny.
 2. Kliknąć na pseudonim gracza w interfejsie postępów programu rekrutacyjnego, następnie w menu kontekstowym wybrać: Przerwij kontrakt rekrutacyjny.

Po zakończeniu kontraktu rekrutacyjnego, wszyscy uczestnicy tracą wszystkie postępy i premie. Gracze zachowają nagrody zdobyte w programie rekrutacyjnym.

Po rozwiązaniu kontraktu rekrutacyjnego, obydwie strony otrzymają o tym powiadomienie.

Nagrody w Programie rekrutacyjnym 2.0

Nagrody za ukończenie poszczególnych etapów:

 • Obligacje
 • Emblematy
 • Napisy
 • Wzory kamuflażu
 • Nagrody
 • Odznaka
 • Zestaw stylizacyjny 2D

Zwyciężanie bitew i zdobywanie punktów rekrutacyjnych stopniowo zapełnia pasek postępów dowódcy i jego rekrutów. Po ukończeniu pierwszego etapu obydwoje gracze otrzymają nagrodę: 300 obligacji, emblemat i medal.

Nagroda za drugi etap: 450 obligacji, napis i medal.

Po ukończeniu ostatniego etapu, a przy tym całej kampanii, dowódca i rekrut otrzymają 750 obligacji, kamuflaż, medal, unikalny zestaw stylizacyjny 2D oraz możliwość wybrania czołgu premium. Dowódca otrzyma także specjalną odznakę.

Czołgi-nagrody

 • Rekrut może wybrać jeden pojazd VI lub VII poziomu z dostępnej listy pojazdów (lub odebrać równowartość pojazdu w kredytach).
 • Dowódca będzie mógł wybrać czołg premium VIII poziomu (lub jego równowartość w kredytach).

Rekrutujcie znajomych, ruszajcie do bitwy i zdobądźcie nowe czołgi i inne nagrody!

0 0 votes
Oceń wpis:
4 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze
FiveMen

„Dowódca może Cię zrekrutować, jeśli spełniony jest jeden z poniższych warunków:

-Dopiero zaczynasz grę w World of Tanks lub masz mniej niż 200 bitew.
-Nie grałeś przez ostatnie 60 dni.”

Co do drugiego warunku: jeśli nie grałem przez te minimum dwa miesiące, ale logowałem się w międzyczasie do gry i wykonywałem jakieś operacje, to mimo to mogę zostać rekrutem? Bo w pierwszym artykule była mowa o braku aktywności, a to pojęcie względne. Pytam, bo mam też drugie konto w zapasie.

KaaT

Przez 60 dni brak aktywności na koncie.. każde logowanie resetuje licznik 😉

Grytek1

Za każdego rekruta mozna zdobyc czolg premium czy jest to ograniczone tylko do pierwszego rekruta ?

User_3543234

„Zaprosić można maksymalnie dwóch rekrutów co cztery miesiące. Po upłynięciu czterech miesięcy rozpoczyna się nowy okres i dowódca może zaprosić dwóch nowych rekrutów.”

Czołg dostaniemy za każdego rekruta, czy tylko 1szego?