Problem z Manewrami: rekompensata

Dni konta premium dla każdego.

Jak wspomniano w artykule zapowiadającym Manewry, oferujemy 3 dni konta premium World of Tanks jako rekompensatę za trwające problemy. Otrzyma je każdy gracz, niezależnie od udziału w wydarzeniu klanowym.

Upewnijcie się, że zalogujecie się w ciągu następnych 7 dni, aby automatycznie otrzymać dni premium!

Oficjalne ogłoszenie z artykułu:

W ciągu ostatnich trzech dni wielu uczestników wydarzenia Manewry napotkało trudności z dostępem do bitew i postępem w wydarzeniach. Pracowaliśmy pilnie nad rozwiązaniem tych wyzwań technicznych wynikających z przejścia na nową technologię dla tego wydarzenia, które teraz zostały zidentyfikowane. Niestety, nie możemy zagwarantować, że problemy nie pojawią się ponownie. Jednakże możemy zapewnić, że będziemy uważnie monitorować sytuację i jesteśmy gotowi podjąć odpowiednie działania w razie potrzeby.

Rozumiemy, że osoby dotknięte tymi roblemami technicznymi mogły zostać w tyle za innymi uczestnikami wydarzenia Manewry, wpływając na ich szanse na zdobycie pojazdów nagród. W odpowiedzi zdecydowaliśmy się zwiększyć liczbę dostępnych pojazdów nagród do 10000 dla tabeli liderów i 3300 dla aukcji.

Uznając niedogodności doświadczone przez szerszą społeczność graczy, przez kolejne 7 dni po tym ogłoszeniu, wszyscy gracze logujący się we wszystkich regionach otrzymają 3 Dni Konta Premium.

Serdecznie przepraszamy za wszelkie niedogodności i doceniamy Wasze zrozumienie, gdy dążymy do poprawy doświadczeń w grze dla wszystkich.

ź: WoT