Program Rekrutacyjny 2.0: piąty sezon

5 sezon programu rekrutacyjnego 2.0 rusza 26 sierpnia, a zakończy się w grudniu.

Przed rozpoczęciem sezonu zdecydowaliśmy się dostosować niektóre z warunków bieżącego programu, by uczynić go dostępniejszym dla szerszego grona graczy. Będzie też mniej czasu na ukończenie każdego etapu, a fajne nagrody otrzymacie przy mniejszym nakładzie wysiłku. Wszystkiego o zmianach dowiecie się poniżej!

Nadszedł sezon 5!

Zacznijmy od omówienia nadchodzącego sezonu. Nie przegapcie okazji na zwerbowanie znajomych i zdobycie kilku wspaniałych nagród, w tym dwóch niesamowicie skutecznych pojazdów premium! Tym razem będziecie mogli zdobyć:

  1. VIIT26E3 EAGLE 7 amerykański czołg średni VII poziomu (nagroda rekruta)
  2. VIIIKanonenjagdpanzer 105 niemiecki niszczyciel czołgów VIII poziomu (nagroda dla dowódcy)

Obraz poglądowy, interaktywna wersja na oficjalnej stronie WoT.

Rekr

Podobnie jak w poprzednich sezonach, możecie zdecydować się na opcję otrzymania równowartości tych czołgów w kredytach.

Nie zapominajcie, że dowódca może również:

  • „adoptować” nowicjusza, który rozegrał poniżej 200 bitew
  • Zaprosić znajomych, którzy nie grali przez więcej niż 60 dni

Aby dołączyć do programu rekrutacyjnego, Rekrut powinien skorzystać z linku z zaproszeniem wysłanego przez Dowódcę. Następnie dowódca otrzyma kartę rekruta, w odpowiednim oknie.

Mniej bitew dla dowódców

Aby zaprosić znajomych do zostania rekrutami, musicie rozegrać co najmniej 600 bitew zamiast 1000. W ten sposób możecie zostać członkami programu rekrutacyjnego wcześniej, ponieważ będziecie już dysponować wystarczającym doświadczeniem, by przeszkolić swoich rekrutów.

W przypadku rekrutów, dotyczące ich warunki nie uległy zmianie. Możecie zostać zwerbowani przez dowódcę, jeśli spełniony jest któryś z następujących warunków:

  • Jesteście w World of Tanks nowym graczem lub rozegraliście co najwyżej 200 bitew
  • Nie graliście w ciągu ostatnich 60 dni

Więcej etapów w sezonie

Zgodnie z nowymi zasadami zaktualizowanego programu rekrutacyjnego 2.0, będzie 6 następujących po sobie etapów w miejsce dawnych 3, ale każdy z nich będzie wymagał tylko 50% pierwotnej liczby punktów. Nagrody nie zmienią się, ale zwiększona liczba etapów oznacza, że ​​możecie je zdobyć mniejszym nakładem sił oraz bez długich przerw w grze. Ponieważ ukończenie każdego etapu zajmie Wam mniej czasu, śledzenie postępów będzie łatwiejsze za sprawą każdego kolejnego otrzymanego zestawu cennych nagród.

ETAP PUNKTY REKRUTACYJNE (NA ETAP) PUNKTY REKRUTACYJNE (OGÓŁEM)
I 250 250
II 250 500
III 250 750
IV 250 1000
V 250 1250
VI 250 1500

Zapoznajcie się z kryteriami przydziału nagród po zwiększeniu liczby etapów.

ETAP NAGRODA REKRUTA NAGRODA DOWÓDCY
I 100 obligacji 100 obligacji
II 200 obligacji

Napis

Medal za ukończenie 2. etapu programu rekrutacyjnego 2.0

200 obligacji

Napis

Medal za ukończenie 2. etapu programu rekrutacyjnego 2.0

III 175 obligacji 175 obligacji
VI 275 obligacji

Kamuflaż

Medal za ukończenie 4. etapu programu rekrutacyjnego 2.0

275 obligacji

Kamuflaż

Medal za ukończenie 4. etapu programu rekrutacyjnego 2.0

V 300 obligacji 300 obligacji
VI 450 obligacji

Emblemat

Medal za ukończenie 6. etapu programu rekrutacyjnego 2.0

450 obligacji

Emblemat

Medal za ukończenie 6. etapu programu rekrutacyjnego 2.0

Po ukończeniu etapu VI Jeden pojazd premium z poziomów VI–VII z listy do wyboru przez gracza

VIIT26E3 Eagle 7 [NOWOŚĆ!]

 

Styl 2D

Jeden pojazd premium VIII poziomu z listy do wyboru przez gracza

 

Odznaka

Styl 2D

Jak działa przeliczanie

Wraz z przejściem do zaktualizowanego systemu etapów Wasze postępy w programie rekrutacyjnym 2.0 zostaną ponownie obliczone.

Przykład: Jeśli przed aktualizacją posiadaliście 751 punktów, to otrzymaliście już nagrody za etap 1. (500 punktów), ale nie za etap 2. (1000 punktów). Kiedy nowy system wystartuje, Wasze postępy ulegną przeliczeniu i w jego ramach otrzymacie nagrody za etap 3. (750 punktów), ponieważ w nowym systemie etapy 1. i 2. są równe staremu etapowi 1., a ich nagrody zostały już przyznane. Wszystkie następnie zdobyte punkty wliczane będą do ukończenia etapu 4.

Przeliczenie nastąpi po pierwszej bitwie po opublikowaniu aktualizacji.

Bonusy plutonowe dla rekrutów

Aby zachęcić rekrutów do rozgrywania większej liczby bitew w plutonach ze swoimi dowódcami i wesprzeć ich w opanowaniu pancernych podstaw, wprowadzamy specjalne premie za ukończenie pojedynczej misji. Za sprawą tych premii rekruci grający w plutonie ze swoim dowódcą będą mogli zdobyć dwa razy więcej punktów rekrutacyjnych niż w przypadku grania w pojedynkę.

Wymagania dotyczące zdobywania punktów rekrutacyjnych

Kluczem do wygranej bitwy jest aktywne uczestnictwo wszystkich członków drużyny, z których każdy powinien mieć swój udział w ostatecznym wyniku. Aby zdobyć punkty rekrutacyjne, zarówno dowódca jak i rekrut powinni znaleźć się pośród 12 najlepszych graczy w swojej drużynie pod względem zdobytych PD bojowego. Warunek musi zostać spełniony zarówno w sytuacji, gdy rekrut gra w plutonie z dowódcą, jak i w przypadku gdy rekrut gra solo.

Dzienny limit punktów rekrutacyjnych

Aby pomóc dowódcy i rekrutowi we współpracy w bitwie i utrzymaniu stałego kontaktu, wprowadzamy dzienny limit punktów rekrutacyjnych do zdobycia. Od sezonu 5. począwszy, nie możecie zdobyć więcej niż 100 dziennie. Podejmujemy również ten krok, aby uniknąć sytuacji, w których niektórzy gracze wchodzą do bitwy i pozostają bezczynni psując tym samym grę dla odpowiedzialnych dowódców. To ograniczenie nie będzie miało wpływu na większości graczy.

Zdobądźcie swój link rekrutacyjny!

Po rozpoczęciu 5. sezonu będziecie mogli również uzyskać link rekrutacyjny bezpośrednio z oficjalnej strony World of Tanks. Kierujcie się do sekcji Społeczność, a następnie kliknijcie Powiedz przyjaciołom w rozwijanym menu. Dołączenie do programu rekrutacyjnego właśnie stało się łatwiejsze i wygodniejsze!

0 0 votes
Oceń wpis:
16 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze
Gwoemul

Znowu niszczyciel dla Dowódcy? Obstawiałem, że teraz dodadzą Revalorise.

Jak ktoś uczestniczył w programie rekrutacyjnym (nawet 1.0) , nie może być rekrutem nawet jeśli rok nie grał!

pikawka

Rekrutem można być tylko raz, tak jak w życiu ;]

Gwoemul

Byłem dowódcą w programie rekrutacyjnym 1.0 Zdobyłem T95E2. Potem rok nie grałem i myślałem, że mogę zostać rekrutem w 2.0.
Rekrutem nigdy nie byłem.

pikawka

Przy okazji – czy ktoś wie, co się dzieje z doświadczeniem zdobywanym w Stalowych Łowach ?

Adols

Możesz je wymienić na wolne za golda

pikawka

Dzięki.

woo_zie

😀 a ja myślałem że dostaje wolne 😀

Zryty Beret

Czy tylko mnie irytuje ten limit 100pkt na dzień? ;-; Znów za szybko ludzie robili trzeba im utrudnić, tfu. Tak samo było z nagrodami za zasługi(chyba tak to się nazywało) grałeś dużo to i miałeś dużo ale dla wg za dużo jeb zmieńmy to na misję bo przecież gracze narzekają że to nieprzejrzyste i raz otwiera im się szybciej raz wolniej. Osobiście nie spotkałem się z nikim kto na to narzekał ale widać wg ma lepsze dojścia 😛

woo_zie

powiem szczerze najpierw byłem na nie, ale z czasem uważam że obecny system nagród jest lepszy. co do 100 pkt to uważam że dobrze bo już ludzie zaczęli sprzedawać na allegro swoje usługi plus boty, boty jeszcze raz boty.

marcysiek

kiedy wg zrozumie ze rozdajac szrot za darmo nie zacheca nowych graczy do grania, nowy gracz jak wsiadze w jakiegos jgtigera 8.8 i bedzie baty dostawal od kazdego zniecheci sie szybciej niz sie gra sciaga

pikawka

Nowy gracz nie wsiądzie na jgtigera 8.8, bo to nagroda dla 'dowódcy’.
Ale może wsiąść do np. do AT 15A i poczuć się od czasu do czasu nietykalny, albo do Shermana Firefly i przebijać bez problemu 6-7 tiery dopóki go nie złanszotuje KV-2. W kazdym razie rekruci mają atrakcje zapewnione po odbiorze odpowiedniego czołgu-nagrody.

RexScul

Mnie zachęcili do grania w czasach gdy nic nie dawali.

Ale co do programu rekrutacyjnego… wow. To już tyle sezonów było? W ani jednym nie wziąłem udziału.

Dawid

Kanonem jest dobry? Z rekrutacji mam tylko Liberte. I nwm co brać następne

woo_zie

musisz sobie odpowiedziec czym najczęściej grasz. jak ht to weż patriota, jak spamujesz goldem to 112 może być fajna zabawką całkiem inny czołg na goldzie 🙂 jak med no tam nie ma dobrych medów ale jest przeciętny fv24… ,nie wiem jak panthera 88 po rebalansie. t92 nie jest tak super jak był kiedyś ale to nadal dobra solidna maszyna jak umie się grac lightem tj. zna się krzaki i wie się kiedy jechać do przodu to solidny czołg powiedziałem 2 razy solidny, a tam t92 może być podwójnie solidny. mam nadzieję że choć trochę pomogłem ps jak td to kanonen… Czytaj więcej »

Dawid

Ht mam już dużo. Z medow 2 premii z rynku lub z kalendarza adwentowego. A właśnie lightow i td nie ma a na misję osobiste potrzebne 🙂

Komandor Shepard

z tego co sobie porównywałem, kanonen jest w każdym znaczącym aspekcie gorszy od cda, no może poza wyglądem, akurat kanonen ma więcej uroku 🙂 może się bardziej rozbujać i szybciej skręca ale powodzenia cokolwiek odbić, a cda można od biedy zagrać „hulldowna” w razie potrzeby